آخرین نظرسنجی در مورد دیدگاه آمریکایی ها در مورد سلاح گرم و خشونت با اسلحه – خبرگزاری Best Bist را بررسی کنید


پرزیدنت بایدن این اظهارات را در مورد تیراندازی های جمعی غم انگیز اخیر و اعتقادش به این که کنگره باید قانون “نظامی” را برای مبارزه با اپیدمی خشونت با اسلحه که باعث مرگ مردم می شود، تصویب کند. صحبت های او را در ویدئوی زیر ببینید.

حقیقت سخنان بایدن در اینجا، اینجا، اینجا و اینجا بررسی می شود.

جدای از سیاست حزبی تیراندازی‌های جمعی اخیر، نگاهی به نظرسنجی‌های اخیر درست قبل از این تیراندازی‌های جمعی می‌تواند مفید باشد. آیا پرزیدنت بایدن برای پیشبرد برنامه ای که وجود ندارد خیلی سریع عمل می کند؟

نظرسنجی اخیر هاروارد و هریس دیدگاه های نسبتا جالبی را در مورد خشونت با اسلحه در ایالات متحده یافت. این نظرسنجی در ۱۸ تا ۱۹ مه ۲۰۲۲ (قبل از تیراندازی دسته جمعی در اووالدی، تگزاس) در میان ۱۹۶۳ رای دهنده ثبت نام شده انجام شد. لازم به ذکر است که نظرسنجی‌های هریس، اگرچه اغلب دقیق هستند، وزن نظرسنجی‌ها و سوالات پرسیده شده از چپ را مبهم می‌کنند. بیایید نگاهی دقیق تر به نتایج نظرسنجی بیندازیم.

به نظر می رسد ۶۱ درصد از آمریکایی ها احساس می کنند که خشونت در ایالات متحده بدتر می شود. به نظر می رسد این مورد توسط داده های دیگر پشتیبانی می شود. بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، قتل با اسلحه در ایالات متحده به بالاترین سطح خود در بیش از ۲۵ سال گذشته رسیده است.

روند خشونت با سلاح 05-2022

آمریکایی ها به وضوح احساس می کنند که قوانین کافی برای مبارزه با جنایتکاران خشن داریم. ما به سادگی از مجرمان شکایت نمی کنیم. این در مواجهه با بسیاری از سیاستمداران چپ است که فکر می کنند ما باید پول پلیس را کاهش دهیم. در عوض، بیشتر فعالیت‌های وزارت دادگستری بر فعالیت‌های سیاسی یا پیگرد برتری‌طلبان سفیدپوست متمرکز است.

حتی به عنوان گزینه دوم، آمریکایی ها فکر نمی کنند که اضافه کردن قوانین اسلحه راه حل باشد. در عوض، دومین علت عمده بیشتر به مسائل اجتماعی خشونت با اسلحه، مانند بیماری روانی مرتبط است.

محاکمه فشرده خشونت با استفاده از سلاح 05-2022

اینجاست که نظرسنجی هریس از ریل خارج شد. آنچه در این پرسش نظرسنجی به آن پرداخته نشده است این است که برخی معتقدند منشاء بسیاری از خشونت ها و فرهنگ های اسلحه شامل ساختار خانواده و آموزش است. با این حال، دسته “بیماری روانی” می تواند بخشی از این باشد.

دلایل تیراندازی دسته جمعی 05-2022

همانطور که قبلا ذکر شد، به نظر می رسد مجریان قانون ما بسیار متعهد به سیاست هستند. رهبران ما موضوع برتری سفیدپوستان را مطرح کرده‌اند که بسیاری احساس می‌کنند اغراق‌آمیز است. با توجه به تنها دو گزینه در نظرسنجی، آمریکایی ها فکر می کنند قتل های روزانه مشکل جدی تری است.

علل خشونت مسلحانه 05-2022

بررسی تربیت معلم و تسلیحات در مدرسه چه چیزی را نشان می دهد؟

نظرسنجی گروه ترافالگار

۵۷.۵ درصد از رای دهندگان آمریکایی گفتند که منع معلمان مدارس و پرسنل آموزش دیده مدارس از حمل سلاح گرم مدارس را خطرناک تر می کند. حدود ۳۷.۴ درصد گفتند که این سناریو مدارس را “خطرناک تر” می کند. نزدیک به نیمی از دموکرات ها موافق هستند – ۴۸.۲ درصد می گویند ممنوعیت سلاح گرم توسط معلمان و کارکنان آموزش دیده مدارس را خطرناک تر می کند، در حالی که ۴۱.۳ درصد می گویند که خطر کمتری دارد. حدود ۵۷.۱ درصد از رای دهندگان مستقل موافق و ۶۷.۵ درصد از جمهوری خواهان موافق هستند.

و جوانترین جمعیت شرکت کننده در نظرسنجی – ۱۸ تا ۲۴ سال – طرفداران زیادی برای مسلح کردن معلمان وجود دارد:

  • ۶۱.۸ درصد از جوانان ۱۸ تا ۲۴ ساله فکر می کنند ممنوعیت معلمان مدارس و کارکنان آموزش دیده مدارس از حمل سلاح گرم، مدارس را خطرناک تر می کند.
  • ۵۵.۸ درصد از رای دهندگان ۲۵ تا ۳۴ ساله معتقدند که ممنوعیت حمل سلاح گرم توسط معلمان و کارکنان آموزش دیده مدارس را خطرناک تر می کند.
  • ۵۹ درصد از رای دهندگان بین ۳۵ تا ۴۴ سال معتقدند که منع معلمان مدارس و پرسنل آموزش دیده مدارس از حمل سلاح گرم، مدارس را خطرناک تر می کند.
  • ۶۰ درصد از رای دهندگان ۴۵ تا ۶۴ ساله معتقدند که نگه داشتن اسلحه توسط معلمان و کارکنان آموزش دیده مدارس را خطرناک تر می کند.

با این حال، پرزیدنت بایدن از قوانین بیشتر اسلحه برای شهروندان مطیع قانون صحبت کرد و به دلایل اصلی اشاره نکرد. اطلاعات بیشتر اینجا از گزارش سیم درست پادکست به جزئیات بیشتری در مورد این موضوع می پردازد.

پست های نمودار بیشتری را امروز ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.