آمار ویروس کرونا ، بازگشت به مدرسه نسخه: نظارت بر اپیدمی ها در آموزش و پرورش نیویورک

آمار ویروس کرونا ، بازگشت به مدرسه نسخه: نظارت بر اپیدمی ها در آموزش و پرورش نیویورک


اتاق خبر WNYC / Gothamist از داده ها برای ردیابی شیوع COVID-19 در مدارس شهر نیویورک استفاده می کند. این نسخه “بازگشت به مدرسه” پایگاه داده ویروس کرونا ما هفته ای دو بار به روز می شود. در اینجا پیوندی به صفحه آمار اصلی ما وجود دارد.

لطفاً هر گونه س ،ال ، نظر یا درخواست خود را به [email protected] ارسال کنید.

موارد در مدارس NYC و NJ

وزارت آموزش و پرورش شهر نیویورک از قبل از 13 سپتامبر ، اولین روز مدرسه دولتی در شهر ، ده ها کارمند و تعداد کمی دانش آموز گزارش داده است. تا 6 اکتبر ، کمتر از 3700 دانش آموز و کارکنان آزمایش مثبت داده بودند. در اوایل مدرسه ، شهر پروتکل آزمایش COVID-19 خود را از دو بار در ماه به یک بار در هفته تجدید نظر کرد.

والدین و متخصصان بهداشت از استراتژی غربالگری شهر مطلع شده اند ، که به کودکان واکسینه نشده اجازه می دهد از آزمایش های معمول خودداری کرده و به مدرسه خصوصی بروند. از 550،000 دانش آموز واجد شرایط ، 35 or یا 192،705 کودک مجوز امتحان خود را تا 6 اکتبر پس داده بودند ، وزارت آموزش و پرورش به WNYC / Gothamist ارسال و به شورای شهر نیویورک ارائه کرد.

داده های مربوط به مدارس نیوجرسی محدودتر است: ایالت تنها نتایج مثبت آزمایش COVID مربوط به انتقال در مدارس داخل ایالت را گزارش می کند. وزارت بهداشت نیوجرسی نزدیک به 379 مورد را از 7 سپتامبر گزارش کرده است. همچنین 69 انفجار در مدرسه شناسایی شد که به عنوان سه یا چند انتقال مدرسه در یک دوره دو هفته ای تعریف شده است. ایالت پانسایک در خط مقدم انتقال مدارس قرار دارد و از ابتدای کلاس 62 مورد در دو بیماری همه گیر گزارش شده است.

بسته شدن

به دلیل محدودیت سنی ، تقریباً همه کودکان زیر 12 سال واکسینه نمی شوند ، بنابراین مدارس ابتدایی نیویورک سال خود را با بستن یک کلاس درس به مدت 10 روز در هر زمان که آزمایش یک ویروس برای ویروس انجام شد ، آغاز کردند.

در 20 سپتامبر ، وزارت آموزش سیاست خود را در مورد قرنطینه به روز کرد. در حال حاضر ، دانشجویان و کارکنان واکسینه نشده تنها در صورتی به خانه فرستاده می شوند که کمتر از سه فوت با ماسک فاصله داشته باشند و در یک مناسبت مثبت. بیش از 15 دقیقه در روز – یا تماس نزدیک با یک دانش آموز آلوده – مورد نیاز است.

دفتر شهردار اذعان می کند که در نتیجه ، بچه ها بیشتر در کلاس می مانند ، اما کمتر احتمال دارد که کلاس های درس را در مدارس ابتدایی تعطیل کنند.

این وضعیت منعکس کننده قوانین اولیه و فعلی برای دوره راهنمایی و دبیرستان است. به زبان ساده ، یک آزمایش مثبت به احتمال زیاد منجر به “تعطیلی نیم کلاس” می شود ، جایی که از هر کسی که علائم دارد یا افراد واکسینه نشده یا هر کس از قوانین ماسک و فاصله اجتماعی پیروی نمی کند ، خواسته می شود در خانه بماند.

در عین حال ، افرادی که از عفونت های تایید شده در بین کارگران غیر کلاس درس آسیب می بینند فقط به “قرنطینه غیر کلاسی” نیاز دارند.

اداره بهداشت شهر می گوید کل ساختمان مدرسه فقط زمانی بسته می شود که شواهدی از “انتقال گسترده” وجود داشته باشد ، اما به طور عمومی معنی آن را مشخص نکرده است. این تصمیم نشان دهنده انحراف از سیاست سال گذشته مدرسه بود و پس از گزارش دو یا چهار مورد مشابه در یک ساختمان ، مدارس تعطیل شدند.

تا 6 اکتبر ، وزارت آموزش و پرورش حدود 58.500 کلاس درس را مورد بررسی قرار داد که 533 کلاس تا حدی تعطیل و 281 کلاس دیگر به طور کامل تعطیل بود. مدرسه PS 79 در شرق هارلم ، دبیرستانی که عمدتا به دانش آموزان معلول خدمت می کند ، در 20 سپتامبر پس از تعطیلی کلاسهای درس در هفته اول به طور کامل تعطیل شد. از آن زمان این ساختمان بازگشایی شد.

تهویه در کلاس

اکثریت قریب به اتفاق 58.500 کلاس درس به عنوان سیستم تهویه “فعال” شهر توصیف شده است ، که کارشناسان و مقامات بهداشتی آن را به عنوان یک ابزار مهم در مبارزه با شیوع ویروس کرونا شناسایی کرده اند.

بر اساس داده های وزارت آموزش و پرورش ، علیرغم وعده هایی برای تأمین هوای تازه برای همه کلاس ها در ابتدای مدرسه ، بیش از 1100 کلاس درس همچنان در حال نوسازی است. گزارشات تهویه منتشر شده توسط شهر نشان می دهد که بیش از نیمی از دهها ساختمان و بیش از نیمی از کلاس های درس به عنوان “فعال” مشخص شده اند.

حدود 4000 کلاس درس به اصطلاح “فعال” فقط برای پنجره ها برای تهویه متکی هستند ، که کارشناسان بهداشت مستقل آنها را برای طراوت هوا غیرقابل اعتماد می دانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *