آمریکایی ها رسانه ها را تنظیم می کنند – نگاه کنید تا کجا – ۲۰ خبرگزاری برتر


Axios تعامل با محتوای خبری در نیمه اول سال جاری (۲۰۲۲) نسبت به نیمه اول سال ۲۰۲۱ کاهش یافته و در برخی موارد به زیر سطح قبل از همه‌گیری کاهش یافته است.

جنگ در اوکراین، سریال تیراندازی جمعی مرگبار، ژانویه. ۶ جلسه، و لغو حقوق سقط جنین توسط دیوان عالی، نتوانست همان سطح توجه را به عنوان شروع همه گیری و انتخابات ۲۰۲۰ جلب کند. این را در نمودار زیر ببینید.

مصرف اخبار از ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲

کاهش در تعامل خبری در سال 2022

این در کنار کاهش شدید مصرف اخبار در سال گذشته است. سطح مصرف اخبار در سال ۲۰۲۱ پس از رکوردهای تاریخی در سال ۲۰۲۰ کاهش یافت.

مصرف اخبار از ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱

کاهش مشارکت خبری در سال 2021

Axios در ادامه جزئیات بیشتری در مورد تعامل با محتوای خبری در تمام پلتفرم‌ها ارائه می‌کند که در نیمه اول سال ۲۰۲۲ به میزان قابل توجهی کاهش یافت.

  • نمایشگر کابلی سه شبکه اصلی خبری کابلی – CNN، فاکس نیوز و MSNBC – در نیمه اول سال جاری نسبت به نیمه اول سال ۲۰۲۱ به طور متوسط ​​۱۹ درصد کاهش داشته اند. این ضررها به شدت به سمت CNN و MSNBC منحرف شده است. که به ترتیب ۴۷ و ۳۳ درصد کاهش داشته است. رتبه های فاکس در این دوره شش ماهه ۱۲ درصد افزایش یافته است.
  • جلسات برنامه خبری طبق داده های Apptopia، برای ۱۲ ناشر بزرگ قاچاق شده، در نیمه اول سال ۲۰۲۲، ۱۶ درصد کاهش یافت.
  • به سایت مراجعه کنید برای ۵ وب سایت خبری برتر در ایالات متحده، بازدیدهای منحصر به فرد ردیابی شده توسط یک شرکت مشابه در نیمه اول سال ۲۰۲۲ ۱۸ درصد کاهش یافت.
  • در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید بر اساس داده های Newswhip، علیرغم انتشار مقالات بیشتر، مقالات خبری طی شش ماه گذشته کاهش یافته است که نسبت به نیمه اول سال گذشته ۵۰ درصد کاهش یافته است. تعامل با تعامل با مقالات منتشر شده، که شامل لایک ها، نظرات و اشتراک گذاری ها است، اندازه گیری می شود.

گزارش سالانه اخبار دیجیتال موسسه رویترز حاوی داده های ۱۰ ساله محکمی است که به ما امکان می دهد کاهش مداوم و قدرتمند کانال های خبری سنتی مانند اخبار چاپی، رادیویی و تلویزیونی را مشاهده کنیم. این گزارش نشان می‌دهد که دسترسی به اینترنت در بهترین حالت پایدار است یا کمی افزایش می‌یابد – اما مطمئناً این شکاف را پر نمی‌کند.

رسانه های دیجیتال و اجتماعی طیف گسترده ای از داستان ها را ارائه می دهند، اما این محیط اغلب گیج کننده و گیج کننده است. در حالی که بسیاری از مردم بسیار فعال هستند و با اخبار آنلاین تعامل دارند، انتخاب فراوان در زمینه آنلاین ممکن است دیگران را کمتر از قبل درگیر کند. این را در نمودار زیر ببینید.

منبع خبری 2022 رویترزاز این داده ها، چه چیزی را می توانیم در مورد مصرف اخبار ایالات متحده فرض کنیم؟ موارد زیر را در نظر داشته باشید.

  • آمریکایی ها می دانند چه بر سر کشور می آید. به دلیل وقایع مهم چند سال گذشته، آمریکایی ها بیش از پیش نسبت به آنچه اتفاق می افتد بی تفاوت شده اند. این یک محیط مساعد برای نخبگان می شود تا مردم را به روایت های خود تشویق کنند.
  • از آنجایی که آمریکایی‌ها اخبار کمتر و کمتری مصرف می‌کنند، تمایل دارند فقط تیترها را بخوانند تا نظرات خود را شکل دهند. به عنوان مثال، “ترامپ از آمریکایی ها می خواهد برای درمان کووید سفید کننده تزریق کنند” یا “جمهوری خواهان برتری طلبان سفیدپوست هستند.”
  • علیرغم اینکه یک گروه کوچک است، رسانه های جایگزین در حال رشد هستند. این گروه کوچک به خوبی از سوی رسانه‌های جریان اصلی به عنوان «توطئه‌گران» علیه روایت‌های تبلیغاتی خود آگاه هستند.

متأسفانه آمریکایی ها از «اخبار» بی اطلاع هستند و بسیاری بر این اساس رأی خواهند داد. آمریکا برای بیدار شدن به چه چیزی نیاز دارد؟

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.