آیا به دنبال سهام فعال هستید؟ PayPal Holdings، (PYPL) – Big 24 News


PayPal Holdings، (PYPL) در آخرین جلسه معاملاتی تعداد ۱۱۷۹۳۷۹۸ سهم مورد معامله قرار گرفت و میانگین حجم معاملات ۱۸۴۱۷.۱۱ هزار سهم بود. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. PYPL با تغییر -۲.۰۳% ارزش سهام خود را ۸۶.۵۳ دلار در آخرین جلسه معاملاتی اعلام کرد. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش مالی است. ارزش بازار آن ۱۰۲۲۷۸.۴۶ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام نسبت به میانگین متحرک ۲۰ روزه ۷.۳۸ درصد افزایش یافته و از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. -۸.۵۳٪. قیمت سهام در امتداد یک رانش منفی از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در -۵۰.۰۲٪ است. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهم در حال حاضر در ۵۱.۵۳ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

این نوسانات نسبت به هفته گذشته ۵.۳۱ درصد و در ماه گذشته ۵.۳۰ درصد باقی مانده است. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا ۱.۳۹ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر آزمایش کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. ارزش ATR 4.53 است.

سود فوری:

حاشیه سود خالص شرکت ۱۳.۹۰ درصد است که نشان می دهد شرکت به ازای هر دلار فروخته شده درآمدزایی داشته است. حاشیه ناخالص ۴۵.۴۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۱۵.۲۰ درصد است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های آن ۴.۸۰ درصد سودآور است. بازگشت سرمایه (ROI) 14.10 درصد است. سود هر سهم (ROE) 16.80 درصد است.

بررسی عملکرد:

PYPL بازده هفتگی ۷.۶۰٪ و بازده سالانه -۶۷.۱۰٪ را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته ۵۳.۷۶- درصد بوده و در ۶۸.۶۸- درصد باقی مانده است. این سهم در سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در ۵۴.۱۱- درصد و حدود -۱۳.۳۹ درصد نشان داد. این سهم از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته در ۷۲.۱۰- درصد است و به دنبال پایین ترین سطح ۵۲ هفته ای، سهم در ۲۰.۴۶ درصد است.

باز کردن آنالایزر:

طبق داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی برای این شرکت ۲.۱ است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با نگاهی به دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۱۱۹.۳۶ دلار می رسد. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.