آیا می خواهید این سهام را بشناسید؟ Merrion Technologies، (MIR) – Big 24 News


Merion Technologies (MIR) در آخرین جلسه معاملاتی، ۱۷۲۳۱۷۷۷ سهم معامله شد و میانگین حجم معاملات ۱۳۶۸.۵ هزار سهم بود. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. MIR تغییر ۱.۸۵ درصدی را نشان داد و سهام آن در بورس به ارزش ۶.۳۷ دلار در آخرین جلسه معاملاتی رسید. این شرکت متعلق به ایالات متحده و بخشی از بخش صنعتی می باشد. ارزش بازار آن ۱۲۷۶.۰۴ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام از میانگین متحرک ۲۰ روزه در -۱۴.۰۳٪ منفی در نظر گرفته شده و از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. ۱۴.۵۷ درصد. قیمت سهام در امتداد حرکت منفی از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در -۲۹.۹۷٪ حرکت می کند. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت نمودار می شود.

شاخص قدرت نسبی فعلی (RSI-14) برای سهام ۳۷.۹۲ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان نشانگر حرکت استفاده می شود. معمولاً وقتی RSI به زیر ۳۰ می‌رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می‌شود و وقتی به بالای ۷۰ می‌رسد، مقدار زیادی خرید می‌شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می‌شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و انحرافات و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

این نوسانات نسبت به هفته گذشته ۵.۹۹ درصد و در ماه گذشته ۵.۴۶ درصد باقی مانده است. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.41 است.

سود اسنپ:

بازگشت سرمایه (ROI) -2.70٪ است.

بررسی عملکرد:

MIR بازده هفتگی -۴.۹۳٪ و بازده سالانه -۳۶.۹۳٪ را نشان داد. سهام در ۶ ماه گذشته ۳۵.۹۲-% بوده و در ماه ۱۲.۳۸% باقی مانده است. این سهام طی سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در ۳۹.۱۶- درصد و حدود -۲۴.۳۵ درصد نشان داده اند. این سهم از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته در -۴۶.۶۹٪ است و به دنبال پایین ترین سطح ۵۲ هفته در ۱۲.۵۴٪ است.

بازگشایی تحلیلگران:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی در مورد این شرکت ۱.۷ است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه دارید، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با توجه به یک دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۱۲ دلار می رسد. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.