آیا این سهام جذاب است؟ اسنپ ​​(اسنپ) – The Big 24 News


اسنپ ​​(SNAP) وی سود فعال سهام در آخرین جلسه معاملاتی را تایید کرد، زیرا سهام ۰.۳۰ درصد تغییر کرد و ارزش درج شده آن در آخرین جلسه معاملاتی ۱۳.۱۷ دلار بود. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش خدمات مخابراتی است. در آخرین جلسه معاملاتی ۲۳۱۹۶.۹۹۹ سهم مبادله شد و میانگین حجم معاملات ۴۳۳۹۰.۱۳ هزار سهم را به ثبت رساند. ارزش بازار آن ۲۰.۴۳۶.۲۸ میلیون دلار است. استفاده از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت زیرا عاملی اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و محبوب ترین شاخص های تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام -۳.۹۰٪ کمتر از میانگین متحرک ۲۰ روزه است و بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. با -۳۳.۳۸٪. قیمت سهام یک حرکت نزولی از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در ۶۷.۷۵- دارد. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک را به صورت یک خط مستقیماً روی نمودار قیمت ترسیم می کند.

در حال حاضر، شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهام ۳۸.۵۷ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. زمانی که RSI به زیر ۳۰ می‌رسد، سهام معمولاً بیش از حد خرید می‌شوند و زمانی که به بالای ۷۰ می‌رسد، بیش از حد خرید می‌شوند. روندهای عمومی، واگرایی‌ها و نوسانات شکست را می‌توان با استفاده از RSI شناسایی کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۶.۲۹ درصد باقی مانده و برای ماه گذشته ۷.۰۹ درصد نوسانات را نشان می دهد. ریسک بازار از طریق معاملات در بازار ایجاد می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا در ۱.۱۶ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر بتا بالاتر از ۱ باشد، ریسک بالا و اگر بتا کمتر از ۱ باشد، خطر کم است. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) محدوده واقعی است. ارزش ATR 1.24 است.

سود اسنپ:

حاشیه سود خالص شرکت ۱۲.۷۰-% است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۶۰.۱۰٪ و حاشیه عملیاتی -۱۵.۲۰٪ است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که این شرکت در مقایسه با کل دارایی های -۷.۴۰ درصد سودآور است. بازگشت سرمایه (ROI) -11.80٪ است. بازده سهام (ROE) -16.40٪ است.

بررسی عملکرد:

اسنپ ​​عملکرد هفتگی ۱۰.۴۱- درصد و عملکرد سالانه ۸۰.۵۴- درصد را نشان داد. سهام طی شش ماه گذشته -۷۲.۵۸ درصد حرکت کرده است و در ماه گذشته در -۵.۴۶ درصد باقی مانده است. این سهم عملکرد سالانه خود را ۷۲.۰۰- درصد نشان داد و در سه ماه گذشته حدود ۶۳.۴۱- درصد تغییر کرد. قیمت سهام در ۸۴.۲۰-% از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته و قیمت سهام در ۱۰.۸۶% با توجه به پایین ترین حد ۵۲ هفته گذشته است.

افتتاحیه تحلیلگران:

طبق داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی در مورد این شرکت ۲ است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه دارید، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با نگاهی به دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۳۰.۳۹ دلار می رسد. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.