“آزادی خودت را فدا نکن!” ۲۰ خبرگزاری برتر


گاوین نیوسام – فرماندار جدید منتخب توسط دولت او – او مایل است رزومه خود را برای بررسی به عنوان رئیس جمهور ارسال کند. با این حال، او یک مشکل کوچک دارد: کالیفرنیا پرجمعیت است و برخی از مردم ترجیح می دهند در مکزیک زندگی کنند تا در جهنمی که گاوین نیوسام آن را خانه می نامد.

به همین دلیل است که گاوین از برنامه پرمشغله‌اش وقت صرف کرد تا از فهرست دائمی لباس‌های شسته‌شده فرانسوی خود لذت ببرد تا توضیح دهد که افرادی که ایالت او را ترک می‌کنند فقط اطلاعات نادرست هستند. اگر قبلاً یک مهاجر از کالیفرنیا هستید و در فلوریدا زندگی می کنید، ممکن است احساس کنید که کیفیت زندگی بسیار بالاتری با پول بسیار کمتر دارید. اما شما این کار را به قیمت آزادی خود انجام می دهید!

شخصی که ماشین چمن زنی را ممنوع کرده است در مورد آزادی برای شما سخنرانی می کند.

کسی که تصمیم می گیرد با کدام ماشین رانندگی کند، یک سخنرانی در مورد آزادی است.

کسی که ساکنان را به مدت یک سال در خانه‌هایشان حبس کرد، پارک‌ها، سواحل و زمین‌های بازی و کلیساها را بست، اجتماعات خصوصی را محدود کرد، بازدید از بیمارستان را ممنوع کرد، آواز خواند و فریاد زد. من شما را جریمه کردم و شما در مورد آزادی سخنرانی کردید.

کسی که پوشیدن ماسک را هر بار که عطسه می کند اجباری می کند، یک سخنرانی در مورد آزادی است.

کسی که اجازه نمی دهد فرزند شما بدون پاسپورت برای واکسن کرونا به مدرسه برود، در مورد آزادی به شما سخنرانی می کند.

شخصی که ایالتش ساکنانش را از زندگی در خانه های تک خانواده منع می کند، در مورد آزادی به شما سخنرانی می کند.

درخواست تجدید نظر مبارز آزادی گاوین نیوسام ممکن است چند ساعت طول بکشد، اما من فرض می‌کنم که شما می‌خواهید به مهمانی ۴ جولای بروید.

اما فکر نکنید که گاوین نیوسام یک مبارز آزادی نیست.

برای آزادی کودک چهار ساله خود برای شرکت در آموزش جنسی مبارزه کنید:

او برای آزادی به اصطلاح «پزشکان» می‌جنگد تا فرزندان و قبض بیمه شما را مثله کنند.

او در حال مبارزه برای آزادی بی خانمان ها از سراسر جهان است که به لطف مالیات دهندگان کالیفرنیا بیایند و از زندگی لذت ببرند.

برای آزادی جنایتکاران در خیابان های شما مبارزه می کند.

خطاب به سایر ساکنان فلوریدا: لطفاً در برابر وسوسه بازگشت به کالیفرنیا مقاومت کنید! گاوین برای به پایان رساندن سرگرمی خود به زمان نیاز دارد.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.