آنچه که بازی های سونیک می توانند از فیلم ها و کمیک ها بیاموزند – اخبار


ذره برای بدن مستقیم سونیک جوجه تیغی بازی ها به شدت فاقد تمرکز هستند، بنابراین باید از همتایان کمیک و فیلم خود سرنخ بگیرند. صرف نظر از آنچه در مورد کیفیت فیلم‌ها و کمیک‌های اخیر IDW گفته می‌شود، آن‌ها به ایده‌ای که با آن شروع کرده‌اند پایبند هستند و آن را گسترش می‌دهند – رشته‌ای که به نظر نمی‌رسد تیم سونیک برای مدت طولانی آن را به کار گرفته است.

ذره برای بدن مستقیم صدای من فیلم‌ها و کمیک‌ها با داستان‌های سرگرم‌کننده، تفاسیر هیجان‌انگیز از جهان و شخصیت‌ها، و اعتماد به جذابیت اصلی‌شان، که بازی‌ها مدتی است که ندیده‌اند، طرفداران و مخاطبان معمولی را تحت تأثیر قرار داده‌اند. در همین حال، به نظر می رسد که تیم Sonic نمی تواند هر چیزی را که در یک بازی اضافه می کند حذف کند تا ایده دیگری را در بازی بعدی دنبال کند. در حالی که “دوران تقویت”، همانطور که طرفداران آن را تصور می کنند، برای مدتی ادامه یافت. محدودیت های صداتریلرهای گیم پلی نشان می دهد که مفهوم آزمایش شده برای ترفندهای جدید گیم پلی براق کنار گذاشته شده است.

فیلم امروز

مرتبط: تریلر بازی The Sonic Frontiers خوب است، اما کمی خالی است

در حالی که هیچ مشکلی در این تجربه وجود ندارد، و در واقع ممکن است تنها چیزی باشد که می تواند فرنچایز را از مسیر خارج کند، برای اینکه هر چیز جدیدی تجربی تلقی شود، باید وضعیت موجود را داشته باشید. در غیر این صورت، آنها خلاقانه پراکنده هستند. ذره برای بدن مستقیم صدای من برای یادگیری این سیستم خلاق، بازی ها باید مطالب اتفاقی خود را در نظر بگیرند.

به نظر می رسد عدم تمرکز به توسعه تیم Sonic ضربه زده است


Sonic Frontiers با سرعتی جدید مبارزه کنید

نکته جالب در مورد سه بعدی صدای من بازی ها و حتی بازی های دو بعدی موبایل مانند نبرد صوتی، این است که همه آنها از ایده های شروع محکم ساخته شده اند. حتی اگر خود بازی‌ها پیشرفته نباشند، به ندرت چیزی وجود دارد که نتوان آن را با تغییراتی اصلاح کرد. با این حال، تیم Sonic به ندرت علاقه مند به بررسی ایده های گذشته بازی است. در دهه گذشته، با فرمول “تقویت” ارائه شده شما سازگار بوده است سونیک برو در ترن هوایی محبوب شده است رنگ های صوتی، اما نیاز آشکار تیم سونیک به اختراع مجدد چرخ، همانطور که در تمرکززدایی دیده شد، مانع شد. Sonic: The Lost World و متوسط قدرت صدا.

موضوعات مرتبط: Sonic Colors: Ultimate یک بازی جدید است یا یک ریمستر؟

آزمایش کلید حفظ یک حق رای در طول چندین سال، اگر نگوییم چندین دهه است سونیک جوجه تیغیاما تفاوت بین آنها صدای من نکته دیگر این است که تیم سونیک منتظر نشد تا سریال به نتیجه برسد و همه چیز را از پنجره بیرون بیاندازد و دیگر هرگز به آن دست نزند. این تا جایی است که هیچ دلیلی وجود ندارد که باور کنیم چیزی ارائه شده است محدودیت های صداپیش نمایش های عملی در بازی بعدی تکرار خواهد شد. در این رابطه و بسیاری دیگر، صدای من فیلم ها و کمیک ها تا حد زیادی از بازی ها بهتر عمل کرده اند.

چه کمیک ها و فیلم های صوتی انجام می دهند که بازی ها انجام نمی دهند


اساساً مانند جف فاولر صدای من فیلم‌ها و کمیک‌های IDW توسط ایان فلین و ایوان استنلی اطمینان حاصل می‌کنند که بازی‌ها به یک ایده ثابت نمی‌چسبند، حداقل تا حدی که این ایده قبل از حرکت به جلو مورد رضایت آنها قرار می‌گیرد. اولین صدای من این فیلم داستانی در مورد ماهی بیرون از آب است، اما زمانی که این ایده در فیلم اول به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت، همچنان ادامه داشت، زیرا این رشته‌های روایی بیشتر برای ضربات داستانی ساخته شده بودند که فاولر واقعاً می‌خواست در ادامه به آن بپردازد. به اعتبار تیم سونیک، به نظر نمی رسد که او کاملاً فیلم ها را نادیده بگیرد، زیرا کارگردان موریو کیشیموتو در مورد چگونگی پیشرفت فیلم صحبت کرد. صدای من فیلم تاثیر داشت مرز.

