آیا مراسم افتتاحیه بازی‌های مشترک المنافع بریتانیا ۲۰۲۲ با عبادت بعل بود؟ – ۲۰ خبرگزاری برتر


در مراسم افتتاحیه این هفته بازی‌های مشترک المنافع بریتانیا ۲۰۲۲ (که شامل ۷۲ کشور می‌شود)، یک گاو نر شاخدار که ظاهراً نشان دهنده بعل بود، با تصاویری از گدازه آتشین، در حالی که ده‌ها شیطان پرست به این موجود شیطانی تعظیم می‌کردند، به یک منظره جهنمی منفجر شد. به عنوان بخشی از مهمانی عمومی

برخی معتقدند که در روز روشن به صورت عمومی پخش می شود، در حالی که برخی دیگر معتقدند نشان می دهد که شیطان پرستان دیگر سعی نمی کنند آیین های خود را در جنگل های تاریک و سیاه چال های مخفی پنهان کنند… آنها اکنون در معرض دید عموم شیطان را بازی می کنند. فراخوان های بین المللی – اینجا بیشتر بیاموزید .

عکس از TheGuardian.com (سری عکس های زیبا)، عکس نیل هال، تصویری از هیولای دو سر کلیسا را ​​نشان می دهد که توسط موجودات اسکلتی کوچک در تاریکی و مرگ متحرک شده است. این تصویر نشان می دهد که چگونه تکرارهای مختلف کلیسا (یعنی واتیکان و پاپ) در واقع عروسک های یک فرقه مرگ شیطانی هستند که به معنای واقعی کلمه توسط مردگان “حمایت” می شوند. شاید اشاره ای منفی به مسیحیت باشد. همه چیز بسیار شوم به نظر می رسد.

پارلمان انگلستان

ویدیوهای آنلاین زیادی وجود دارد که موضوع بازی های مشترک المنافع ۲۰۲۲ و پرستش بعل را گسترش می دهند – یکی را در زیر ببینید.

در زیر ویدیویی از بی‌بی‌سی وجود دارد که نمای بی‌طرف‌تری از مراسم افتتاحیه را در نقاط برجسته نشان می‌دهد – اطلاعات بیشتر را در اینجا بیابید.

از سوی دیگر، اما لو مالزیایی-بریتانیایی برای طراحی طلسم بازی های مشترک المنافع بیرمنگام ۲۰۲۲ خبرساز شد. زنده بیرمنگام او گزارش داد که لو، یک کودک ۱۰ ساله، طلسم گاو پری را طراحی کرد و در یک مسابقه ملی که در تابستان ۲۰۲۰ برگزار شد، برنده شد. جالب است بدانید که بعل با رنگ‌های طلسم در رنگ‌های طلسم از خواب بیدار شد. رنگین کمان. .

این مسابقه به بیش از ۵۰ کودک در سراسر بیرمنگام و وست میدلندز، بین سنین ۵ تا ۱۵ سال نیاز داشت تا طلسمی ایجاد کنند که هویت، میراث و فرهنگ بیرمنگام و وست میدلندز را منعکس کند. لو به پرتال خبری گفت که او یک ملاقات خصوصی از پری در خانه اش در بولتون، منچستر بزرگ داشته و شگفت زده شده است. ویدیوی زیر را تماشا کنید تا اِما متوجه شود که آیا او برنده است یا خیر و در اینجا بیشتر بدانید.

اقبال خان مدیر هنری افتتاحیه بود. او اعتراف می کند که گاو خشمگین در مراسم افتتاحیه برای ترساندن مردمی طراحی شده بود که تحت تأثیر تعصبات آنها بودند. گاو نر موجودی دوست داشتنی است و دوست دارد مردم عاشق او شوند و او را در آغوش بگیرند. توضیحات بیشتر را در این ویدئو در حالی که او تفاسیر خود را از مراسم افتتاحیه توضیح می دهد، تماشا کنید.

بنابراین، آیا بازی های مشترک المنافع ۲۰۲۲ در بیرمنگام به رهبری بعل و لوسیفریان برگزار شد؟

فرقه توپاصلاً پرستش بعل چیست؟ بعل که اغلب به عنوان یک خدای بت پرست شناخته می شود، یک خدای باروری بود که پرستش آن شامل مصائب جنسی نیز می شد. فاحشه های معبد از پرستش بعل در معبد حمایت می کردند. عبادت او پر از فساد، همجنس گرایی، فسق و فجور بود.

در اول پادشاهان ۱۸، کتاب مقدس رقابتی را بین الیاس نبی و کاهنان ایزابل در بعل ثبت کرده است. هر دو طرف خدایان خود را قربانی کردند. بعل نتوانست قربانی پیروان خود را روشن کند، در حالی که آتش خدا قربانی الیاس را حتی پس از خیس شدن از آب خاکستر کرد. سپس ناظران دستورات ایلیا را برای کشتن کاهنان بعل دنبال کردند. پس از آن باران شروع به باریدن کرد و به خشکسالی که مردم را آزار می داد پایان داد. اشارات زیادی به بعل در انجیل، همراه با دیگر خدایان دروغین وجود دارد که منشأ آنها را به شیطان پرستی می رسانند.

بعل، خدای دروغین باستانی، اغلب سر گاو نر با شاخ داشت (عکس ورودی بالا را ببینید). اما بعل اغلب به صورت سر گاو بر بالای بدن انسان به تصویر کشیده می شود. بنابراین گاو (یا گاو نر) در بازی های مشترک المنافع کاملاً یکسان نبود. اما ممکن است به اندازه کافی برای اقدام دولت نزدیک بوده باشد.

با این حال، برخی دیگر ادعا می کنند که مراسم افتتاحیه تصویری از یک گاو نر بود که با دستانش بالا رفته علامت اوزیریس را اجرا می کرد. بسیاری از خدایان مصر باستان گاوهای نر داشتند که در پرستش آنها شرکت می کردند. گاو نر آپیس که مجسمه ای از آن در موزه بریتانیا یافت می شود، تجسمی از خدای خالق Ptah در حالی که او زنده است، است و پس از مرگ، او را به عنوان اوزیریس پرستش می کردند. من فکر نمی کردم خدایان مرده باشند، اما این شخص به وضوح مرده بود.

صرف نظر از تفسیر شما از این رویداد، مراسم افتتاحیه بازی های مشترک المنافع ۲۰۲۲ در بیرمنگام سرگرم کننده بود – رویداد کلیک کنید. اما خود را مسخره نکنید که پیام‌های جهانی در این نوع پیشنهادات گنجانده نشده است. غالباً برای تمسخر مسیحیت و واداشتن مردم به زیر سؤال بردن مبانی اخلاقی آن و پذیرش اقتدار قدرت‌های برتر غیر از خدا در رویدادهای زیاده‌روی طراحی شده است.

مراسم باز مشابه دیگری مانند این بود. المپیک ۲۰۱۲ یا مراسم افتتاحیه تونل پایه گوتارد را به یاد بیاورید. برای پاسخ به این سوال، “آیا مراسم افتتاحیه بازی های مشترک المنافع ۲۰۲۲ در بیرمنگام توسط فرقه بعل برگزار شد”، پاسخ یا بله است، یا مطمئناً از فرقه باستانی خدایان دروغین باستانی به روش های مستقیم یا غیر مستقیم الهام گرفته شده است. اما اگر در این مقاله تا این حد پیش رفته اید، از قبل می دانید.

اما آیا این داستان می تواند حاوی نکته مهم تری باشد؟ سایر «سوالات اخلاقی اساسی» را در نظر بگیرید. هفت گناه کبیره: غرور، حسد، شهوت، غضب، تنبلی، پرخوری و طمع.

در مورد آنچه امروز در زندگی شخصی ما می گذرد چه می شود؟

  • رابطه جنسی قبل از ازدواج و زنا،
  • خانواده های سنتی خود را به عنوان الگو برای جوانان بسازند.
  • ماتریالیسم و ​​خودخواهی
  • با دیگران با احترام رفتار کنید و
  • بی تفاوتی و منفی بافی نسبت به آنچه در آمریکا می گذرد.

مسلماً هیچ کدام از ما در این «سوالات اخلاقی اساسی» مقصر نیستیم. میدونم به چی فکر میکنی موعظه های من را متوقف کنید و به سوی ستمکاران بعل بازگردیم.

ما اغلب در مورد فضایل بسیاری از “چپ ها” و لیبرال های سیاسی می شنویم. اما آیا محافظه کاران علامت فضیلت می دهند؟ در حالی که بسیاری از لحظات پرستش بت پرستانه خدایان دروغین ذکر شده است، آنها به ما این امکان را می دهند که بیشتر “سوالات اخلاقی اساسی” را که هر روز با آنها زندگی می کنیم فراموش کنیم. بسیاری خواهند گفت: “من خدایان دروغین بعل را نمی پرستم، این از من یک انسان خوب یا حتی یک مسیحی خوب می سازد.” درست؟ موارد زیر را در نظر داشته باشید.

  • متی ۱۵:۹ – “اما بیهوده مرا می پرستند و با تعلیم احکام مردم را تعلیم می دهند.”
  • تیطس ۲:۱۲ – به ما می آموزد که به الحاد و امیال دنیوی «نه» بگوییم و در عصر حاضر زندگی مستقل، صالح و پارسا داشته باشیم.

یکی فرض می‌کند که شما آنقدر باهوش هستید که بعل را پرستش نکنید، اما ما باید خیلی فراتر از آن برویم. بقیه کاملا گم شده اند. لطفاً نظرات خود را در مورد رویدادهای مراسم افتتاحیه در بازی های مشترک المنافع ۲۰۲۲ در بیرمنگام در بخش نظرات اضافه کنید.

پست های بیشتر یکشنبه را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.