آیا می خواهید این سهام را بشناسید؟ Telefonaktiebolaget LM Ericsson (General) (ERIC) – Big 24 News


Telefonaktiebolaget LM Ericsson (General) (ERIC) در آخرین جلسه معاملاتی، ۸۸۶۰۱۷۵ سهم در شرایط در حال گردش معامله شد و میانگین حجم معاملات ۸۳۲۰.۸۱ هزار سهم بود. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. اریک تغییر ۰.۴۱ و ارزش سهام خود را که در ۷.۳۴ دلار فهرست شده بود در آخرین جلسه معاملاتی فاش کرد. این شرکت متعلق به سوئد است و بخشی از بخش فناوری است. ارزش بازار آن ۲۷.۰۸۸.۷۱ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام از -۸.۰۷% از میانگین متحرک ۲۰ روزه منفی است و از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. ۱۱.۶۳ درصد. قیمت سهام در امتداد یک رانش منفی از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در -۲۸.۰۱٪ است. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهم در حال حاضر روی ۳۳.۶۲ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۲.۶۷ درصد و در ماه گذشته ۲.۱۳ درصد نوسان داشته است. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا ۰.۳۹ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر آزمایش کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.23 است.

اسنپ ​​سود:

حاشیه سود خالص شرکت ۹.۴۰ درصد است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۴۳.۳۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۱۳.۲۰ درصد است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که یک شرکت در مقایسه با کل دارایی هایش ۷.۵۰ درصد سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) 17.00٪ است. سود هر سهم (ROE) 21.80 درصد است.

بررسی عملکرد:

اریک بازده هفتگی -۱۱.۶۷٪ و بازده سالانه -۴۳.۲۳٪ را نشان داد. ارزش سهام در شش ماه گذشته ۲۸.۸۸- درصد بوده و در ماه گذشته در ۰.۵۵- درصد باقی مانده است. این سهم در سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در -۳۲.۴۷٪ و در حدود -۱۵.۲۴٪ نشان داده است. این سهم از بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته در ۴۵.۲۲- درصد است و به دنبال پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر، در ۰.۵۵ درصد قرار دارد.

باز کردن آنالایزر:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه تحلیلگران فعلی برای شرکت ۲.۳ در نظر گرفته شده است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با نگاهی به یک دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۱۳.۲۸ دلار می رسد. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.