کمیک های IDW قطعا شایسته نگاه کردن در کنار فیلم ها هستند، زیرا مسلما بهترین روایت آنها هستند. ایان فلین در حال نوشتن بود صدای من از سال ۲۰۰۶، او با سریال Archie شروع کرد و پس از کنسل شدن سری قبلی، با سری IDW ادامه داد. چیزی که نوشته‌های فلین را بسیار سرگرم‌کننده می‌کند این است که او مطالب را در سطحی نزدیک می‌فهمد که تنها می‌تواند از نوشتن یک ویژگی برای نزدیک به ۲۰ سال به دست بیاید، اما او همچنین می‌داند که چگونه آن را تغییر دهد تا بدون تغییر اساسی آن را تازه و جدید جلوه دهد. تا جایی که سگا از این موضوع ناراحت است. در طول سال های آرچی، فلین نویسنده ای بود محدودیت های صدا داستان این واقعیت را نادیده می گیرد که او نمی تواند با تغییر دنیای اطراف خود، که در حماسه جدید Mobotropolis بسیار مورد استفاده قرار گرفته است، سونیک را به عنوان یک شخصیت به طور اساسی تغییر دهد. صدای من انتقاد شدید کمیک از دموکراسی سونیک به عنوان یک شخصیت باید در یک جعبه امن قابل فروش باقی بماند، اما کمیک ها همیشه در تغییر شکل فضای اطراف آن جعبه به روش های جدید و جالب خوب بوده اند.

درس هایی که بازی های سونیک می توانند از فیلم ها و کمیک ها بیاموزند


نویسنده کتاب کمیک Sonic Frontiers

از دیدگاه نوشتاری، پاسخ واضح به آنچه بازی‌ها باید از فیلم‌ها و کمیک‌ها بگیرند، سازگاری و پیچیدگی است. ماریو داستان ادامه‌ای ندارد، بنابراین اجازه داده می‌شود دنیایش بی‌معنا باشد. صدای من از سوی دیگر، بازی‌ها دائماً با این ایده بازی می‌کنند که یک روایت واقعی در بازی‌های خود داشته باشند و در نتیجه یک دنیا از جمله داشته باشند. محدودیت های صدا مراحل گسسته ای مانند دنیای سایبری – که منطق را منطقی می کند – کلیدی هستند. این یکی از دلایل متعدد آن است صدای من فیلم‌ها زنده بودند و در دنیای انسان‌ها جریان داشتند. همچنین، در حالی که ممکن است سگا لازم باشد که سونیک را در بازاری ترین شکل خود به عنوان یک شخصیت حفظ کند، جهان اطراف او آزاد است تا تغییر کند و تکامل یابد.

مطالب مرتبط: نمی توانم تشخیص دهم که از Audio Frontier متنفرم یا نه

از نقطه نظر گیم پلی، پاسخ این است که یک فرمول جامد را حفظ کنید و پیرامون آن آزمایش کنید. بازگشت به ماریو، فرمول اصلی آن رشته با بسط داده شده است سوپر ماریو اودیسه، اما به عنوان یک قاعده دست نخورده باقی می ماند. ذره برای بدن مستقیم صدای من بازی‌ها دارای مکانیک هسته‌ای قوی با فرمول تقویتی بودند، اما دلیلی برای کنار گذاشتن کامل آن وجود ندارد. مرز در نهایت معلوم شد که این یک انحراف یک بار بوده است. هنگامی که یک فرمول جامد ایجاد می شود، می توان آن را به مواد عجیب و غریب تری مانند طرح های بسیار عجیب تبدیل کرد Sonic Adventure 2.

سونیک جوجه تیغیبحث شده است که ماهیت التقاطی بازی بخشی از دلیلی بود که هنوز هم طرفداران زیادی داشت، اما اگر سگا می‌خواست این بازی‌ها با اسپین‌آف‌های موفق‌تر خود همگام شوند، باید تغییراتی ایجاد شود. این فرمول باید از این به بعد تعریف شود و به آن پایبند باشد، و اگر قرار است بازی‌ها به تلاش برای بیان روایت‌های واقعی ادامه دهند، جهان باید بهتر شکل بگیرد و پایه‌گذاری شود. بر خلاف آن، سونیک جوجه تیغی فرنچایز به همان اشتباهات خود ادامه خواهد داد و مردم کمتر و کمتر آن را خواهند بخشید.

بعدی: نحوه توسعه کامل مراحل ویژه Sonic Origins و ذخیره ایالت ها

فیلم Lightyear Buzz

Lightyear Cosplay Buzz را به عنوان یک شخصیت داستان اسباب بازی زنده تصور کنید

درباره نویسنده