آلما- در مورد این میوه عجیب و غریب از هند که به عنوان یک غذای عالی برای طول عمر عمل می کند، بدانید


بسیاری از مصرف کنندگان با گیاهان آشنا هستند، اما برخی ممکن است تفاوتی را که گیاهان مختلف می توانند برای سلامتی شما انجام دهند، ندانند. امیدوارم در این پست شما را از تفاوت ها بیشتر آگاه کنم تا بتوانید بهترین گیاهان یا فرمول ها را برای نگرانی های سلامتی خود انتخاب کنید. این مقالات بر اساس تحقیقات و استفاده محلی چه امروز و چه هزاران سال پیش است. اطلاعات این وبلاگ ها توسط AMA یا FDA تایید نشده است. توصیه می شود هنگام استفاده از گیاهان دارویی با یک پزشک جامع مشورت کنید. گیاهان و داروها فقط باید تحت نظر پزشک با هم استفاده شوند. این مقالات فقط برای آموزش هدف آن توصیف یا تشخیص بیماری نیست.

آلما- در مورد این میوه عجیب و غریب از هند که به عنوان یک غذای عالی برای طول عمر عمل می کند، بدانید

چه چیزی در مورد این میوه گرد مایل به زرد متمایل به سبز که در آسیای جنوب شرقی رشد می کند هیجان انگیز است؟ آیا به مواد غذایی برای بهبود سلامت و طول عمر خود علاقه دارید؟ آیا دوست دارید برای جلوگیری از برخی از بدترین مشکلات سلامتی امروز مانند دیابت غذا بخورید؟ سپس این مقاله را تا آخر بخوانید!

آلما یا انگور فرنگی هندی در طب آیورودا مقدس است و در هند به خوبی شناخته شده است، اما ممکن است قبلا نام آن را نشنیده باشید. آلما برای بیش از ۵۰۰۰ سال یا بیشتر بخش مهمی از طب آیورودا بوده است، اما برای آمریکایی ها و مردم کشورهای دیگر ناآشنا است. این توت ها یکی از مواد اصلی در فرمولاسیون Triphala در آیورودا هستند. آن را در طب چینی و در کشورهایی مانند تبت نیز خواهید یافت. بسته به کشوری که میوه در آن مورد استفاده قرار می گیرد، به تعدادی نام می گویند، از جمله سروادوشا هارا، یا پاک کننده همه بیماری ها. توت ترش به اندازه آلو است. نام رسمی آن Phyllanthus emblica officinalis است. انگور فرنگی هندی نام رایج آن است.

من پودر آلما بری را هر روز به جای مصرف کپسول های ویتامین C یا مولتی ویتامین هایی که بیشتر مصنوعی هستند و از چین می آیند، در شیر یا ماست ارگانیک می ریزم. ترش است اما در هر یک از غذاهای ذکر شده در بالا از آن لذت می برم. چرا بعد از این همه سال از مصرف کپسول های مولتی ویتامین و ویتامین C صرف نظر کردید؟ در عوض با خوردن این غذای فوق العاده احساس بهتری دارم. در این مقاله به شما خواهم گفت که چرا باید این ماده غذایی را هر روز به رژیم غذایی خود اضافه کنید!

تنها در سال ۲۰۱۱ بیش از ۳۰ مطالعه بررسی شده روی آملا انجام شد. این توت تحقیقات زیادی پشت فوایدش دارد!

آلما سرشار از ویتامین C و آنتی اکسیدان است!

انگور فرنگی سیاه حاوی ترکیباتی به نام فیتوکمیکال ها از جمله کورستین، اسید گالیک، فوروزین و کورلاژین است که با رادیکال های آزاد که به سلول های شما آسیب می رسانند، مبارزه می کند.

سرشار از ویتامین C و آنتی اکسیدان!

توت آلما یکی از چهار غذای برتر با سطوح بالای اسید اسکوربیک یا ویتامین C به همراه اسید گالیک و اسید الاژیک است که تأثیر آن را قوی‌تر از خود ویتامین C می‌کند. همچنین حاوی فلاونوئیدها، تانن ها، آلکالوئیدها، ترکیبات فنلی و آنتی اکسیدان های فراوان است که آن را به یک غذای فوق العاده برای بدن تبدیل می کند. وقتی می خورید می توانید طعم ویتامین C ترش را بچشید.

حمایت از کبد

آلما توت به پشتیبانی از عملکردهای مختلف کبد و همچنین محافظت از آن در برابر آسیب کمک می کند. این توسط مطالعات تحقیقاتی پشتیبانی می شود.

از عملکردهای مختلف سلامت قلب پشتیبانی می کند

آلما بری به حمایت از عملکرد قلب از جمله حفظ سطح کلسترول سالم و جلوگیری از تجمع طاعون که منجر به بیماری عروق کرونر قلب می شود کمک می کند. تحقیقاتی وجود دارد که نشان می دهد به عادی سازی تری گلیسیرید کمک می کند، کلسترول خوب HDL را تشویق می کند، LDL یا کلسترول بد را کاهش می دهد و به فشار خون کمک می کند تا سالم باشد.

غذاهای ضد سرطان

مطالعات لوله آزمایش نشان داده است که بسیاری از انواع سرطان از جمله سرطان پوست، کبد، سینه، ریه و کبد را مهار می کند.

پشتیبانی از قند خون

امروزه دیابت یکی از جدی ترین مشکلات در آمریکاست. با غذاهای ناسالم و رژیم های غذایی پر قند برای بسیاری، آلما توت باید بخشی از رژیم غذایی همه باشد. بر اساس تحقیقات، آلما توت به دلیل خواص آنتی اکسیدانی قوی و محتوای بالای ویتامین C به حفظ گلوکز در سطوح طبیعی کمک می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/