آژانس بیمه Patriot Financial Group Ltd. دارای ۶۵۳۰۰۰ دلار در Broadcom Inc. (NASDAQ: AVGO) – Big 24 Newsآژانس بیمه Patriot Financial Group LLC مالکیت خود را در Broadcom Inc کاهش داد. (NASDAQ: AVGO – Rating Received) بر اساس آخرین افشای آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، طی سه ماهه اول ۸.۴ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۹۵ سهم در طول سه ماهه، ۱۰۳۷ سهم از سهام شرکت سازنده نیمه هادی ها را در اختیار داشت. ارزش دارایی های آژانس بیمه مالی Patriot LLC از Broadcom در پایان آخرین دوره گزارش ۶۵۳۰۰۰ دلار بود.

بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ دیگر نیز سهام AVGO را خریده و فروخته اند. شرکت های قرن آمریکایی، سهام خود را در سهام برودکام ۲۹.۶ درصد در سه ماهه چهارم افزایش دادند. شرکت های قرن آمریکایی پس از خرید ۴۵۲۸۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون ۱۹۸۱۷ سهم از سهام سازنده نیمه هادی ها به ارزش ۱۳۱۸۲۹۰۰ دلار را در اختیار دارند. Claraphi Advisory Network LLC سهام جدیدی در سهام Broadcom در سه ماهه چهارم به ارزش تقریباً ۳۳۰,۰۰۰ دلار به دست آورد. Summit Financial LLC سهام خود در سهام Broadcom را در طول سه ماهه چهارم ۱۶.۲% افزایش داد. Summit Financial LLC اکنون پس از خرید ۹۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۶۶۰ سهم از سهام سازنده نیمه هادی به ارزش ۴۳۹۰۰۰ دلار است. Savant Capital LLC سهام خود را در سهام Broadcom 17.8٪ در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Savant Capital LLC اکنون پس از خرید ۲۳۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۵۵۵ سهم از سهام سازنده نیمه هادی به ارزش ۱۰۳۴۰۰۰ دلار است. سرانجام Altman Advisors Inc. در سه ماهه چهارم، سهام خود را در سهام Broadcom 3.9 درصد افزایش داد. شرکت مشاوران آلتمن اکنون ۶۰۳۴ سهم از سهام سازنده نیمه هادی ها پس از خرید ۲۲۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۳۲۱۷۰۰۰ دلار است. ۸۱.۵۳ درصد از سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

تعدادی از تحلیلگران سهام اخیراً در مورد سهام AVGO اظهار نظر کرده اند. Mizuho هدف قیمت خود را در Broadcom از ۷۰۰.۰۰ دلار به ۷۲۵.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۷ می، به سهام امتیاز خرید را اختصاص داد. KeyCorp هدف قیمت خود را در Broadcom از ۷۲۰.۰۰ دلار به ۷۸۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۷ می، به سهام امتیاز “اضافه وزن” داد. Trust Financial در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۷ می، هدف قیمت خود را در Broadcom به ۶۵۸.۰۰ دلار افزایش داد. Deutsche Bank Aktiengesellschaft هدف قیمت خود را در Broadcom از ۷۰۰ دلار به ۶۳۵ دلار در روز چهارشنبه ۲۰ جولای کاهش داد. سرانجام، StockNews.com در گزارشی که روز جمعه ۱۳ می منتشر شد، رتبه Broadcom را از رتبه «خرید» به «خرید قوی» ارتقا داد. چهار تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه نگهداری، بیست و دو نفر امتیاز خرید و یک نفر رتبه خرید قوی به سهام این شرکت داده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، این سهام در حال حاضر دارای میانگین رتبه “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۶۸۰.۴۶ دلار است.

Broadcom 1.8 درصد سقوط کرد.

سهام AVGO در روز جمعه با قیمت ۵۴۸.۴۳ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۲.۱۴، نسبت سریع ۱.۹۰ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۸۷ است. Broadcom با ۴۶۳.۹۱ دلار پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه و ۶۷۷.۷۶ دلار بالاترین قیمت در ۱۲ ماه را ثبت کرد. ارزش بازار سهام ۲۲۱.۴۷ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۷.۱۹، نسبت قیمت به درآمد ۱.۱۱ و ۱.۰۸ بتا است. میانگین متحرک ۵۰ روزه آن ۵۱۵.۰۴ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۵۶۰.۴۶ دلار است.

Broadcom (NASDAQ: AVGO – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۲۶ مه منتشر کرد. سازنده نیمه هادی ها درآمد ۸.۳۹ دلاری به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۷.۸۸ دلاری با ۰.۵۱ دلار بود. Broadcom بازده سهام ۵۶.۲۹% و حاشیه خالص ۲۹.۷۶% داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۸.۱۰ میلیارد دلار در مقایسه با انتظارات تحلیلگران ۷.۹۱ میلیارد دلار بود. این شرکت در مدت مشابه سال گذشته سود هر سهم را ۵.۸۹ دلار گزارش کرده است. درآمد Broadcom نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته ۲۲.۶ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند شرکت Broadcom Inc. 33.96 سود هر سهم برای سال مالی جاری.

اطلاعیه سود سهام Broadcom

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز افشا کرده است که در روز پنجشنبه ۳۰ ژوئن پرداخت شده است. برای سرمایه گذاران ثبت نام شده در روز چهارشنبه ۲۲ ژوئن سود سهام ۴.۱۰ دلار صادر شد. این نشان دهنده سود سالانه ۱۶.۴۰ دلار و بازدهی ۲.۹۹٪ است. تاریخ تقسیم سود بدون احتساب سه شنبه ۲۱ ژوئن است. نسبت پرداخت Broadcom 81.31٪ است.

Broadcom اعلام کرد که هیئت مدیره آن برنامه بازخرید سهام را در روز پنجشنبه، ۲۶ مه مجاز کرده است که به شرکت اجازه می دهد ۱۰.۰۰ میلیارد دلار از سهام موجود را بازخرید کند. مجوز خرید به سازنده نیمه هادی اجازه می دهد تا ۴.۳ درصد از سهام خود را از طریق خرید در بازار آزاد خریداری کند. برنامه های بازپرداخت سهام اغلب نشانه ای از این است که هیئت مدیره یک شرکت فکر می کند سهام آن کمتر از ارزش گذاری شده است.

درباره Broadcom

(رتبه گرفتن)

شرکت Broadcom دستگاه های نیمه هادی مختلف را با تمرکز بر دستگاه های مبتنی بر نیمه هادی اکسید فلزی و محصولات آنالوگ مبتنی بر III-V در سراسر جهان طراحی، توسعه و به بازار عرضه می کند. این شرکت در دو بخش راه حل های نیمه هادی و نرم افزار زیرساخت فعالیت می کند.

ادامه مطلب

مالکیت شرکتی توسط Quarter Corporation، Broadcom (NASDAQ: AVGO)

اخبار و نظرات را از Broadcom Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Broadcom و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.