آیا باید این سهام را ببینید؟ هسته علمی (CORZ) – Big 24 News


هسته علمی (CORZ) این تغییر ۸.۲۷ درصد و ارزش سهام درج شده آن در آخرین جلسه معاملاتی ۲.۵۵ دلار بود. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش فناوری است. در آخرین جلسه معاملاتی آن تعداد ۷۸۵۸۹۱۷ سهم با میانگین ۳۰۳۶.۹۴ هزار سهم مورد معامله قرار گرفت. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. ارزش بازار آن ۹۰۷.۳۷ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام در مقایسه با میانگین متحرک ۲۰ روزه -۳۲.۰۹٪ کاهش یافته است و از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. با -۵۷.۱۹٪. این سهام در امتداد میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود در ۷۲.۴۸- درصد معامله می شود. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی فعلی (RSI-14) برای سهام ۲۲.۸۸ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۱۵.۵۹ درصد باقی مانده و ماه گذشته ۱۳.۱۱ درصد نوسان داشته است. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.48 است.

سود فوری:

حاشیه ناخالص ۴۳.۱۰ درصد اعلام شد. بازگشت سرمایه (ROI) 5.00٪ است.

بررسی عملکرد:

CORZ بازده هفتگی -۳۰.۸۹٪ و بازده سالانه -۷۳.۸۷٪ را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته در ۷۸.۶۳- درصد بوده و در ماه گذشته در ۵۲.۷- درصد باقی مانده است. این سهام طی سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در ۷۶.۷۱- درصد و حدود -۵۹.۳۹ درصد نشان داد. قیمت سهام در ۸۲.۹۸٪ از بالاترین هفته ۵۲، قیمت سهام در -۳.۴۱٪ با توجه به پایین ترین هفته ۵۲ است.

باز کردن آنالایزر:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، انتظار می رود که رتبه اجماع فعلی در مورد سهام این شرکت ۱.۵ باشد (۱.۰ قوی، خرید ۲.۰، نگه دارید ۳.۰، فروش ۴.۰، فروش قوی ۵.۰). با توجه به یک دوره ۵۲ هفته ای، قیمت سهام به ۱۲.۴ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.