آیا مکان ما ارزش مورد علاقه ما را دارد؟

آیا مکان ما ارزش مورد علاقه ما را دارد؟


در اینجا در نیویورک پست خرید ، همه ما در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کنیم. به طور طبیعی ، ما محصولات چند منظوره مانند برس خشک کن قابل تعویض T3 و بلندر Vitamix 5200 را دوست داریم که می تواند غذاهای کامل را بریده و حتی آبگوشت را گرم کند.

وقتی متوجه شدیم که ماهیتابه ها همیشه در رسانه های اجتماعی در منطقه ما تبخیر می شوند ، باید تابه هایی را آزمایش کنیم که می توانند جایگزین هشت تکه ظروف سنتی شوند.

جدا از همه کاره بودن ، اینستاگرام دارای بدنه ای ارزشمند است که دارای یک پالت زیبا از بسیاری از قلم های تحریک شده است ، از جمله رنگ ادویه محبوب تر ، رنگ پررنگ و شدید “رنگ لیمو” و سایه Pewter با ظاهر مدرن.

در مرحله بعد ، همیشه با اولین برداشت ها و افکار خود درباره تخته برش گردو در منطقه ما ، چاقوهای شاخص آن و موتور بخار جاسوسی جداگانه (برای خرید قلم فولاد ضد زنگ وجود دارد) ، یک بررسی قلم پیدا کنید. کوفته ها و سبزیجات را به راحتی در فر خود پاک کنید.

کاری که تابه ها همیشه می توانند انجام دهند

بیایید ابتدا در مورد “خودتان انجام دهید” و جادویی که در بازی آشپزی شما به ارمغان می آورد صحبت کنید. همیشه اعتقاد بر این است که تابه این قابلیت را دارد که ماهی تابه ، تابه نچسب ، قابلمه ، قابلمه ، قابلمه ، ماهیتابه ، استراحت قاشق و بخار را جایگزین کند.

علاوه بر این ، مشعل با روکش سرامیک BFF خواص جداسازی شگفت انگیز آن مانند جوشاندن ، لحیم کاری ، سرخ کردن ، سرخ کردن ، سرخ کردن ، نگه داشتن ، جوشاندن و صاف کردن را آزمایش می کند. می توانید ظرف یا غذای مانده را مستقیماً در یخچال روی میز روی اجاق گاز قرار دهید تا یک غذای خوشمزه به آن بدهید.

بنابراین این برنامه ای است که شما اغلب اما همیشه از آن استفاده نمی کنید.

مکان ما همیشه پان است ، 115 دلار (در اصل 145 دلار)

آسان است ، همیشه ظرف در حال حاضر با قیمت 30 دلار در حال فروش است!

تابه منحصراً با PFOA ، PTFE ، PFA ، کادمیوم ، سرب ، نانوذرات و پوشش غیر فلزی غیر سمی طراحی شده است-آنچه در کلاس علوم خواهید آموخت انجام ندهید راویولی و سبزیجات را در حشیش یا شام بخارپز خوب ترکیب کنید.

علاوه بر این ، تابه همیشه با همه اجاق های آشپزی سازگار است – حتی با الهام! – و یک درپوش مدولار برای خروج بخار یا قفل شدن در صورت دلخواه. اوه ، آیا ما در مورد سبد بخار جعبه و آبکش صحبت کردیم؟

بله ، این یکی از دو محصول در هشت است. ذهن آشفته است!

چیزی که ما همیشه درباره قلم ها دوست داریم

مکان ما همیشه بررسی قلم است

ما همیشه شروع به جعبه زدن ماهیتابه و سایر وسایل آشپزی می کنیم و از هر جهت بدتر می شویم تا آخرین شستشو و تمیز کردن.

بسته بندی پایدار آن: وقتی FedEx زنگ خانه من را با جعبه مکان ما به صدا در آورد ، من از شدت هیجان توانستم این کار را انجام دهم ، این بدان معناست که من عملاً آن را پاره کردم و در آشپزخانه خود قرار دادم تا از زیبایی واقعی که به اینستاگرام روی آورده است قدردانی کنم.

جعبه های مقوایی حاوی یک ظرف بسته بندی شده با دقت ، یک تخته برش ، یک چاقو و یک چوب بامبو بود که همگی با نوارهای مقوایی پوشانده شده بودند و برای هر کاربر مستقل که با پلاستیک بسته بندی شده بود ، برد-برد بود.

همچنین شامل یک اسفنج کوچک است که با دستورالعمل های تمیز کردن حرفه ای (با فویل طلای فانتزی ، نه کمتر) همراه است. توصیه می شود قبل از استفاده از ظرف ابتدا آن را کاملاً بشویید.

همه کاره بودن آن: این اساساً گفته نشده است ، اما توانایی آن در انجام هشت کار مختلف – بله ، ما همه آن را امتحان کردیم – بی نظیر است. من با والدینم زندگی می کنم ، آنها دارای یک میلیون قابلمه ، قابلمه و درپوش هستند که به نوعی در کابینت آشپزخانه من جا می گیرد ، که به طور کامل نیاز حدود 80 درصد آنها را جایگزین می کند.

آی تی واقعاً ادامه دارد: همیشه با ساده ترین ظرف برای هش کردن در ماهیتابه شروع کنید: – پنیر کبابی. طرح استراحت ناهار من با کمی روغن فوق العاده بود و من تحت تأثیر قرار گرفتم که چگونه به یک پوستر برای نچسب تبدیل شد. من کناره های تابه را با دقت نپوشاندم و فقط روی پایه تمرکز کردم و هیچ گونه چسبندگی یا روغن جاسازی شده وجود نداشت.

مکان ما همیشه بررسی قلم است

ساختار برتر آن برای جلوگیری از نشت: در مورد ضخامت آن چیزی برای تصور وجود ندارد. هنگامی که در مشعل خود هستید ، همیشه یک پایه در بالای اکثر ماهیتابه های سرخ شده و بخارپز در تابه وجود دارد ، این بدان معناست که مایع اسپری می شود یا تخلیه مواد اولیه تقریباً غیرممکن است. اگرچه در قابلمه دارای یک درب محکم است که خم نمی شود ، اما یک ویژگی اضافی است که استرس کمتری را به تجربه آشپزی اضافه می کند.

ظرفیت آن: بعد از ساندویچ بسته بندی شده گوجه و پنیر ، همیشه می خواستم شام را در تابه ای با آبگوشتی شبیه سس بپزم ، که به من اجازه می دهد ظرف را بیشتر پر کنم. من قابلمه های بزرگی دارم که پخته ام ، بنابراین در مورد اینکه مواد افزودنی به راحتی در تابه جا می شوند ، تردید داشتم.

البته ، من مجبور شدم مرغ به سبک ایتالیایی با سبزیجات سرخ کنم و بسیار خوشمزه بود. همچنین ، من از یک بطری روغن زیتون برایتلند برای شروع جشن پخت و پز استفاده کردم.

با بیش از یک پوند سینه مرغ و باغی از پیاز ، فلفل و قارچ ، همه چیز به خوبی در تابه می نشیند. همچنین ، هنگامی که همه چیز باید تا حدی از روی درب برداشته و پخته می شد ، به خوبی کنار تابه قرار می گرفت.

بقیه قاشق همان جا درست شد: بسیار آسان است که هنگام پخت جایی برای قرار دادن وسط قاشق در وسط داشته باشید. اگرچه یک قاشق استراحت در نزدیکی مشعل من وجود دارد ، من از ظاهر آن بسیار خوشم نمی آید – ناگفته نماند ، آنها برای آشپزخانه هایی مانند آپارتمان های کوچک کاربردی نیستند.

مکان ما همیشه بررسی قلم است

همیشه می توانید قاشق را به همراه تابه (رو به تابه) به صورت افقی قرار دهید یا اگر درپوش را ببندید و بپزید می توانید آن را به صورت عمودی بدهید. این یک مهارت است و من به شدت وسواس دارم.

