آیا هیچ وقت برای کشتن در HBO Max یا Netflix وجود ندارد؟

آیا هیچ وقت برای کشتن در HBO Max یا Netflix وجود ندارد؟مدت زیادی می گذرد ، اما بیست و پنجمین حق رای دادن جیمز باند ، وقت مرگ نیست، بالاخره اینجا

کری جوجی فوکوناگا ، کارگردان دانیل کریگ ، برای پنجمین و آخرین بار در این عملیات جاسوسی به عنوان 007 ، مامور مورد علاقه MI6 همه باز می گردد. لیا سدوکس در نقش مادلین سوان محبوب باند به نقش های خود در این فرانچایز باز می گردد. به عنوان چهارمستر بن ویشو باند ، Pr. نومی هریس در نقش ایو مانیپنی ؛ جفری رایت در نقش فلیکس دوست باند ؛ کریستف والتز در نقش دشمن و برادر خوانده باند ، ارنست استاورو بلوفلد.

در مورد تازه واردان ، رامی ملک نقش شرور جدید Lutzifer Safin را بازی می کند. لشانا لینچ به عنوان نماینده جدید “00” ظاهر می شود. آنا د آرماس نقش پالوما ، مامور جدید سیا را بازی می کند.

این جشنواره فیلم دراماتیک سال است ، اما در حال حاضر زمان گیج کننده ای برای فیلم های درام است. برخی از آنها به صورت مستقیم و در سینماها در دسترس هستند ، در حالی که برخی دیگر فقط در سینماها در دسترس هستند. در اینجا آنچه باید در مورد نحوه تماشای آن بدانید آورده شده است وقت مرگ نیست و چه زمانی انتظار می رود وقت مرگ نیست در جریان.

کجا باید تماشا کرد وقت کشتن نیست:

در حال حاضر ، تنها مکان برای بازدید وقت مرگ نیست سالن سینما وجود داردبه وقت مرگ نیست نمایش در سینماهای سراسر ایالات متحده از جمعه 8 اکتبر آغاز می شود ، در اینجا می توانید نمایش نزدیک خود را پیدا کنید.

چه زمانی وقت کشتن نیست در مورد تبخیر؟

تاریخ انتشار دیجیتال برای وقت مرگ نیست هنوز اکران نشده است و نمی توان پیش بینی کرد که زمان تقاضای فیلم در چه زمانی برای اجاره در دسترس خواهد بود.

وقت مرگ نیست این فیلم توسط MGM / United Artists منتشر شد و برخلاف دیگر استودیوهای فیلمسازی در طول همه گیری ، MGM استراتژی انتشار دیجیتال ثابتی برای فیلم های خود نداشت. فیلم اخیر MGM ، افتخار و احترام، دو هفته پس از اکران تئاتر به VOD رسید.

اما با توجه به اینکه چقدر انتظارات بزرگ بود وقت مرگ نیست بهترین فرض ما این است که فیلم حداقل 45 روز در سینماها بماند – پنجره ای که اکثر استودیوها در آن نصب کرده اند – یا بیشتر. در آن زمان ، شما نمی توانید تماشا کنید وقت مرگ نیست در خانه از اواسط اواخر نوامبر یا بعد. وقتی فیلم دیجیتالی شد ، می توانید آن را در Amazon Prime ، iTunes ، YouTube ، Google Play ، Voodoo و موارد دیگر اجاره کنید.

به یاد داشته باشید ، همه این حدس ها – این تخمین ها را با نمک در نظر بگیرید.

خواهد بود وقت کشتن نیست آیا HBO روی MAX است؟

خیر وقت مرگ نیست این MGM است ، نه برادران وارنر ، و بنابراین زمانی که در سینماها باشد برای HBO Max منتشر نمی شود. HBO Max Warner Bros ، متعلق به وارنر مدیا ، خانه اصلی نمایش سینمایی سال 2021 است. بسیاری از قدیسین در نیوآرک در طول همه گیری کووید -19 ، سرویس استریم برای پخش های دراماتیک از استودیوهای دیگر مانند MGM خانه جریان نبود.

است وقت کشتن نیست در نتفلیکس؟

خیر وقت مرگ نیست در Netflix نیست و احتمالاً به زودی در Netflix نخواهد بود. اگر از تماشای فیلم خسته شده اید و احساس می کنید زمانتان تمام شده است ، بهترین گزینه برای شما این است که به تماشای آن بروید. وقت مرگ نیست در سینما.

ببینید کجا وقت مرگ نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *