آیا به دنبال سهام فعال هستید؟ Quotient Limited (QTNT) – Big 24 News


تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۲۴.۴۳ درصد باقی مانده و ماه گذشته ۲۵.۸۱ درصد نوسان را نشان می دهد. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. امتیاز بتا ۲.۶ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر نسخه آزمایشی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر آزمایشی کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.09 است.

Quotient Limited (QTNT) در آخرین جلسه معاملاتی تعداد ۲۲۹۱۴۰۷ سهم با میانگین حجم معاملات ۸۰۱.۷۲ هزار سهم مورد معامله قرار گرفت. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. QTNT تغییر ۳۵.۰۰- و ارزش سهام خود را که در ۰.۲۶ دلار فهرست شده بود، در آخرین جلسه معاملاتی نشان داد. این شرکت متعلق به سوئیس است و بخشی از بخش مراقبت های بهداشتی است. ارزش بازار آن ۲۲.۷۵ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام در مقایسه با میانگین متحرک ۲۰ روزه -۳۰.۳۲٪ کاهش یافته است و از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. با -۴۶.۷۸٪. قیمت سهام در امتداد یک رانش منفی از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در ۸۳.۹۵-٪ است. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت نمودار می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهم در حال حاضر روی ۳۷.۴۲ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان نشانگر حرکت استفاده می شود. معمولاً وقتی RSI به زیر ۳۰ می‌رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می‌شود و وقتی به بالای ۷۰ می‌رسد، مقدار زیادی خرید می‌شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می‌شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و انحرافات و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

سود اسنپ:

حاشیه ناخالص ۴۰.۶۰ درصد تعیین شده است و بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های ۵۸.۷۰- سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) -53.70٪ است. سود هر سهم (ROE) 182.10 درصد است.

بررسی عملکرد:

QTNT بازده هفتگی -۱۵.۳۴٪ و بازده سالانه -۹۳.۷۶٪ را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته در ۸۸.۶۵- درصد بوده و در ماه گذشته در ۱۷.۲۸- درصد باقی مانده است. این سهام در سال گذشته عملکرد خود را در -۸۹.۹۶٪ و در حدود -۷۶.۱۵٪ در سه ماه گذشته نشان داد. قیمت سهام در ۹۳.۸۸- درصد از بالاترین حد ۵۲ هفته گذشته و قیمت سهام در پایین ترین سطح ۵۲ هفته گذشته در ۴.۴۵- درصد است.

بازگشایی تحلیلگران:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی در مورد این شرکت ۱.۷ است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه دارید، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با توجه به یک دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۶.۱۲ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.