آیا باید این سهام را ببینید؟ آلاموس طلا (AGI) – Big 24 News


Gold Alamous (AGI) ۲.۷۹% تغییر کرد و ارزش سهام خود را که در یک جلسه معاملاتی اخیر ۶.۹۶ دلار فهرست شده بود، اعلام کرد. این شرکت متعلق به کانادا است و بخشی از بخش مواد خام است. AGI در آخرین جلسه معاملاتی ۷۹۹۹۷۲ سهم را با میانگین ۳۵۹۸.۶۲ هزار سهم داد و ستد کرد. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. ارزش بازار آن ۳۴۶۴.۲۷ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهم در مقایسه با میانگین متحرک ۲۰ روزه و معامله از میانگین متحرک ۵۰ روزه -۷۰.۷۰% کاهش یافته است. ۹.۱۳-٪. این سهام در طول میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود ۹.۱۹ درصد کاهش یافت. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت نمودار می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهم در حال حاضر ۴۰.۸۵ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان نشانگر حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و انحرافات و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۴.۵۹ درصد باقی مانده است و در ماه گذشته نوسان ۵.۰۵ درصد را نشان می دهد. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا در ۱.۰۴ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر نسخه آزمایشی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر آزمایشی کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.37 است.

سود فوری:

حاشیه سود خالص شرکت ۱۶.۲۰% است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۵۳.۲۰٪ و حاشیه عملیاتی -۷۰.۷۰٪ است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که یک شرکت در مقایسه با کل دارایی های آن ۳.۵۰- درصد سود دارد. بازگشت سرمایه (ROI) -2.00٪ است. سود هر سهم (ROE) -4.60 درصد است.

بررسی عملکرد:

AGI بازده هفتگی -۵.۳۱٪ و بازده سالانه -۸.۳۰٪ را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته به -۷.۳۲٪ کاهش یافته و در -۸.۰۶٪ در ماه باقی مانده است. این سهام طی سه ماه گذشته عملکرد سال گذشته ۹.۴۹- و حدود ۱۴.۱۸- درصد را نشان دادند. این سهم از بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته در ۲۴.۵۱- درصد است و با توجه به پایین ترین سطح ۵۲ هفته، سهام در ۶.۹۱ درصد قرار دارد.

بازگشایی تحلیلگران:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه تحلیلگران فعلی برای شرکت ۲.۲ در نظر گرفته شده است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۳.۰ فروش، فروش قوی ۵.۰). با نگاهی به یک دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۱۱.۰۷ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.