آیا به دنبال سهام گرم هستید؟ STNE Co., Ltd. (STNE) – Big 24 News


استون شرکت محدود (STNE) در آخرین جلسه معاملاتی، ۱۷۳۷۱۳ سهم معامله شد و میانگین حجم معاملات ۹۷۳۷.۵۲ هزار سهم بود. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. STNE تغییر ۱.۸۶% و ارزش سهام خود را در ۱۲.۰۲ دلار در آخرین جلسه معاملاتی نشان داد. این شرکت متعلق به جزایر کیمن است و بخشی از بخش فناوری است. ارزش بازار آن ۳۲۴۹.۸۴ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۸.۱۶ درصد باقی ماند و ماه گذشته نوسانات ۹.۱۷ درصدی را نشان داد. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا روی ۲.۳۴ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر کارآزمایی کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.82 است.

سود فوری:

حاشیه سود خالص شرکت ۲۲.۲۰-% است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۷۲.۰۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۳۹.۲۰ درصد است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های خود سود می کند که -۳.۶۰٪ است. بازگشت سرمایه (ROI) 11.30 درصد است. سود هر سهم (ROE) -9.30 درصد است.

توضیح فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام از میانگین متحرک ۲۰ روزه ۳۲.۰۲% مثبت و از میانگین متحرک ۵۰ روزه ۱۸.۶۴ در نظر گرفته می شود. ٪. قیمت سهام در امتداد یک رانش منفی از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در -۴۲.۶۰٪ حرکت می کند. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای سهام در حال حاضر ۶۶.۹۵ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولاً زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و با رسیدن به بالای ۷۰، مقدار زیادی سهام خریداری می شود. ۳۰ تا ۷۰ به عنوان قرائت سهام عادی در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

بررسی عملکرد:

STNE بازده هفتگی ۲۱.۵۲٪ و بازده سالانه -۸۱.۶۰٪ را نشان داد. سهام در ۶ ماه گذشته ۲۶.۳۰- درصد بوده و در ماه ۱۸.۱۲ درصد باقی مانده است. این سهم در سال گذشته عملکردی ۳۰.۰۱-% داشت و در سه ماه گذشته حدود ۲۱.۲۷% تغییر کرده است. سهم در ۸۳.۰۹% از بالاترین سطح ۵۲ هفته قرار دارد و سهام در ۷۶.۴۵% با توجه به پایین ترین حد ۵۲ هفته است.

باز کردن آنالایزر:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی برای سهام این شرکت ۲.۷ پیش بینی می شود (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید طولانی، ۳.۰ طولانی، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با نگاهی به یک دوره ۵۲ هفته ای، ارزش سهام به ۱۶.۶۸ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.