آنچه در مورد نمایش آینده می دانیم – بیگ ۲۴ خبر


فصل دوم راهبه جنگجو در سال ۲۰۲۲ در نتفلیکس پخش خواهد شد. بازیگران راهبه جنگجو فصل ۲ فاش شد طرفداران همچنین اطلاعات بیشتری در مورد محل فیلمبرداری فعلی نمایش دریافت کردند. آنها همچنین با سایر جنبه های تولید آشنا شدند.

یک درام فانتزی به نام راهبه جنگجو یک نتفلیکس اورجینال نتفلیکس است. تریلر فصل دوم راهبه جنگجو هنوز خارج نشده است در بررسی راهبه جنگجو فصل ۱ خیلی خوبه تعداد قسمت های راهبه جنگجو هنوز شناخته نشده است.

راهبه جنگجو به عنوان بخشی از هفته Geeked در نتفلیکس نمایش داده می شود.

فصل دوم راهبه جنگجو برای تولید توسط نتفلیکس چراغ سبز قرار گرفته است.

راهبه جنگجو همراه با بسیاری از نمایش های دیگر در طول رویداد هفته Geeked برجسته خواهد شد. از ۶ ژوئن در نتفلیکس آغاز خواهد شد. در Warrior Nun فصل ۲ تاریخ انتشار ۲۰۲۲ هنوز فاش نشده است

مصاحبه ای قبل از تمدید رسمی برنامه انجام شد. مجری برنامه Warrior Nun گفت که بازیگر راهبه جنگجو “راه های بسیار بیشتری برای پایین آمدن از نظر داستانی” داشت. این در حالی بود که آنها در حال پایان دادن به فصل اول برنامه بودند. پس از کنسرت، آنها دور هم جمع شدند تا در مورد مسیرهای جدید بالقوه صحبت کنند.

در راهبه جنگجو بازیگران فصل ۲ در ۱۹ آگوست ۲۰۲۰ یک جلسه از طریق کنفرانس مجازی از راه دور داشتیم. برای تأیید این بود که فصل ۲ سریال پخش خواهد شد، بنابراین اعلام رسمی شد.

«راهبه جنگجو» فصل 2 در نتفلیکس: آنچه در مورد نمایش آینده می دانیم

در فصل دوم راهبه جنگجو باید منتظر چه چیزی باشیم

فصل اول Warrior Nun در یک cliffhanger به پایان رسید. این باعث شده که طرفداران خواهان اقدامات بدتر در فصل دوم باشند. در بازیگران راهبه جنگجو به همان شکل باقی می ماند

مردم چیزی بیش از عروسک های خیمه شب بازی تحت کنترل آدریل نبودند. آنها برای او با سپاهیان بهشت ​​می جنگیدند. آوا تنها پس از تماس با او به حقیقت او پی می برد. آنها یک موجود تاراسک را که او را از یک درگاه شیطانی تعقیب کرده بود، شکست دادند. در نتیجه، تصور اشتباهی برای او به وجود آمد که او یک فرشته است.

در زیر واتیکان، آدریل هاله را به نفر اول اهدا کرد راهبه جنگجو او نظم را تأسیس کرد و اطمینان حاصل کرد که بهشت ​​از اعضای آن مراقبت خواهد کرد.

پس از فرار از مقبره اش، اولین هدف آدریال بازپس گیری هاله Order است. این به او کمک می کند تا نیت شوم خود را انجام دهد.

شاتگان مری با وجود تمام تلاش‌هایش توسط ارتش آدریال از Wraith Demons شکست خورد. بنابراین، آوا و سایر خواهران را مجبور کرد تا با آدریال و جنگجویان تسخیر شده اش روبرو شوند.

فصل بعد شاهد رویارویی آوا و Order و آدریل خواهیم بود. به زودی شیطان در معرض دید عموم قرار می گیرد. سپس، قدرت های ماوراء طبیعی ممکن است به کمک واتیکان بیایند. آنها ممکن است به آنها کمک کنند تا او را شکست دهند.

آوا با توجه به قدرتش بسیار بهتر است. با این حال، او در حال حاضر به تمرین استعداد راهبه جنگجو خود ادامه می دهد. اگر آوا زمان کافی داشته باشد، توانایی های شیطانی او از آدریل پیشی خواهد گرفت.

ویدئو توسط IGN