آیا به دنبال سهام فعال هستید؟ اسنپ ​​- بیگ ۲۴ نیوز


منفجر شدن، منفجر شدن میانگین حجم معاملات در آخرین نوبت معاملاتی ۴۲۷۷۶.۵۱ هزار سهم و ۱۲۳۵۵۳ سهم معامله شد. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. اسنپ ​​تغییراتی ۰.۹۵ درصدی در ارزش سهام خود را که به قیمت ۱۴.۸۴ دلار فهرست شده بود، در جلسه معاملاتی اخیر نشان داد. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش خدمات مخابراتی است. ارزش بازار آن ۲۲۸۱۰.۴۳ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

بررسی عملکرد:

اسنپ ​​بازده هفتگی -۰.۲۹٪ و بازده سالانه -۷۸.۲۷٪ را نشان داد. سهام در ۶ ماه گذشته ۶۸.۵۷- درصد بوده و در ماه ۱۴.۹۳ درصد باقی مانده است. این سهام طی سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در ۶۸.۷۴- درصد و حدود -۶۰.۳۲ درصد نشان دادند. قیمت سهام در ۸۲.۱۹٪ از بالاترین هفته ۵۲، قیمت سهام در ۲۴.۹۲٪ با پایین ترین هفته ۵۲ است.

بازگشایی تحلیلگران:

طبق داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه بندی اجماع تحلیلگران فعلی برای سهام این شرکت ۲ است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با نگاهی به دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۳۰.۳۹ دلار می رسد. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام نسبت به میانگین متحرک ۲۰ روزه ۷.۰۹ درصد افزایش یافته و از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. ۳۰.۴۷ درصد. قیمت سهام در امتداد میانگین متحرک ۲۰۰ روزه حرکت می کند و ۶۴.۶۸- درصد کاهش می یابد. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت نمودار می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهم در حال حاضر روی ۴۴.۳۷ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان نشانگر حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از RSI تشخیص داد و انحرافات و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

این نوسانات نسبت به هفته گذشته ۶.۴۷ درصد و ماه گذشته ۷.۹۰ درصد باقی مانده است. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا روی ۱.۱۶ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر نسخه آزمایشی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر آزمایشی کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. ارزش ATR 1.36 است.

سود فوری:

حاشیه سود خالص شرکت ۱۲.۷۰-% است که نشان دهنده سود شرکت از فروش دلار است. حاشیه ناخالص ۶۰.۱۰٪ و حاشیه عملیاتی -۱۵.۲۰٪ است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که یک شرکت در مقایسه با کل دارایی های آن ۷.۴۰- درصد سود دارد. بازگشت سرمایه (ROI) – 11.80٪. سود هر سهم (ROE) -16.40٪ است.