آمدن به آمریکا، ۸۷۰۰۰ مشتری جدید IRS؟ آیا این توجیه دارد؟ – ۲۰ خبرگزاری برتر


بیکن رایگان – بر اساس “قانون کاهش تورم” مورد مذاکره سن. جو مانچین (D., W.Va.)، آژانس را بر عهده خواهد گرفت ۸۰ میلیارد دلار بودجه جدید برای استخدام ۸۷۰۰۰ کارمند اضافی. یک مثبت دو برابر اندازه IRS بر اساس داده های فدرال، نیروی کار، که در حال حاضر ۷۸۶۶۱ کارمند تمام وقت دارد. بودجه و نیروی کار فعلی (تعدیل شده با تورم) را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

بودجه IRS و نیروی کار

سازمان امور مالیاتی تعدادی از کارکنان خود را کاهش داده است، اما بودجه های تعدیل شده بر اساس تورم حفظ شده است.

کمیته مشترک غیرحزبی مالیات (JCT) او آن را دریافت کرد او تحلیلی از تأثیرات سیاست های دموکرات ها منتشر کرد. یک تحلیل جدید نشان می دهد که بار مالیاتی این لایحه بر درآمدهای کم و متوسط ​​افزایش می یابد آمریکایی ها به قدری بزرگ هستند که هرگونه سود تصوری از وام های اقساط موقت فقط از مالیاتی که بر بخش کوچکی از مردم وضع می شود بیشتر است. تحلیل زیر را بررسی کنید و در اینجا بیشتر بدانید.

اثرات توزیعی قانون کاهش قیمت

توجه داشته باشید که سطوح درآمد از ۵۰۰۰۰ دلار تا ۷۵۰۰۰ دلار تأثیر قابل توجهی بر بدهی های مالیاتی او خواهد داشت. به نظر می رسد که “اقدام کاهش تورم” طبقه متوسط ​​آمریکا را هدف گرفته است.

در این بین درآمد مالیاتی سازمان امور مالیاتی چگونه بوده است؟ درآمد مالیاتی برای IRS بسیار بالا است. کل درآمد مالیاتی ایالات متحده از سال ۲۰۱۲ تقریباً ۷۰ درصد افزایش یافته است. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

اظهارنامه مالیاتی به IRSآیا آمریکایی ها اخیراً بیشتر در مورد مالیات های خود تقلب می کنند؟ به گفته سازمان امور مالیاتی، واقعاً نه. اگرچه مردم باید مالیات خود را بپردازند، رعایت مالیات در طول سال ها ثابت بوده است – اینجا را نگاه کن. نرخ های رعایت مالیات را در زیر ببینید و در اینجا بیشتر بیاموزید.

توضیح شکاف مالیاتی

بنابراین، با افزایش سرسام آور درآمد مالیاتی و تثبیت انطباق مالیاتی – چرا باید اندازه IRS را دو برابر کنیم؟ این جالب است، اما دلایل احتمالی زیر را در نظر بگیرید.

  • دموکرات ها می خواهند اندازه دولت را افزایش دهند – هر راهی برای افزایش درآمد “خوب” تلقی می شود. اگر چه این مالیات مسلماً به دلیل افزایش بودجه IRS افزایش خالص هزینه های DOC و مالیات های پرداختی است که با هزینه های تورمی بالاتر به مصرف کنندگان منتقل می شود. اثرات منفی ناشناخته ای بر اقتصاد خواهد داشت.
  • با تجدید ساختار تورمی اجتناب‌ناپذیر اقتصاد (بیشتر را اینجا ببینید)، دولت ایده‌های مارکسیستی را در مقطعی برای ایجاد برابری بین طبقات اجتماعی و اقتصادی سوق خواهد داد. همچنین ممکن است تضاد اجتماعی اجتناب ناپذیر را آرام کند. یکی از ایده‌هایی که ممکن است پدیدار شود، سودهای سرمایه‌ای محقق نشده است (ممکن است موارد دیگری وجود داشته باشد) حتی خارج از دسته‌بندی مالک- مستاجر. برای انجام این کار، فرد به ارتشی از حسابداران و نمایندگان IRS نیاز دارد تا از انطباق اطمینان حاصل شود.
  • بچه‌های پررونق در حال آماده شدن برای انتقال میراث خود از طریق طرح‌های املاک هستند و آمریکا را در آستانه بزرگ‌ترین انتقال ثروت تا کنون قرار می‌دهند. انتظار می رود طی ۲۵ سال آینده، ۶۸.۴ تریلیون دلار در راه ایجاد انتقال بین نسلی ثروت بی سابقه باشد. آیا IRS برای این انتقال آماده می شود؟
  • آیا دموکرات ها می توانند برای آزار و اذیت سیاسی در IRS آماده شوند؟ اینطور نیست که قبلاً این کار را انجام نداده باشند – ما به خاطر “تمایل IRS برای بررسی دقیق گروه های محافظه کار” عذرخواهی می کنیم.
  • بر اساس نظریه ای که توطئه نیست، شاید بازنشانی بزرگ در راه است. مقاومتی وجود خواهد داشت که می تواند به عدم رعایت مالیات و درگیری اجتماعی تبدیل شود. شاید به همین دلیل است که IRS به اسلحه های بیشتری نیز نیاز دارد – اینجا را ببینید.

آیا این چیزی است که آمریکا به آن نیاز دارد؟ ماموران IRS مسلح بیشتر؟ آیا ما همه «آقای اندرسون» هستیم؟

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.