آزمایشگاه‌های کنتراست غربالگری قلب (NASDAQ: HSCS) و محصولات بهداشتی وابسته (NASDAQ: AHPI) – Big 24 Newsآزمایشگاه‌های تست قلب (NASDAQ: HSCS – دریافت رتبه) و محصولات بهداشتی سخنگو (NASDAQ: AHPI – دریافت رتبه‌بندی) هر دو شرکت‌های کوچک پزشکی هستند، اما کدام سهام بهتر است؟ ما این دو شرکت را بر اساس سودآوری، مالکیت نهادی، سود، ریسک، سود، ارزش گذاری و توصیه های تحلیلگر مقایسه خواهیم کرد.

رتبه بندی و سود

این جدول کل سود، سود هر سهم (EPS) و ارزش گذاری آزمایشگاه های آزمایش قلب و محصولات بهداشتی وابسته را مقایسه می کند.

کل درآمد نسبت قیمت به فروش درآمد خالص سود هر سهم نسبت قیمت سهم
آزمایشگاه های معاینه قلب ۱۰۰۰۰.۰۰ دلار ۱,۱۰۰.۰۲ -۴.۸۳ میلیون دلار غیر قابل دسترسی غیر قابل دسترسی
محصولات بهداشتی متحد ۳۶.۲۸ میلیون دلار ۰.۱۵ ۱.۶۹ میلیون دلار (۰.۴۷ USD) -۲.۸۵

محصولات Allied Healthcare درآمد و سود بیشتری نسبت به Heart Test Laboratories دارند.

سودآوری

این جدول حاشیه خالص، بازده حقوق صاحبان سهام و بازده دارایی را برای آزمایشگاه‌های آزمایش قلب و محصولات بهداشتی مرتبط با آن مقایسه می‌کند.

حاشیه خالص بازده حقوق صاحبان سهام برگرداندن دارایی ها
آزمایشگاه های معاینه قلب غیر قابل دسترسی غیر قابل دسترسی غیر قابل دسترسی
محصولات بهداشتی متحد -۶.۶۸٪ -۲۰.۹۳٪ -۱۱.۲۱٪

مالکیت نهادی و داخلی

۰.۵ درصد از سهام آزمایشگاه های تست قلب متعلق به سرمایه گذاران نهادی است. ۸.۳ درصد از سهام Allied Healthcare Products متعلق به افراد داخلی است. مالکیت نهادی قوی نشانه آن است که صندوق های تامینی، موقوفات و مدیران پول کلان معتقدند که شرکت در بلندمدت از بازار بهتر خواهد بود.

توصیه های تحلیلگر

این خلاصه ای از توصیه های اخیر برای آزمایشگاه های آزمایش قلب و محصولات مراقبت های بهداشتی حمایتی است که توسط MarketBeat.com ارائه شده است.

فروش دسته بندی ها رتبه بندی را حفظ کنید بررسی خرید بررسی های خرید قوی امتیاز
آزمایشگاه های معاینه قلب ۰ ۰ ۱ ۰ ۳.۰۰
محصولات بهداشتی متحد ۰ ۰ ۰ ۰ غیر قابل دسترسی

Heart Test Laboratories در حال حاضر یک هدف قیمت توافق شده ۸.۰۰ دلار دارد که نشان دهنده افزایش احتمالی ۴۹۶.۵۷٪ است. با توجه به افزایش بالقوه بالای آزمایشگاه‌های تست قلب، تحلیلگران تحقیقات سهام به وضوح معتقدند که آزمایشگاه‌های آزمایش قلب نسبت به محصولات مراقبت‌های بهداشتی متحد ارجح‌تر هستند.

خلاصه

آزمایشگاه‌های تست قلب در محصولات مراقبت‌های بهداشتی متفقین در مقایسه این دو فروشگاه از ۷ عامل از ۱۰ عامل برتری دارند.

درباره آزمایشگاه های آزمایش قلب

(رتبه گرفتن)

Heart Test Laboratories, Inc. ، یک شرکت فناوری پزشکی، متخصص در دستگاه های تشخیصی قلب و عروق است. این شرکت MyoVista wavECG، یک دستگاه الکتروکاردیوگرام ۱۲ لید (ECG) را برای ارائه اطلاعات تشخیصی مربوط به نارسایی قلبی، علاوه بر اطلاعات ECG معمولی ۱۲ پین، ارائه می‌کند. به کلینیک ها، مطب پزشکان، مراکز مراقبت فوری و بیمارستان ها خدمات می دهد. این شرکت در سال ۲۰۰۷ تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در دریاچه جنوبی تگزاس قرار دارد.

درباره محصولات مراقبت بهداشتی متحد

(رتبه گرفتن)

Allied Healthcare Products, Inc. این شرکت محصولات تنفسی را برای استفاده در صنعت مراقبت های بهداشتی در طیف گسترده ای از بیمارستان ها و محیط های جایگزین در سراسر جهان تولید و به بازار عرضه می کند. این شرکت محصولات مراقبت تنفسی/بیهوشی، از جمله کمپرسورهای هوا، تجهیزات تیتراسیون، مرطوب‌کننده‌ها، چادرهای کروپ و خشک‌کننده‌های تجهیزات، و همچنین محصولات تنفسی یکبار مصرف، مانند محصولات لوله‌های اکسیژن، ماسک‌های صورت، کانولا و هواکش‌ها را ارائه می‌دهد. و محصولات مراقبت تنفسی خانگی از جمله سیلندرهای اکسیژن آلومینیومی، تنظیم کننده های اکسیژن، نبولایزرهای پنوماتیک، تجهیزات مکش قابل حمل و یک سری محصولات تنفسی یکبار مصرف. همچنین تجهیزات گاز پزشکی را فراهم می کند که شامل محصولات ساختمانی متشکل از اجزای سیستم پزشکی داخلی، پمپ ها و کمپرسورهای ایستگاه مرکزی و دیوارهای سر است. دستگاه های تنظیم کننده و مکش شامل فلومترها، تنظیم کننده های خلاء، و تنظیم کننده های فشار و همچنین دیورترها، اتصالات مرتبط و شیلنگ هایی هستند که گازهای پزشکی را از لوله ها یا تجهیزات دیواری به بیماران اندازه گیری، تنظیم، نظارت و انتقال می دهند. و سیلندرهای اکسیژن یکبار مصرف برای تامین اکسیژن برای دوره های کوتاه. علاوه بر این، این شرکت محصولات پزشکی اورژانسی را ارائه می‌کند که شامل محصولات تنفسی/احیا مانند دریچه‌های احیای درخواستی، سیستم‌های احیای قابل حمل، ماسک‌های کیسه‌ای و محصولات مرتبط، ونتیلاتورها برای حمل و نقل اضطراری، تنظیم‌کننده‌های میکرو اکسیژن، ونتیلاتورها، ضرب‌کننده‌ها و مرطوب‌کننده‌ها هستند. و محصولات تروما و جابجایی بیمار، که شامل محصولات تثبیت کننده ستون فقرات، لباس های هوای ضد ضربه و کیت های سوختگی تروما می شود. این به بیمارستان ها، فروشندگان تجهیزات بیمارستانی، پیمانکاران ساختمان بیمارستان، فروشندگان مراقبت های بهداشتی خانگی، فروشندگان محصولات پزشکی اورژانسی و غیره خدمات می دهد. این شرکت در سال ۱۹۷۹ تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در St. لوئیس، میسوری

اخبار و نظرات روزانه آزمایشگاه آزمایش قلب را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران آزمایشگاه‌های تست قلب و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.