آیا باید این سهام را ببینید؟ نتفلیکس، (NFLX) – Big 24 News


نتفلیکس، (NFLX) ۲.۹۸ تغییر کرد و ارزش سهام خود را در ۱۹۸.۹۸ دلار در آخرین جلسه معاملاتی نشان داد. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش خدمات مخابراتی است. و ۷۱۸۰۱۵۳ سهم در آخرین جلسه معاملاتی NFLX با میانگین ۱۲۲۴۷.۴۷ هزار سهم معامله شد. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. ارزش بازار آن ۹۱۱۶.۹۲ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام را با میانگین متحرک ۲۰ روزه ۷.۲۶% و میانگین متحرک ۵۰ روزه ۲۲.۹۵-% مقایسه کنید. قیمت سهام در امتداد انحراف از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در -۵.۰۶.۰۶ درصد است. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای سهم در حال حاضر ۴۵.۶۹ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

این نوسانات نسبت به هفته گذشته ۴.۵۶ درصد و در ماه گذشته ۵.۷۹ درصد باقی مانده است. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا روی ۱.۲۷ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر آزمایش کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. ارزش ATR 10.83 است.

سود فوری:

حاشیه سود خالص شرکت ۱۶.۵۰ درصد است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۴۶.۳۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۲۰.۴۰ درصد است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های ۱۱.۵۰ درصد سودآور است. بازگشت سرمایه (ROI) 16.70 درصد است. بازده حقوق صاحبان سهام (ROE) 32.00٪ است.

بررسی عملکرد:

NFLX بازده هفتگی ۳.۹۶٪ و بازده سالانه -۵۹.۷۸٪ را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته به ۶۷.۷۲ درصد کاهش یافته است و در -۴۷.۴۷ درصد در ماه باقی مانده است. این سهم در سال گذشته عملکرد ۶۶.۹۷- درصد و در سه ماه گذشته حدود ۴۴.۹۹- درصد را نشان داد. این سهم در ۷۱.۶۱% از بالاترین قیمت ۵۲ هفته ای قرار دارد و سهام در ۲۲.۲۹% با توجه به پایین ترین قیمت ۵۲ هفته ای است.

باز کردن آنالایزر:

طبق داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی برای سهام این شرکت ۲.۷ پیش بینی می شود (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید طولانی، ۳.۰ طولانی، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با نگاهی به دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۳۲۳ دلار می رسد. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.