آیا به دنبال سهام فعال هستید؟ شرکت انرژی Kosmos (KOS) – Big 24 News


توضیحات فنی:

شرکت انرژی Kosmos (KOS) در آخرین جلسه معاملاتی، ۸ میلیون و ۱۶۴ هزار و ۱۱۳ سهم معامله شد و میانگین حجم آن ۱۰ هزار و ۹۹۴.۸۳ هزار سهم بود. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. قیمت KOS 5.00٪ تغییر کرد و ارزش سهام خود را نشان داد که در آخرین جلسه معاملاتی ۶.۷۲ دلار فهرست شده بود. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش انرژی است. ارزش بازار آن ۲۹۵۲.۸۴ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام در مقایسه با میانگین متحرک ۲۰ روزه -۲.۸۲٪ کاهش یافته است و از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. ۶.۲۸-٪. قیمت سهام نسبت به میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۳۲.۷۳ درصد افزایش یافته است. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت نمودار می شود.

شاخص قدرت نسبی فعلی (RSI-14) برای سهام ۴۴.۹۵ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان نشانگر حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و انحرافات و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

این نوسانات نسبت به هفته گذشته ۶.۳۳ درصد و در ماه گذشته ۶.۳۲ درصد باقی مانده است. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا روی ۳.۰۵ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر نسخه آزمایشی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر آزمایشی کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.48 است.

سود فوری:

حاشیه سود خالص شرکت ۰.۸۰% است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۷۶.۶۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۳۵.۶۰ درصد بود. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های خود که ۰.۳۰ درصد است سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) 9.60 درصد است. سود هر سهم (ROE) 3.50 درصد است.

بررسی عملکرد:

KOS بازده هفتگی -۱.۱۸٪ و بازده سالانه ۹۲.۰۰٪ را نشان داد. این سهم در شش ماه گذشته به ۸۹.۳۰ درصد رسید و در ۱.۶۱- درصد در ماه باقی ماند. این سهم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹۴.۲۲ درصد عملکرد داشته است که طی سه ماه گذشته حدود ۰.۰۰ درصد رشد داشته است. این سهم از بالاترین حد ۵۲ هفته گذشته در ۸۰.۸۰- درصد است و با توجه به پایین‌ترین حد ۵۲ هفته، در ۲۷۳.۳۳ درصد قرار دارد.

بازگشایی تحلیلگران:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه تحلیلگران فعلی برای شرکت ۱.۸ در نظر گرفته شده است (۱.۰ قوی، خرید ۲.۰، نگه دارید ۳.۰، فروش ۴.۰، فروش قوی ۵.۰). با توجه به یک دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۹.۹ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.