آمریکن الکتریک پاور (NASDAQ:AEP) قیمت هدف را به ۹۶.۰۰ دلار کاهش داد – بیگ ۲۴ خبرشرکت نیروی برق آمریکا (NASDAQ: AEP – رتبه‌بندی دریافت شده) به گزارش The Fly، BMO Capital Markets در گزارشی در روز دوشنبه، قیمت هدف خود را برای سهام از ۱۰۶.۰۰ دلار به ۹۶.۰۰ دلار کاهش داد. قیمت هدف BMO Capital Markets نشان دهنده افزایش احتمالی ۵.۸۹ درصدی نسبت به قیمت فعلی سهم است.

چندین تحلیلگر تحقیقاتی دیگر نیز اخیراً گزارش هایی در مورد AEP منتشر کرده اند. Credit Suisse Group هدف قیمتی خود را برای شرکت برق آمریکا از ۱۰۳.۰۰ دلار به ۱۰۵.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۸ جولای، امتیاز “بیشتر” را به سهام داد. سیتی گروپ در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۸ ژوئیه، قیمت هدف خود را برای سهام آمریکن الکتریک پاور از ۹۴.۰۰ دلار به ۹۹.۰۰ دلار افزایش داد. Evercore ISI در یک گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱۵ آگوست، قیمت هدف خود را برای سهام American Electric Power به ۱۰۷.۰۰ دلار افزایش داد. در نهایت، مورگان استنلی در گزارشی که در روز پنجشنبه، ۲۲ سپتامبر منتشر شد، قیمت هدف خود را برای سهام آمریکن الکتریک پاور از ۱۱۸.۰۰ دلار به ۱۱۶.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “اضافه وزن” را به این شرکت اختصاص داد. دو تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه بندی رزرو و پنج نفر رتبه خرید را به سهام این شرکت اختصاص داده اند. طبق داده‌های MarketBeat، این شرکت در حال حاضر رتبه‌بندی «متوسط ​​خرید» و میانگین قیمت هدف ۱۰۴.۲۵ دلار را دارد.

افزایش ۲.۸ درصدی در تجارت برق آمریکا

سهام AEP در روز دوشنبه در ۹۰.۶۶ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۰۰.۰۱ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۹۸.۸۰ دلار است. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۶۶، نسبت معاملات ۰.۷۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۳۶ است. آمریکن الکتریک پاور به کمترین میزان در ۱۲ ماه گذشته ۸۰.۲۲ دلار و بالاترین قیمت در ۱۲ ماه گذشته ۱۰۵.۶۰ دلار رسید. ارزش بازار این شرکت ۴۶.۵۸ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۷.۸۱، نسبت قیمت به درآمد ۲.۸۴ و بتا ۰.۴۲ است.

American Electric Power (NASDAQ: AEP – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۲۷ جولای اعلام کرد. این شرکت ۱.۲۰ دلار سود به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش داد که بالاتر از برآورد اجماع ۱.۱۸ دلاری در ۰.۰۲ دلار بود. حاشیه سود خالص آمریکن الکتریک ۱۴.۳۹ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۱۰.۴۶ درصد بود. این شرکت در این سه ماهه ۴.۶۰ میلیارد دلار درآمد داشته است، در حالی که برآورد اجماع ۳.۹۸ میلیارد دلار است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۱۸ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد فصلی این کسب و کار نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۱.۱ درصد افزایش یافته است. تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند که American Electric Power در سال جاری ۴.۹۹ سود به ازای هر سهم ثبت کند.

جریان های ورودی و خروجی نهادی

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی اخیراً سهام خود را در AEP اضافه یا کاهش داده اند. American Research & Management سهام خود در سهام American Electric Power را در سه ماهه اول ۱۰۰.۰% افزایش داد. شرکت تحقیقات و مدیریت آمریکا اکنون ۲۵۰ سهم از سهام این شرکت پس از خرید ۱۲۵ سهم دیگر در این مدت، ۲۵۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. مرکز برنامه ریزی مالی شرکتی موقعیت خود را در شرکت الکتریک آمریکا ۱۲۸۸.۹ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. مرکز برنامه ریزی مالی شرکتی اکنون دارای ۲۵۰ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۲۳۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۲۵۰۰۰ دلار می رسد. TFO TDC LLC در سه ماهه دوم یک موقعیت جدید در سهام American Electric Power به ارزش ۲۵۰۰۰ دلار به دست آورد. Penserra Capital Management LLC موقعیت جدیدی را در سهام شرکت آمریکایی الکتریک پاور در طول سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۲۷۰۰۰ دلار به دست آورد. در نهایت، US Asset Management LLC موقعیت جدیدی در سهام شرکت American Electric Power Corporation به ارزش حدود ۲۸۰۰۰ دلار در سه ماهه اول بدست آورد. در حال حاضر ۷۴.۷۰ درصد سهام در اختیار سرمایه گذاران نهادی است.

درباره شرکت الکتریک آمریکا

(رتبه گرفتن)

شرکت آمریکایی الکتریک پاور، یک شرکت هلدینگ تاسیسات برق، در تولید، انتقال و توزیع برق برای فروش به مشتریان خرده‌فروشی و عمده‌فروشی در ایالات متحده فعالیت دارد. این شرکت از طریق خدمات یکپارچه عمودی، تسهیلات انتقال و توزیع، AEP Transmission Holdco، بخش های تولید و بازاریابی فعالیت می کند.

همچنین ببینید

آرم پرواز

توصیه های تحلیلگران برای نیروی برق آمریکا (NASDAQ: AEP)

اخبار و رتبه بندی های American Electric Power Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی‌های تحلیلگران برای American Electric Power و شرکت‌های مرتبط دریافت کنید.