آیا به دنبال سهام فعال هستید؟ Tellurian (TELL) – بیگ ۲۴ خبر


Tellurian (TELL) در آخرین جلسه معاملاتی، ۷۴۰۷۲ سهم روی دست مبادله شد و میانگین حجم با ۲۵۰۸۵.۷۵ هزار سهم مشاهده شد. این سهم در جلسه معاملاتی جاری تمرکز فعال بر سهام را تایید کرد. TELL تغییر ۱.۰۲٪ و ارزش سهام فهرست شده خود را در ۴.۹۳ دلار در معامله تجاری اخیر فاش کرد. این شرکت متعلق به کشور آمریکا و بخشی از بخش انرژی است. ارزش بازار آن ۲۵۴۲.۹۲ میلیون دلار است. استفاده از ارزش بازار برای نمایش اندازه شرکت زیرا این یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

تفسیر فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف‌پذیرترین و همچنین رایج‌ترین شاخص‌های تحلیل تکنیکال است. در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد، بیشتر به دلیل سادگی. در یک محیط پرطرفدار بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به‌عنوان میانگین آخرین دوره‌های N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می‌شود. قیمت سهم نسبت به میانگین متحرک ۲۰ روزه خود با ۴.۰۷ درصد افزایش یافته و از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می‌شود. ۰.۳۶٪. قیمت سهام در امتداد حرکت مثبت از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود با ۳۴.۳۵% عمل می کند. از هر نوع میانگین متحرکی می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار، میانگین متحرک را به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت ترسیم می کند.

در حال حاضر شاخص قدرت نسبی (RSI-14) از سهام ۵۳.۱۵ است. قرائت RSI بین ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و تغییر حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولاً زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام اضافه بار است و سهام زمانی که به بالای ۷۰ می رسد بیش از حد خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ به عنوان قرائت عادی یک سهم در نظر گرفته می شود. روند عمومی، یافتن انحرافات و نوسانات شکست را می توان با استفاده از RSI تشخیص داد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۹.۵۷ درصد باقی مانده و در ماه گذشته ۹.۶۶ درصد نوسان را نشان می دهد. ریسک بازار که با تجارت بازار ایجاد می شود و با فاکتور بتا اندازه گیری می شود. نشانگر بتا در ۲.۰۹ قرار دارد. ریسک بر روی فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر بتا بالاتر از ۱ باشد، ریسک بالاتر است و اگر بتا کمتر از ۱ باشد، ریسک پایین خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR یک میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی اندازه گیری می شود. مقدار ATR 0.47 است.

سودآوری اسنپ:

حاشیه سود خالص شرکت ۷۳.۷۰- درصد است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۱۸.۹۰٪ و حاشیه عملیاتی در -۶۵.۰۰٪ شناسایی شده است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های خود که ۲۸.۵۰- است سودآور است. بازده سرمایه گذاری (ROI) -21.30٪ است. بازده سهام (ROE) -39.90٪ است.

بررسی عملکرد:

TELL عملکرد هفتگی ۲۱.۳۹% و عملکرد سالانه ۹۴.۴۲% را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته به ۱۹.۳۲% رسید و در ماه در ۱۷.۹۸-% حفظ شد. این سهام عملکرد سالانه خود را ۵۸.۴۴ درصد اعلام کرد و طی سه ماه گذشته حدود ۸۴.۱۵ درصد تغییر کرد. قیمت سهام در ۲۴.۵۶-% از بالاترین قیمت ۵۲ هفته و قیمت سهام در ۱۲۱.۰۸% با نگاه به قیمت پایین ۵۲ هفته قرار دارد.

تحلیلگر OPENION:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی در مورد سهام شرکت ۲.۶ پیش بینی می شود (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه دارید، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با نگاهی به دوره ۵۲ هفته ای، قیمت سهام به ۵.۷۸ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدف مورد انتظار تحلیلگران است.