آیا در حال رسیدن به اهداف تناسب اندام خود هستید؟


در اینجا ، ما در نیمه راه سال هستیم. اهداف تناسب اندامی را که در روز سال نو تعیین کرده اید به خاطر دارید؟ اوضاع چطوره؟

ما همچنین سنت ارتقاء سالانه خود در ورزشگاه Corpus Christi را درک می کنیم ، اما عموماً در چند هفته اول علاقه خود را از دست می دهیم. ایجاد انگیزه دشوار است ، به ویژه هنگامی که اهداف واقع بینانه نیستند.

اهداف معقول تعیین کنید

اینجا معامله است. اهداف بلند مدت تنها در صورتی عالی هستند که بتوانید به آنها برسید. حتی اگر هدفی را در نظر دارید ، وزن خاصی را که می خواهید به دست آورید ، به عنوان مثال ، پیشنهاد می کنیم آن را با یک لقمه کوچک حل کنید.

به آرامی شروع کنید و حقیقت را حفظ کنید. صادق باشید. واقعاً می توانید به چه چیزی برسید؟ با اهداف کوچکی که قابل دستیابی هستند شروع کنید. دستاوردهای جزئی به ایجاد اعتماد به نفس برای رسیدن به آن هدف نهایی کمک می کند.

حرکت کنید!

تعیین اهداف بسیار عالی است ، اما پس از آن باید کاری در این زمینه انجام دهید! فقط داستان را بیان نکنید – به باشگاه بروید و حرکت را شروع کنید! فعالیت تناسب اندام مورد علاقه خود را پیدا کنید و به آن پایبند باشید.

آیا قدرت دیگران به شما انگیزه می دهد؟ کلاسهای تناسب اندام تیمی شما را با احساسات مثبت احاطه کرده است و می توانند سرگرم شوند! آیا می خواهید به تنهایی ورزش کنید؟ کاردیو یا تجهیزات تک موقعیتی به شما امکان می دهد به تنهایی ورزش کنید. ما به شما کمک می کنیم مدل تمرینی را پیدا کنید که به شما این امکان را می دهد!

به خودتان پاداش دهید

با گذر روزها و هفته ها-رفتن به باشگاه برای شما سخت تر و سخت تر می شود-شور و شوق اولیه خود را به خاطر بسپارید و قول مراقبت از خود را بدهید.

زمانی که ظاهر می شوید ، در محل کار و زمانی که به اهدافی که تعیین کرده اید می رسید ، به خودتان پاداش دهید.

شما سزاوار تبریک بزرگ هستید و به عقب برگردید – کالری بالایی دریافت نکنید که کار سخت شما را مختل کند!

همکاران تناسب اندام

ما به سلامت و تندرستی جامعه خود اعتقاد زیادی داریم و دوست داریم در ورزش بدنسازی ما در Corpus Christi شریک شما باشیم.

ما با شما سفر خواهیم کرد. ما به شما کمک می کنیم آن اهداف را شناسایی کرده و برنامه ای را با ورزش و تغذیه مناسب برای دستیابی به آنها تهیه کنید.

ما هم به شما ایمان داریم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *