آیا از زمان تیراندازی جمعی COVID-19 برای جوانان کاملاً طبیعی است که مشکلات سلامتی داشته باشند؟


واضح است که آشنایی با بازیکنان فوتبال زیر ۳۰ سال امری غیرعادی نیست سقوط – فروپاشی با من مربع به دلیل تورم عضله قلب. دانستن ۲۶ سالگی غیر معمول نیست زنان رنج کشیدن یک «سکته کوچک» ناشی از لخته شدن خون در مغز. مطمئناً غیر معمول نیست فرا گرفتن درباره خواننده های ۲۵ ساله ای که صورتشان بر اثر عفونت ویروسی فلج شده است.

جدای از طنز، آنها پسر هستند گزارش شده است آزمایش مشکلات قلبی در یک سال و نیم گذشته افزایش یافته است. اما، البته، همبستگی علت و معلولی نیست. از زمانی که Pfizer-BioNTech، Moderna و Johnson & Johnson (J&J) Janssen به آغوش مردم تزریق شدند، گزارش‌های مربوط به مشکلات پزشکی افزایش یافته است.

در اینستاگرام ویدئو جاستین بیبر خواننده که در اواسط ژوئن منتشر شد، از طرفداران به دلیل لغو چندین برنامه آینده به دلیل بیماری عذرخواهی کرد. سندرم رمزی هانتعارضه زونا ناشی از ویروس آبله مرغان که منجر به فلج موقت صورت می شود. ویروس می تواند دروغ بگوید خوابیدن جرقه ها سال ها و پس از آن عفونت های دیگری را در بدن ایجاد می کنند و باعث التهاب و تحریک اعصاب صورت می شوند. عالی

بنابراین ما باید نادیده بگیریم سیستم گزارش جنبه واکسن (VAERS) داده ها نشانه هایی از سندرم رمزی هانت، معروف به هرپس زوستر را نشان می دهد. ضبط شده بود در ۹ مورد از افراد ۱۸ و ۲۹ ساله برای همه واکسن‌های تزریق شده از سال ۲۰۰۱، شش مورد “واکسیناسیون” COVID-19 در سال ۲۰۲۱ تا ۱۰ ژوئن گنجانده شده است؟

VAERS توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) و سازمان غذا و دارو اداره می شود. دانشکده پزشکی هاروارد بمان بین سال های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰، کمتر از ۱ درصد از عوارض جانبی واکسن گزارش شده است، مطالعات جدیدتر برآورد کردن که بسته به شدت علائم تا ۱۰ درصد می باشد.

معمولاً پزشک بیمار گزارشی را برای VAERS ارسال می کند: این فرآیند می تواند خسته کننده و زمان بر باشد. میانگین ۳۰ دقیقه برای تکمیل. علاوه بر این، ارائه گزارش VAERS عمداً نادرست است نقض می کند قانون فدرال جریمه نقدی و حبس را مجازات می کند. در مطالعات پزشکی، ارجاع به VAERS رایج است. به عنوان مثال، فوریه ۲۰۲۱ رهایی او تعداد موارد آنافیلاکسی آلرژیک را پس از تزریق کووید-۱۹ با دسترسی به داده های VAERS به عنوان شواهد بررسی کرد.

اگر منصف باشیم، مشخص نیست که آیا بیبر تونیک داشته یا چه مدت پس از آخرین شلیک فلج شده است. طبق CDC، بیشترین واکنش های نامطلوب در آن رخ می دهد سه روز اول پس از ضربه زدن. با این حال، این امر به طور خودکار احتمال یک عارضه جانبی طولانی مدت یا غیرمستقیم مرتبط با . ضعیف شده است غیر قابل نفوذ سیستم چه کسی – کدام ویروس آبله مرغان خفته ممکن است دوباره فعال شود.

قبل و بعد از شروع واکسیناسیون انبوه برای کووید-۱۹، جامعه تحقیقاتی پزشکی در سراسر ایالات متحده و در سطح بین المللی تعدادی از مطالعات را منتشر کرده است که طیف وسیعی از اثرات نامطلوب واکسن های کووید-۱۹ را بر روی زیرمجموعه ای از گیرندگان نشان می دهد. . .

بیماری کروتسفلد جاکوب

پیش چاپ بمان از فرانسه نشان می دهد که سه نوع واکسن کووید-۱۹ ممکن است در ظهور این بیماری دخیل باشد. بیماری کروتسفلد جاکوب ( زحمت کشیدن ) . این وضعیت توسط یک پریون آلوده ایجاد می شود که می تواند باعث خم شدن غیر طبیعی پروتئین های طبیعی در مغز شود. تاکنون بیماری کروتزفلد جاکوب (CJD) غیرقابل درمان است زیرا هیچ درمانی برای جلوگیری از پیشرفت آن وجود ندارد.

کروناویروس اصلی که به نظر می‌رسد باعث COVID-19 می‌شود آنجا «دامنه‌های شبه پریون» بخش «پروتئین چسبنده» ویروس و اطلاعات ژنتیکی آن در واکسن کووید-۱۹ گنجانده شده‌اند.

با این حال، به طور کامل توسط همتایان بررسی و برای انتشار پذیرفته نشده است بمان تصاویر Oxford-AstraZeneca، Pfizer-BioNTech و Moderna نشان داده شده است که منجر به نوع جدیدی از CJD می شود که به شدت و به سرعت در حال تبدیل شدن به شکل استاندارد یک بیماری مغزی نادر و کشنده است.

اینها یافته ها توسط ویروس شناس برجسته جهان، دکتر. دکتر لوک مونتانیه که متأسفانه در ماه فوریه درگذشت، متخصص مغز و اعصاب است. دکتر کلر مورت-چالمین و محقق بین رشته ای ژان کلود پرز با سابقه ریاضیات و علوم کامپیوتر.

این مطالعه ۲۶ مورد از ۵۰ مورد CJD گزارش شده در اروپا را بررسی کرد که “پس از اولین یا دومین دوز واکسن فایزر یا مدرنا” ایجاد شد. بر اساس ۲۶ مورد جداگانه تجزیه و تحلیل شده، اولین علائم بیماری کروتسفلد-جاکوب حدود ۱۱ روز پس از دریافت واکسن ظاهر شد. حدود ۸۰ درصد از مردم در زمان نگارش این مقاله فوت کرده اند. این مرگ‌ها حدود پنج ماه پس از سکته مغزی اتفاق افتاد که ۴۰ درصد آن‌ها «مرگ‌های ناگهانی» در عرض ۲.۵ ماه بود.

نویسندگان ادامه دادند: «این ماهیت کاملاً متفاوت این شکل جدید بیماری کروتسفلد-جاکوب را تأیید می‌کند، در حالی که شکل کلاسیک آن چندین دهه طول می‌کشد». مطالعات منتشر شده در ایالات متحده همچنین نشان داده است که ناحیه پریون پروتئین سنبله می تواند با سلول های انسانی تعامل داشته باشد و به طور بالقوه باعث اختلالات مغزی شود که منجر به بیماری کروتسفلد-جاکوب می شود.

سندرم گیلن باره

آ بمان بریتانیا نشان داده است که یک مورد کوچک اما قابل توجه از یک اختلال عصبی نادر و جدی، سندرم گیلن باره (GBS)، با واکسن‌های Oxford-AstraZeneca مرتبط است. به گفته گروه مورد مطالعه، بیشتر یا همه موارد GBS بین مارس و آوریل ۲۰۲۱ با اولین دوز تجویز شده در ژانویه ۲۰۲۱ مرتبط بود.

GBS زمانی اتفاق می‌افتد که بدن فریب خورده و به اعصابش حمله می‌کند و معمولاً منجر به درد در اندام‌ها، مشکل در تنفس و ضعف عمومی می‌شود. موارد GBS در اواخر دهه ۱۹۷۰ گزارش شد آنفولانزای خوکی واکسیناسیون به علاوه تب زرد و آنفولانزا واکسن ها هرگز به خوبی واکسن Oxford-AstraZeneca نبوده اند.

در اواخر ماه مه، نویسنده اصلی پروفسور. مایکل لون او گفت “هیچ الگوی مشابهی وجود ندارد.” [COVID-19] واکسن بزنید یا دوز دوم هر واکسن را دنبال کنید. این تیم ۹۹۶ مورد از GBS را که در یک پایگاه داده ملی بین ژانویه تا اکتبر ۲۰۲۱ ثبت شده بود، تجزیه و تحلیل کردند. برای هر فرد، محققان تاریخ شروع GBS را به تاریخ سکته مغزی مرتبط کردند. در نتیجه، آنها دریافتند که ۲۰٪ موارد در عرض شش هفته پس از اولین واکسن کووید-۱۹ رخ داده است که ۹۰٪ آنها به Oxford-AstraZeneca آلوده شده اند.

در نتیجه، محققان ۵.۸ GBS اضافی در هر میلیون دوز Oxford-AstraZeneca را مشاهده کردند و هیچ GBS اضافی مرتبط با Pfizer-BioNTech یا Moderna پیدا نکردند. اکثر بیماران GBS از علائم خود بهبود یافتند. با این حال، یک بیمار پس از اولین دوز خود دچار فلج کامل صورت و احساس سوزش در اندام های خود شد. متأسفانه، دو هفته پس از دوز دوم، بیمار با درد به طور فزاینده ای ضعیف شد و پاسخ نسبی به درمان داشت.