ملزومات لازم برای پخت و پز جای ما نیست: به خوبی با قلم ها چاقوی آشپز روزمره مارک ، چاقوی برش و چاقوی جداکننده دقیق است. وقتی در کلاس آشپزی sur la table فیله مینیون درست می کردم ، من و دوست پسرم نمی توانستیم تصور کنیم که یک مارک چاقوی دیگر با چه سرعتی بریده می شود. اما ، وقتی ما از چاقوی سرآشپز معمولی در منطقه خود استفاده می کردیم و آنها را با یک طرف مقایسه می کردیم ، مکان ما تیزتر بود و کمتر مستعد قطع تصادفی شما بود (به لطف شکل درشت صاحب آن ، دست شما شکسته شده است) بسیار عالی به نظر می رسید.

علاوه بر این ، تخته برش گردو این برند یک رویای محقق شده است. چوب گردوی سیاه آمریکایی برای حفظ وضوح چاقوهای شما طراحی شده است. ترانشه مرزی آن همچنین آب و مواد مورد نیاز برای سرریز را می گیرد ، بنابراین شما روی میز خود قتل عام نمی کنید.

مکان ما همیشه مرور قلم است

ناگفته نماند که زیبایی آن دو برابر تخته چارتریوس است.

به راحتی تمیز می شود: تمیز کردن ماهیتابه همیشه آسان است ، چه از اسفنج همراه استفاده کنید یا نه. مجبور نبودم ساعت ها از پد صابون و اسکراب استفاده کنم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را سریع با آب گرم و آب صابون بشویید.

چیزی که ما همیشه در مورد قلم ها دوست نداریم

قلم های خراشیده در بین بسیاری از افراد محبوب هستند ، اما ما به چند اشکال توجه کرده ایم:

از نظر ایمنی در فر نیست: در حالی که در مورد کلمه جایگزین هشت ظرف صادق است ، اجاق گاز همیشه ایمن نیست. من قصد دارم روی اجاق گاز دستور تهیه کنم و متأسفانه نمی توانم از اسباب بازی آشپزخانه جدیدم استفاده کنم.

موقعیت مکانی ما نشان می دهد که قلم در وب سایت خود ایمن نیست و این یک خطای مخفی نیست که ناگهان رخ داده است. با این حال ، قبل از پرتاب کردن یک قلم 145 دلاری ، معمولاً ارزش توجه دارد.

کمی سنگین است: با وزن سه پوند ، آنقدر بزرگ به نظر نمی رسد. اما ، اگر آن را برای خوردن سر سفره بگیرید – با غذا ، نه کمتر – وزن آن بیشتر از بیشتر ظروف است. بنابراین ، ما آن را برای افرادی که دچار آسیب مچ دست یا ضعف مچ هستند توصیه نمی کنیم.

برای آن عملی نیست همه: همیشه روی اجاق گاز من نشان داده می شود و تابه همیشه یک محصول واقعی “همیشه” نیست. بله ، می توانید تخم مرغ را در آن بپیچید ، اما منطقی تر است (حداقل برای من) خوردن صبحانه سریع در ماهیتابه کوچک و پر پر من که سالهاست می خورم – و اگر ووک مورد علاقه یا منحصر به فرد دارید. کاسه ای شکل ، به احتمال زیاد سراغ یکی از آنها می روید.

اما ما توانایی آن را برای تبادل قابلمه و قاشق ، استراحت قاشق و بخارپز و موارد دیگر دوست داریم.

آیا تابه همیشه ارزشش را دارد؟

مکان ما همیشه بررسی قلم است

بله ، ما همیشه بعد از بررسی کنار تابه می ایستیم. برای یک معامله کامل ، همیشه می توانید یک قابلمه جدید تهیه کنید ، اما تابه بهترین عنصر آشپزی برای افزودن به مجموعه شما است.

یا آیا ما جسورانه به افزودن فکر می کنیم ، آیا این همیشه به معنی جایگزینی هشت تابه در یک تابه است؟

این که آیا قصد دارید به مکان جدیدی نقل مکان کنید و هزینه ده ها قابلمه را کاهش دهید ، حتی اگر یک آشپز باتجربه برای راحتی در میان یک برنامه شلوغ هستید ، قلم ها همیشه یک خرید مطمئن ، با کیفیت و زیبا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *