آیا آموزش شخصی برای من است؟


آیا می توانید یکی از این جملات را مشخص کنید؟

  • من تازه وارد باشگاه هستم بنابراین نمی دانم از کجا شروع کنم.
  • من برای استفاده بهینه از تمریناتم در زمان حضورم در باشگاه به راهنمایی نیاز دارم.
  • من به فلات برخورد می کنم و از کارهای روزمره خود خسته می شوم.

آیا هیچ کدام شبیه شما است؟ آموزش شخصی ممکن است راه حل شما باشد. شاید هرگز فکرش را نمی کردید ، اما مربیان شخصی در مراکز تناسب اندام Corpus Christi ما برای هر مرحله از آمادگی جسمانی وجود دارند. مبتدیان ورزشگاه و ورزشکاران نخبه می توانند با هدایت یک مربی مجرب از یک شروع جدید بهره مند شوند.

آیا آماده تقویت ورزش تناسب اندام خود هستید؟ در اینجا چیزی است که می توانید از آموزش شخصی انتظار داشته باشید.

یک تجربه

مربیان شخصی متخصصان تناسب اندام هستند که آماده به اشتراک گذاشتن دانش خود هستند. چه راه حل کاهش وزن ، بهبود سلامت یا افزایش حجم عضلات باشد – هدف آنها اطمینان از تحقق اهداف تناسب اندام شما است.

هنگامی که برای اولین بار با یک مربی شخصی ملاقات می کنید ، وقت بگذارید تا دریابید که او می خواهد در ورزشگاه به چه چیزی برسید ، سطح آمادگی جسمانی فعلی خود را ارزیابی کنید و در مورد فعالیت های تناسب اندام که بیشترین لذت را می برید ، بیاموزید.

امور

مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا برنامه ای برای دستیابی به موفقیت تدوین کنید. بسته به سطح آمادگی جسمانی و اهداف خود ، با هم عادت می کنید که از زمان ورزش خود به طور مثر و کارآمد استفاده کنید.

آیا می خواهید از ابتدا شروع کنید – یا بدنبال راهی جدید و تازه برای شروع سوخت و ساز بدن خود هستید؟ مربیان شخصی می توانند ایده های جدیدی را برای شروع یا شکستن آن فلات به شما ارائه دهند. دیدگاه های تازه همیشه کمک می کند!

تشویق

احساس دلسردی می کنید؟ مربی شخصی شما قهرمان تناسب اندام شماست ، بنابراین می توانید چشم خود را بر حمایت و الهام از جایزه نگه دارید.

مسئوليت

وقتی احساس خستگی یا بی حوصلگی می کنید ، مربی شخصی شما به شما در تعیین هدف کمک می کند!

نتایج

صرف نظر از اهداف تناسب اندام و ترجیحات ورزشی ، می توانید از تمرینات شخصی نتیجه بگیرید.

برای بهبود سلامت و رفاه شما تعهد لازم است ، ما آن را دریافت می کنیم. شاید سخت. اما مربیان شخصی فروید فیتنس مربیان تناسب اندام شما هستند که آماده اند به شما آموزش دهند ، صف آرایی کرده و شما را به سمت موفقیت سوق دهند.

اولین قدم را بردار مکان فیتنس فیتنس را که به شما نزدیک است پیدا کنید و در مورد آموزش های شخصی در Corpus Christi اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *