آیا به دنبال سهام فعال هستید؟ کیندر مورگان، (KMI) – اخبار بزرگ ۲۴


کیندر مورگان، (KMI) در آخرین جلسه معاملاتی، ۱۷۰۶۹۳۰۸ سهم با میانگین حجم معاملات ۱۶۹۳۶.۴ هزار سهم مورد معامله قرار گرفت. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. KMI تغییری ۱.۳۲ درصدی را در ارزش سهام خود در فهرست ۱۷.۸۹ دلار در آخرین جلسه معاملاتی نشان داد. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش انرژی است. ارزش بازار آن ۴۱۱۱۹.۴۵ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام از میانگین متحرک ۲۰ روزه ۸.۱۶-% کاهش یافته است و معاملات زیر میانگین متحرک ۵۰ روزه است. ۶.۷۵-٪. این سهام در یک حرکت مثبت از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه، ۲.۰۴ درصد بالاتر معامله شد. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهم در حال حاضر روی ۳۳.۶۱ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

این نوسانات نسبت به هفته گذشته ۳.۰۳ درصد و ماه گذشته ۲.۴۶ درصد باقی مانده است. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا ۰.۸۹ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر آزمایش کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.55 است.

اسنپ ​​سود:

حاشیه سود خالص شرکت ۶.۵۰ درصد است که نشان می دهد شرکت به ازای هر دلار فروش دارد. حاشیه ناخالص ۴۳.۸۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۱۳.۱۰ درصد بود. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که یک شرکت در مقایسه با کل دارایی های آن ۱.۵۰ درصد سود می برد. بازگشت سرمایه (ROI) 4.00٪ است. بازده سهام (ROE) 3.30٪ است.

بررسی عملکرد:

KMI بازده هفتگی -۱۱.۱۷٪ و بازده سالانه -۵.۹۹٪ را نشان داد. سهام در ۶ ماه گذشته ۱۲.۳۰ درصد بوده و در ماه گذشته در -۴.۵۴ درصد باقی مانده است. این سهم بازدهی سالانه ۱۲.۸۰ درصدی را ثبت کرد که نسبت به ۳.۲۹ درصد در سه ماه گذشته افزایش داشت. قیمت سهام در ۱۱.۴۴- درصد از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته و قیمت سهام در ۱۹.۱۷ درصد به پایین ترین حد در ۵۲ هفته است.

باز کردن آنالایزر:

طبق داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی در مورد سهام این شرکت ۳ است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه دارید، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با نگاهی به دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۲۰.۲۶ دلار می رسد. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.