آلیسا ناکن شناخته شده به عنوان اولین زنی کدام ممکن است در یک واحد فصل روال آموزش می تدریجی، گذشته تاریخی را پرونده می تدریجی


آلیسا ناکون سه شنبه ساعت شب گذشته تاریخی MLB را به ثمر رساند، در واقع ۹ آنطور کدام ممکن است پیش بینی می سر خورد.

ناکین همراه خود این کدام ممکن است اولین زن در لیگ بود کدام ممکن است در کل فصل آموزش کرد، گذشته تاریخی ساز شد. سه‌شنبه ساعت شب در پیروزی ۲-۲ غول‌ها مقابل پادرس در اوراکل پارک، آلیسا ناکون همراه خود این کدام ممکن است اولین زنی بود کدام ممکن است در یک واحد مسابقه لیگ برتر آموزش می‌کرد، گذشته تاریخی ساز شد.

پس اجتناب کرده اند ریختن معلم آنتوان ریچاردسون توسط گرگ گیبسون، رئیس ستاد، پس اجتناب کرده اند مشاجره همراه خود مایک شیلد، معلم دسته سوم بادرس، ناکون برای سومین بار سرمربی گروه اول جاینتز شد. به گزارش ناکن، کای کوریا، معلم نیمکت نشین، به قفس سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ناکین اظهار داشت کدام ممکن است متفاوت ریچاردسون خواهد بود.

آلیسا ناکان اجتناب کرده اند سال ۲۰۲۰ همراه خود غول ها واقعاً کار می کند

به دلیل، آلیسا ناکن شناخته شده به عنوان معلم اولین ورزشی شخصی را در پایین همراه خود جاینتز انجام داد کدام ممکن است در ژانویه ۲۰۲۰ شناخته شده به عنوان کمک معلم همراه خود او قرارداد امضا کرد. غول ها مدتی است کدام ممکن است ناکن را برای کار آموزش {در این} منطقه کنار هم قرار دادن می کنند. ۲ سال پیش، او شناخته شده به عنوان اولین سرمربی گروه در یک واحد مسابقه نمایشی مقابل ۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید میدانی در کولوسئوم خدمت کرد. در حالی کدام ممکن است ناکین این شاهکار را کم اهمیت جلوه داد، کدام ممکن است گیمرها هر ۲ گروه اهمیت این مکان را درک کرده بودند.

وقتی ناکن به خروجی سوم پادرس رسید، اریک هوسمر، پدر مingسس پادرس اول، به او تبریک اظهار داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرت کاساله، ماهیگیر غول پیکر را در آغوش گرفت. اجرای تاریخی Nakken کمتر اجتناب کرده اند عالی هفته پس اجتناب کرده اند آن بود کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند پیشگامان آن، Rachel Balcoff، بخش Yankees Single-A در تامپا را تصاحب کرد.

ناکین، شرکت کننده سابق گروه بی نظیر ساکرامنتو ساکرامنتو، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی اجتناب کرده اند دانشکده سانفرانسیسکو بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ شناخته شده به عنوان معلم پرتاب به جاینتز اتصال. در گذشته اجتناب کرده اند تغییر شدن به اولین معلم به طور منظم در یک واحد منطقه. در گذشته تاریخی لیگ او در پست های مختلف ورودی زحمت کشید.

کلاه نارنجی روشن City Connect کدام ممکن است او در ورزشی سه‌شنبه ساعت شب در تالار مشاهیر سراسری بیسبال در کوپرستون بر اوج داشت، اجتناب کرده اند جمله بلوز Giants کدام ممکن است در روز افتتاحیه ۲۰۲۰ روکش دار بود، افشا شد.