“آنها واقعاً آن را اجرا نکرده اند”: MTA در رعایت دستور موم یا آزمایش جدید مشکل دارد

"آنها واقعاً آن را اجرا نکرده اند": MTA در رعایت دستور موم یا آزمایش جدید مشکل دارد


بیش از یک هفته و نیم است که دولت از همه کارکنان MTA خواسته است که واکسینه شوند یا هفته ای یک نتیجه منفی از آزمایش کووید دریافت کنند و به نظر می رسد که این سازمان با رعایت الزامات مشکل دارد.

اگرچه میزان تزریق کل MTA از طریق آژانس تا روز چهارشنبه 68 درصد بود ، آژانس اعلام کرد که می تواند به 75 درصد برسد ، اما ممکن است کارکنان هنوز کارت تزریق خود را در سیستم آژانس بارگذاری نکرده باشند.

به نظر می رسد که آژانس بررسی نمی کند که آیا کارکنان واکسینه نشده هفته ای تحت آزمایش COVID قرار می گیرند یا خیر. در 4 اکتبر ، دستور اجرا شد ، اما منابع به Gotham گفتند که MTA آنها یا همکارانشان را برای نتایج منفی آزمایش نکرده است.

سارا کادت ، نماینده امنیت املاک MTA ، که به عنوان نگهبان در حیاط راه آهن در کوئینز کار می کند ، گفت: “آنها واقعاً آن را اجرا نکرده اند. این دانش آموز گفت که وی واکسینه نشده است اما هر یکشنبه به تنهایی در یک کلینیک اورژانس آزمایش می شود. با این حال ، او گفت که هیچ کس در NTA درخواست شواهد برای نتیجه منفی نداشته است.

یک دانشجوی کارگر تراجنسیتی گفت که اگر مجبور به واکسیناسیون شود به عنوان یک شغل مورد نیاز ، باید در مورد آن فکر کند. او گفت: “ممکن است مجبور شوم زودتر مرخصی بگیرم.”

تا به امروز ، 173 کارمند NTA به دلیل کووید جان خود را از دست داده اند ، بالاترین میزان در هر شهر یا آژانس دولتی.

مشکل ترین موسسه برای افزایش نرخ واکسیناسیون MTA ترانزیت شهر نیویورک بود که شامل کارگران مترو و اتوبوس می شد. فقط 38 درصد در ماه مه واکسینه شدند. تا ماه اوت ، این میزان به 44 درصد افزایش یافته بود. تا روز چهارشنبه ، به 65 درصد افزایش یافته است.

طبق اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، میزان واکسیناسیون 85.2 درصد در بین نیویورکی های 18 ساله و بالاتر است که حداقل یک دوز دریافت کرده اند. MTA در بیانیه ای اعلام کرد که کارکنانی که از دستورالعمل های دولت پیروی نمی کنند می توانند “تحت ممیزی قرار گیرند”.

تیم مینتون ، سخنگوی MTA ، در بیانیه ای گفت: “به عنوان بخشی از ممیزی ، کارکنان تحت نظارت مناسب سرپرستان خود قرار خواهند گرفت.” او توضیح نداد که چه مجازاتی باید برای کارمندان صرف نظر از این که MTA هر چند وقت یکبار چک می کند که آیا واکسینه شده اند یا چک هفتگی دارند ، باید مجازات شود.

این آژانس خاطرنشان می کند که 138 مرکز آزمایش در این سایت وجود دارد و نرخ مثبت آن در ماه اوت 18 امتیاز مثبت در روز در ماه اوت بوده است ، در مقایسه با 15 سپتامبر ، و اکنون در ماه اکتبر به طور متوسط ​​به 10 در روز رسیده است.

این آژانس همچنین درخواست می کند که همه نیروهای تازه وارد بعد از 14 نوامبر واکسینه شوند.

فرماندار کتی هوچول ، که از روز کارگر تا 4 اکتبر نیاز به واکسیناسیون یا آزمایش را کنار گذاشت ، گفت که دفتر وی در راستای دستورات به MTA کمک می کند.

هازل کرامپتون-هایس ، سخنگو ، در بیانیه ای گفت: “حفاظت از مردم نیویورک برای فرماندار هوچول در اولویت است و ما آمادگی داریم هرگونه کمک لازم برای حفظ ایمنی کارکنان MTA و ارائه خدمات پیشرفته به موتورسواران را ارائه دهیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *