آیا جمعیت شناسی نسل Z موج قرمز میان مدت ۲۰۲۲ را متوقف کرده است؟ – ۲۰ خبرگزاری برتر


اخیراً روایتی منتشر شده است که رای دهندگان نسل Z موج قرمز را برای نیم‌دوره سال ۲۰۲۲ متوقف کرده‌اند. برای مثال، در مقاله‌ای اخیر در تایم، آنها اشاره کرده‌اند که «نسل Z چگونه بر جزر و مد قرمز سوار شد». این در رسانه های اصلی تلویزیون تکرار شده است – ویدیوی زیر را ببینید.

ما نمی دانیم که آیا روایت نسل Z درست است یا خیر. بیایید به برخی از داده های خروجی اخیر نگاه کنیم تا ببینیم آیا می توانیم این روند ذکر شده را ببینیم.

رای دهندگان ۳۰ تا ۴۴ ساله رای خود را تقریباً به طور مساوی بین دموکرات ها و جمهوری خواهان تقسیم کردند، ۵۱ درصد به ۴۷ درصد، در حالی که رای دهندگان مسن تر طرفدار جمهوری خواهان بودند. جوانان ۱۲ درصد از کل آرای داده شده را به خود اختصاص داده اند که برابر با ۱۳ درصد سهم جوانان از انتخابات میان دوره ای ۲۰۱۸ است. این را در نمودار زیر ببینید.

آمار جمعیتی میان مدت 2022 بر اساس سن بر اساس حزببر اساس یک نظرسنجی ملی که توسط ادیسون ریسرچ انجام شده است، رای جوانان ملی به مجلس نمایندگان آمریکا ۶۳ درصد دموکرات و ۳۵ درصد جمهوری خواه است. این تقریباً مشابه سال ۲۰۲۰ است، زمانی که دموکرات‌های جوان ۶۲ درصد به ۳۶ درصد از جمهوری‌خواهان حمایت کردند، و یک تغییر کوچک در نفع جمهوری‌خواهان نسبت به دوره‌های میان دوره‌ای قبلی در سال ۲۰۱۸. آن را در نمودار زیر ببینید.

روندهای رای میان دوره ای جوانان 2022 بر اساس حزب

مانند هر انتخابات دیگری، جوانان مشتاق رای دادن در مورد موضوعات مختلف بودند. جوانان مختلف ممکن است بر اساس هویت و تجربیات خود، این مسائل را اولویت بندی کرده و به گونه ای متفاوت ببینند. تجزیه و تحلیل داده‌های نظرسنجی‌های گروه ملی انتخابات ادیسون، موضوعاتی را که جوانان بیشتر به آن اهمیت می‌دهند و اینکه چگونه انتخاب‌های رأی‌دهی خود را شکل می‌دهند، روشن می‌کند. ما دریافتیم که رای دهندگان جوان تنها گروه سنی بودند که از سقط جنین به عنوان موضوعی که بیشترین تأثیر را بر رأی آنها داشت یاد کردند. این را در نمودار زیر ببینید.

رأی دهندگان بر اساس سن در انتخابات میان دوره ای 2022شاید لازم باشد عمیق‌تر به آنچه واقعاً در سطح ایالت رخ داده است، بپردازیم. مشارکت جوانان و ترجیحات حزبی نیز می تواند بر اساس ایالت متفاوت باشد. (بر اساس داده‌های ایالت‌هایی که نظرسنجی‌ها در آن انجام شده است، نمودار زیر نحوه انتخاب جوانان و سهم جوانان از رای در میدان‌های اصلی نبرد انتخاباتی را نشان می‌دهد.)

Gen Z Midterms 2022 بر اساس ایالت

شاید به دلیل هزینه‌های تبلیغاتی رسانه‌ای که ژنرال Z را تقویت کرد، تأثیر چندانی بر رقابت با سابقه ژنرال Z داشته است. جایی که رای دهندگان مسن تر از نامزد جمهوری خواه حمایت کردند:

  • در رقابت سنای پنسیلوانیا، جایی که جان فترمن دموکرات با اختلاف ۳ درصدی برنده شد، نوجوانان ۱۸ تا ۲۹ ساله فترمن را ۷۰ درصد به ۲۸ درصد ترجیح دادند، در مقایسه با ۵۵ درصد تا ۴۲ درصد در میان رای دهندگان. . نامزد جمهوری خواه د. غازها
  • در انتخابات فرمانداری ویسکانسین، که ما آن را به عنوان اولین رقابتی که رای جوانان می‌تواند بر نتیجه آن تأثیر بگذارد، رتبه‌بندی کرده‌ایم، فرماندار دموکرات تونی اورز با اختلاف ۵۱ درصد به ۴۸ درصد دوباره انتخاب شد. رای دهندگان جوان با اکثریت قاطع از اورس حمایت کردند: ۷۰ درصد علیه او. ۳۰ درصد برای رقیب جمهوری خواه تیم مایکلز. رای دهندگان همچنین از ارک های ۳۰ تا ۴۴ با اختلاف ۵۵ تا ۴۴ درصد حمایت کردند، در حالی که رای دهندگان بالای ۴۵ سال از نامزد جمهوری خواه حمایت کردند.
  • در دور دوم انتخابات سنای جورجیا، که کمتر از ۱ درصد از نامزدها دچار اختلاف شدند، سناتور دموکرات وارناک آرا را با ۶۳ درصد به ۳۶ درصد تقسیم کرد. رای دهندگان بین ۳۰ تا ۴۴ سال از وارناک ۵۶ درصد به ۴۱ درصد حمایت کردند، در حالی که رای دهندگان بالای ۴۵ سال اکثریت را به رقیب جمهوری خواه هرشل واکر دادند. لازم به ذکر است که رای جوانان در گرجستان ۱۳ درصد بوده است که کمی بالاتر از میانگین کشوری است.

اما میزان مشارکت رای دهندگان ژنرال Z در سال ۲۰۲۲ در مقایسه با انتخابات میان دوره ای قبلی چگونه خواهد بود؟ واقعیت این است که میزان مشارکت در همه رده های سنی تقریباً یکسان بوده است، هرچند که در تاریخ اخیر دومین شرکت بزرگ است. مشارکت رای دهندگان در همه گروه های سنی در سال های اخیر رو به افزایش بوده است. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

میزان مشارکت میان دوره ای 2022پس از معلق شدن حدود ۲۰ درصد در انتخابات میان دوره ای از دهه ۱۹۹۰، جوانان این روند را در سال ۲۰۱۸ معکوس کردند و تا حد زیادی این روند را در سال ۲۰۲۲ حفظ کردند و بیش از یک چهارم جوانان رای دادند. جوانان ۱۲ درصد از کل آرای داده شده را به خود اختصاص داده اند که برابر با ۱۳ درصد سهم جوانان از انتخابات میان دوره ای ۲۰۱۸ است.

بنابراین، با درک اینکه چندین نقطه داده می تواند درست باشد، نتیجه گیری از همه این داده ها چیست؟

  • مشارکت رای دهندگان در همه گروه های سنی در آخرین انتخابات روندی بالاتری داشته است – که منعکس کننده شکاف سیاسی آمریکا است.
  • میزان مشارکت رای دهندگان نسل Z تقریباً مشابه آخرین انتخابات میان دوره ای سال ۲۰۱۸ بود.
  • با این حال، درست است که سقط جنین یک موضوع اصلی برای نسل Z بود.

نظر کامالا هریس در مورد نسل Z چیست؟ می دانید حزبی که همه آن ژنرال های زرهی با آن بیرون آمدند و به آن رای دادند. نظرات Gen Z کامالا را در زیر بررسی کنید… اوه.

نتیجه نهایی این است که نسل Z در بهترین حالت فقط تا حدی مسئول بستن موج قرمز بود. مسائل مربوط به صداقت انتخاباتی به کنار، پول و سوءمدیریت FNC احتمالاً بیش از هر چیز دیگری با تعطیلی جریان قرمز مرتبط است. نظر خود را در بخش نظرات همین پست با ما در میان بگذارید.

نمودار بیشتر پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا به اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع همگانی برای مقاله اصلی RWR.