آخرین قانون کنترل اسلحه نیویورک – دولت های محافظه کار باید از متمم دوم و حقوق قانون اساسی در همه ایالت ها حمایت کنند


در این مرحله، ممکن است از خود بپرسیم که یک فرد دقیقاً کجا می تواند در ایالت نیویورک اسلحه دستی حمل کند؟

استدلال فرماندار نیویورک

در طی یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر، هوچول درخواست شده است اگر او “اعدادی داشت که نشان می داد اینها دارندگان مجوز حمل مخفی هستند که مرتکب جرم می شوند؟”

هوچول اثر متقابل: “من نیازی به اعداد ندارم. برای گفتن این موضوع به هیچ اطلاعاتی نیاز ندارم. می‌دانم که در قبال این کشور به خاطر داشتن قوانین حساس ایمنی اسلحه مسئولیت دارم.”

بنابراین ما منطق فرماندار نیویورک را داریم. بدون هیچ گونه اطلاعاتی برای حمایت از افرادی که دارای مجوز حمل مخفی هستند و به سمت چپ، مرکز و راست به مردم شلیک می کنند، هوچول معتقد است که “قوانین معقول ایمنی اسلحه” او از تیراندازی های دسته جمعی و گرفتن جان افراد بی گناه جلوگیری می کند.

به عنوان مثال، شهر نیویورک (NYC) را در نظر بگیرید. متأسفانه، ما متوجه شدیم که بیش از ۵۰ نفر در تعطیلات آخر هفته روز استقلال چهارم ژوئیه در نیویورک تیراندازی شدند. بر اساس آمار جرم و جنایت این شهر، در ماه می ۲۰۲۲، ۴۱۴ مورد دستگیری مسلحانه صورت گرفت که تعداد کل دستگیری های مسلحانه در سال ۲۰۲۲ را به ۲۰۰۷ نفر رساند که نسبت به ژانویه و مه ۲۰۲۱ ۴.۴ درصد افزایش داشت. ۱۱۸ تیراندازی در نیویورک که ۳۱.۴ کاهش داشته است. درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل.

به گفته هاچول، اصلاً لازم نیست بدانید که در این حوادث اسلحه به صورت قانونی یا غیرقانونی به دست آمده است.

اما صبر کنید، موارد بیشتری وجود دارد – ممنوعیت زره بدن

قانون جدید در نیویورک، دستیابی به زره بدن توسط افراد دیگری غیر از افراد حرفه ای تحت کنترل دولت را ممنوع می کند. در نتیجه، چنین لباس‌های محافظی که برای محافظت از خود در برابر حمله فیزیکی طراحی شده‌اند، برای خرید قانونی در اختیار نیویورکی‌ها قرار نمی‌گیرند.

به گفته جاناتان جاکوبسون، عضو انجمن، “مگر اینکه حرفه شما شما را در معرض خطر خشونت با اسلحه قرار دهد، دلیلی وجود ندارد که به این نوع زره بدن نیاز داشته باشید.” وی افزود که این لایحه به جلوگیری از افرادی که می خواهند قبل از آسیب رساندن به دیگران از خود در برابر مجریان قانون یا سایر افسران امنیتی محافظت کنند، کمک می کند.

مشکل این است که کسانی که قصد آسیب رساندن به دیگران را دارند می توانند از همان ابزارهایی که در دسترس هرکس دیگری است که قصد آسیب رساندن به دیگران را ندارد استفاده کنند. پس در مورد آمریکایی‌های محترم و روزمره که به امنیت خود و عزیزانشان اهمیت می‌دهند، چطور؟

یک افسر پلیس سابق و مربی فعلی تاکتیکی، گرگ الفریتز، اظهار داشت که “بسیاری از قانونگذاران” در مورد محدود کردن فروش زره بدن به شهروندان صحبت می کنند، اما سپس اضافه کرد که “بدیهی است که این کار برای جلوگیری از یک حمله قاتل فعال عمل نمی کند.” کند هستند، اما فشار را احساس می کنند. برای انجام کاری.’ “

در واقع، این یک فرد از نظر روانی ناپایدار یا آشفته است قصد دارد ایجاد خسارت ممکن است به طور غیرقانونی هر چیزی و هر چیزی را که برای انجام یک عمل عمدی لازم است خریداری کند.

با این حال، به گفته نمایندگان چهار شرکت زره بدن، از جمله UARM USA Corp، Spartan Armor Systems، Armored Republic و National Body Armor، فروش زره بدن پس از تیراندازی های جمعی غم انگیز در Ovaldi، تگزاس و بوفالو افزایش یافته است. ، نیویورک. آنها معتقدند که مشتریانشان به دنبال محافظت هستند زیرا احساس ناامنی می کنند و پیراهن، کوله پشتی و کت استاندارد ضد گلوله می خرند.

دیو گلدبرگ، مدیر عامل شرکت ملی بادی آرمور، گفت که فروش شرکت او “از داشتن اکثر محصولات موجود در انبار و ارسال در همان روز به چهار تا شش هفته رسیده است.”

بنابراین، تقاضای فزاینده ای از سوی آمریکایی های عادی برای خرید زره بدن برای دفاع از خود وجود دارد، با این حال، قانون کنترل اسلحه نیویورک بسیاری از آمریکایی های محترم را از محافظت از خود و کسانی که بیشتر به آنها اهمیت می دهند محدود می کند. در همین حال، افرادی که دارای وضعیت روانی آشفته هستند و قصد دارند عذاب وجدان داشته باشند، به احتمال زیاد زره و سلاح مورد علاقه خود را به صورت غیرقانونی به دست خواهند آورد. یا، در برخی موارد، افراد باهوش کسی را پیدا می‌کنند که به آنها کمک کند تا آنچه را که نیاز دارند از کشور دیگری خریداری کنند – یک راه‌حل عالی برای همه “مشکلات اسلحه” ما.

نه، به طور جدی، افزایش شکاف سیاسی بین ایالات تحت کنترل جمهوری خواهان و دموکرات ها عمیقا نگران کننده است. با این حال، آمریکایی ها می توانند نفس راحتی بکشند – با دانستن اینکه متمم دوم ما در بسیاری از ایالت ها بهتر محافظت می شود. فعالان محافظه‌کار که در ایالت‌هایی با سخت‌ترین قوانین اسلحه زندگی می‌کنند می‌توانند تشویق شوند که بدانند مبارزه آنها برای حفظ حق محافظت از خود، نبردی نه تنها برای ایالت‌شان، بلکه برای بقیه آمریکا و در واقع اتحادیه است.

نویسنده: کامرون کیگان

کامرون کیگان محقق و نویسنده ای در زمینه سیاست، آموزش، ایمان و فرهنگ آمریکاست که از طریق محافظه کاری بر جوانان تأثیر می گذارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد کارهای کامرون به ادامه مطلب مراجعه کنید https://ckeeganan.substack.com، برای نظرات یا سوالات، یک ایمیل به[email protected].

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.