رنگ حدس بزن درباره دلایل افزایش موارد GBS:

فعال‌سازی غیراختصاصی ایمنی ممکن است در افراد مستعد رخ دهد، اما در صورت وقوع، خطرات یکسانی ممکن است برای همه انواع واکسن‌ها اعمال شود، بنابراین معقول است که یک ناقل سمین آدنوویروس پیشنهاد شود، که اغلب برای توسعه استفاده می‌شود. واکسن ها، از جمله AstraZeneca، ممکن است خطر را افزایش دهند.

مطالعات در ایالات متحده همچنین افزایش بروز GBS را پس از دریافت واکسن آدنوویروس J&J نشان داده است. بر اساس یک مورد اخیر رهاییموارد GBS در عرض سه هفته پس از دریافت واکسن J&J، ۳۲.۴ در هر ۱۰۰۰۰۰ نفر بود. در همین حال، CDC ایالت ها از هر ۱۰۰۰۰۰ نفر در ایالات متحده دو نفر به GBS مبتلا می شوند. ما فقط نوک کوه یخ را برای گزارش واکنش‌های نامطلوب و همچنین درد بازو، خارش پاها و شل شدن روده لمس کرده‌ایم.

کنفرانس مطبوعاتی سانسور شده

اواخر ژوئن سال گذشته، سناتور جمهوری خواه. ران جانسون از ویسکانسین میزبان یکی است توطئه، به گروه کوچکی از افراد اجازه می دهد تا پس از تجربه اثرات نامطلوب تزریق کووید-۱۹ که زندگی را تغییر می دهد، داستان های خود را به اشتراک بگذارند.

در میان مبتلایان، مدی دگارای بود که در سن ۱۲ سالگی برای آزمایش فنی Pfizer-BioN داوطلب شد. او در حال حاضر از گردن به پایین روی ویلچری که لوله ای از بینی اش می گذرد فلج است. کریستی دابز، یک متخصص بهداشت دندان، توضیح داد که یک “شوک میکروالکترونیکی” به بدن خود و “ارتعاش” در دستانش داشته است. برایان درایسن، معلم پیش دبستانی که داوطلب آزمون آکسفورد-آسترازنکا بود، خود را «عوارض جانبی همه‌گیری» توصیف کرد.

جانسون گفت هدف او این است که به این افراد صدایی بدهد تا جامعه پزشکی بتواند وضعیت آنها را درک کند، یک درمان ایجاد کند و فناوری “واکسن” را برای جلوگیری از عوارض جانبی مشابه در آینده بهبود بخشد. جای تعجب نیست، رویداد جانسون متهم کرد: این فیلم نزدیک به ۱.۴ میلیون بازدید در یوتیوب به دست آورد و توسط همتایان دموکرات خود و رسانه های چپ مورد انتقاد قرار گرفت. بودن «بی پروا و بی مسئولیت» و بارگذاری ترس های نادرست

بعدی توطئه در اوایل نوامبر سال گذشته، گروهی از کارشناسان درباره تأثیر فیلم‌ها و سفارش‌های COVID-19 بحث کردند – پخش جریانی زنده از YouTube حذف شد و کانال جانسون از آپلود محتوا برای یک هفته تعلیق شد.

جانسون توییتر سانسور یوتیوب بدتر شده است زیرا آنها “نمی خواهند که شما ۳.۵ ساعت داستان از پزشکان، دانشمندان و واکسن های آلوده بشنوید.” برای اضافه کردن این “صدایی به افرادی می دهد که فقط می خواهند دیده شوند، شنیده شوند و باور شوند.” جانسون گفت: ظاهراً. توییتردولت بایدن و آژانس های بهداشتی فدرال نباید مورد سوال قرار گیرند.

خوشبختانه، بسیاری از مردم هنوز همه چیز را در مورد COVID-19 از جمله تعجب می کنند بستگی ندارد روزنامه نگاران، محققین، پزشکی حرفه ای ها، مردان تجاری، و رسانه سازمان های. ما بیشتر نیاز داریم.

ما همیشه نیاز بیشتری خواهیم داشت.

با این حال او گفت – ایمن باشید، مردم.

توسط: کامرون کیگان

کامرون کیگان محقق و نویسنده سیاست، آموزش، ایمان و فرهنگ آمریکاست که با رویکردی محافظه کارانه بر جوانان تأثیر می گذارد. برای اطلاعات بیشتر از کامرون دیدن کنید https://ckeeganan.substack.comبرای نظرات یا سوالات، یک ایمیل به [email protected].

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع اصلی RWR Guild.