آیا به دنبال سهام فعال هستید؟ Petroleo Brasileiro SA – Petrobras (PBR-A) – Big 24 News


Petroleo Brasileiro SA – Petrobras (PBR-A) در آخرین جلسه معاملاتی تعداد ۲۸۰۵۴۶۸۸ سهم با میانگین حجم معاملات ۱۴۹۷۲.۵ هزار سهم مورد معامله قرار گرفت. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. PBR-A با تغییر -۴.۳۱% ارزش سهام خود را ۱۰.۴۳ دلار در آخرین جلسه معاملاتی اعلام کرد. این شرکت متعلق به برزیل است و بخشی از بخش انرژی است. ارزش بازار آن ۵۸۴۲۸.۵۵ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام زیر میانگین متحرک ۲۰ روزه ۱۷.۲۱- درصد و معامله زیر میانگین متحرک ۵۰ روزه بود. با -۱۸.۷۵٪. سهام در امتداد میانگین متحرک منفی ۲۰۰ روزه در ۷.۶۵-% معامله می شود. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهام در حال حاضر روی ۲۸.۶ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۴.۹۱ درصد باقی مانده است و ماه گذشته ۳.۲۲ درصد نوسان داشته است. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.52 است.

اسنپ ​​سود:

بررسی عملکرد:

PBR-A بازده هفتگی -۱۱.۶۹٪ و بازده سالانه -۱.۶۳٪ را نشان داد. سهام در ۶ ماه گذشته ۱.۲۴% بوده و در ۲۱.۵۷% در ماه باقی مانده است. این سهم بازده سالانه ۴.۳۵ درصدی را ثبت کرد و در طول سه ماه گذشته حدود -۱۳.۵۳ درصد تغییر کرده است. این سهم از بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته در ۲۹.۸۶- درصد است و به دنبال پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر، در ۲۳.۰۵ درصد قرار دارد.

باز کردن آنالایزر:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه تحلیلگران فعلی برای شرکت ۲.۳ در نظر گرفته شده است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با توجه به یک دوره ۵۲ هفته ای، قیمت سهام ۱۶.۱ دلار خواهد بود. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.