آخرین نظرسنجی ABC/Ipsos Rough J6 را بررسی کنید – تبلیغ یا حقیقت؟ – بهترین بهترین خبرگزاری


برخی از طرح ها یکی از آنها را تحریک می کنند – و این یکی از آنهاست. می دانید، اگرچه برای ما که معتاد سیاسی نیست، ما از جلسات استماع کنگره ۶ ژانویه رنج دردناکی را متحمل شدیم.

آیا می دانستید که این جلسات وب سایت خوبی دارند؟ بله، آنها انجام می دهند – به january6th.house.gov مراجعه کنید. این اعضای منصف و متعادل کمیسیون مجلس با کلیک بر روی صفحه درباره خود، حتی در بند اول دروغ هایی را شروع می کنند – آیا می توانید آن را ببینید (در قسمت نظرات بنویسید)؟

۶ ژانویه ۲۰۲۱ یکی از تاریک ترین روزهای دموکراسی ما بود، زیرا شورشیان تلاش کردند تا از تصویب قانون اساسی کنگره در انتخابات ریاست جمهوری جلوگیری کنند و حمله ای را به ساختمان کنگره ایالات متحده آغاز کردند که منجر به کشته شدن چندین نفر و زخمی شدن بدنی بیشتر شد. ۱۴۰ نفر از اعضای مجری قانون، وحشت و تروما در بین کارگران، کارکنان شرکت، مطبوعات و اعضا.

اما تبلیغات فقط به سیاستمداران ما محدود نمی شود. سیاستمداران دموکرات توسط دوستان خود در رسانه های اصلی کمک می کنند. یکی از ابزارهای پرکاربرد در جنگ تبلیغاتی، داده های نظرسنجی به اصطلاح «رسمی» است. آخرین نظرسنجی ABC News/Ipsos از ABC News را بررسی کنید.

نظرسنجی ABC News/Ipsos توسط Ipsos از ۱۷ ژوئن تا ۱۸ ژوئن ۲۰۲۲ با استفاده از داشبورد مبتنی بر شانس انجام شد.®. این نظرسنجی بر اساس نمونه ای متشکل از ۵۴۵ نماینده ملی با سن ۱۸ سال یا بیشتر انجام شد.

۵۸ درصد از آمریکایی ها معتقدند ترامپ مسئول حمله به کاپیتول هیل است. این نسبت به نظرسنجی دسامبر ۲۰۲۱ ABC News/Ipsos تغییری نکرده است و مشابه نتایج نظرسنجی ABC News/Washington Post است که درست پس از حمله ژانویه ۲۰۲۱ انجام شد.

۵۸ درصد از آمریکایی ها معتقدند ترامپ باید به دلیل نقشش در شورش محاکمه شود. این افزایش اندکی نسبت به اواخر آوریل، قبل از شروع جلسات استماع است، زمانی که نظرسنجی ABC News/Washington Post نشان داد که ۵۲ درصد از آمریکایی ها معتقد بودند که رئیس جمهور سابق باید متهم شود.

این نظرسنجی نشان می دهد که تنها ۳۴ درصد از آمریکایی ها تا حدودی یا از نزدیک در جلسات شرکت می کنند و تنها ۹ درصد آنها را از نزدیک دنبال می کنند.

به این در نمودار زیر نگاه کنید و جزئیات نظرسنجی را اینجا ببینید.

ABC News J6 06-2022 را ببینیداولاً این نظرسنجی بسیار مشکل ساز است و فقط ۵۴۵ پاسخ دهنده دارد. تصور اینکه این برای یک دید منصفانه از همه مناطق جمعیتی و جغرافیایی کشور کافی باشد، سخت است. نیازی به انحراف بیش از حد از امتیاز نیست.

نکته دیگر این است که تنها ۹ درصد از پاسخ دهندگان عمدتاً جلسات ۶ ژانویه را دنبال می کنند. پس چگونه رای دهندگان عادی آمریکایی می توانند اطلاعات کافی برای انجام هر گونه تحلیل منصفانه به دست آورند؟ در عناوین گزارش نظرسنجی به این موضوع اشاره ای نشده است. در عوض، رسانه های جریان اصلی به سادگی این تیتر تکان دهنده را منتشر می کنند: «از هر ده آمریکایی شش نفر می گویند ترامپ باید در ژانویه متهم شود. انقلاب ۶ – نظرسنجی – ABC News.

اما به گذشته برگردیم، تصور کنید که آیا این نظرسنجی دقیق بود – حتی با واریانس ۱۰ یا ۲۰٪. آیا آمریکایی ها واقعاً معتقدند که کمیته مجلس نمایندگان منصفانه و متعادل است و هیچ کس در کمیته از طرف دیگر بحث حمایت نمی کند؟ اگر در دادگاه بدون هیچ راهی برای اعتراض به اتهامات وارد شوید، چه؟ علاوه بر این، نزدیک به ۶۰ درصد از آمریکایی ها مایل به زندانی کردن رئیس جمهور سابق ترامپ هستند. واقعا؟ این باعث می شود که فرد به موارد زیر توجه کند.

  1. این یک نظرسنجی تبلیغاتی کامل است و هیچ جایی نمی توان گفت که آمریکایی ها واقعا چه فکر می کنند.
  2. رسانه های جریان اصلی کار استثنایی انجام داده اند و ایالات متحده را متقاعد کرده اند که روایت دموکرات ها را باور کند – به علاوه، اکثریت (۹۰٪) به هر حال طرفدار دموکرات ها هستند.

بسیاری از محافظه کاران به سرعت به این نکته اشاره می کنند که این نظرسنجی یک تبلیغات تمام عیار است. حتی اگر نظرسنجی ۱۰ یا ۲۰ درصد کاهش پیدا کند، نظرسنجی سختی است. صادقانه بگویم، اکثر آمریکایی ها نسبت به آنچه که برای آمریکا می افتد بی تفاوت و بی اطلاع هستند. این باور که یک موج قرمز بزرگ در اواسط ترم ۲۰۲۲ در راه است نامشخص است.

قدرت دستگاه تبلیغات دموکراتیک را به نام رسانه های اصلی دست کم نگیرید.

پست های نمودار بیشتری را امروز ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.