آیا باید این سهام را ببینید؟ Palantir Technologies (PLTR) – Big 24 News


Palantir Technologies (PLTR) این شرکت ۵.۵۹-% تغییر کرد و ارزش سهام خود را که در ۹.۶۲ دلار فهرست شده بود، در یک جلسه معاملاتی اخیر فاش کرد. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش فناوری است. PLTR در آخرین جلسه معاملاتی ۴,۴۷۶,۷۹۵۲ سهم داد و ستد کرد و میانگین حجم معاملات ۴۱,۴۱۱.۹۶ هزار سهم را داشت. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. ارزش بازار آن ۱۸۲۶۸.۸۶ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیح فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام از میانگین متحرک ۲۰ روزه ۱۰.۷۸ درصد مثبت است و معامله از میانگین متحرک ۵۰ روزه روی ۲.۴۳ است. ٪. این سهام در امتداد میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود با ۴۰.۶۹- درصد معامله می شود. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت نمودار می شود.

شاخص قدرت نسبی فعلی (RSI-14) برای سهام ۵۶.۲۵ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان نشانگر حرکت استفاده می شود. معمولاً وقتی RSI به زیر ۳۰ می‌رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می‌شود و وقتی به بالای ۷۰ می‌رسد، مقدار زیادی خرید می‌شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می‌شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و انحرافات و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

این نوسانات نسبت به هفته گذشته ۷.۵۰ درصد و در ماه گذشته ۶.۴۵ درصد باقی مانده است. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.6 است.

سود اسنپ:

حاشیه سود خالص شرکت ۳۰.۳۰-% است که نشان دهنده سود شرکت از فروش دلار است. حاشیه ناخالص ۷۸.۲۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۲۰.۴۰- درصد تعیین شد. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های ۱۵.۵۰- سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) – 19.30٪. سود هر سهم (ROE) -22.20٪ است.

بررسی عملکرد:

PLTR بازده هفتگی ۱۶.۷۵٪ و بازده سالانه -۶۴.۰۸٪ را نشان داد. سهام در ۶ ماه گذشته ۴۹.۱۸- درصد بوده و در ماه ۲۰.۸۵ درصد باقی مانده است. این سهام طی سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در -۴۷.۱۷ درصد و حدود -۲۵.۸۳ درصد نشان داده اند. سهم در ۶۷.۱۶% از بالاترین حد ۵۲ هفته گذشته است و سهام در ۴۹.۳۸% با توجه به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر است.

بازگشایی تحلیلگران:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه تحلیلگران فعلی ۳ برای شرکت در نظر گرفته شده است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با در نظر گرفتن یک دوره ۵۲ هفته ای، قیمت سهم به ۱۰.۹۲ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.