آیا کریتی سانون در رابطه است؟ نگاهی دقیق تر به قرار ملاقات بازیگر هندی در سال ۲۰۲۲!


کریتی سانون بازیگر محبوب بالیوود و اغلب مورد بحث است. از سوی دیگر، تولد کریتی سانون امروز ۲۷ جولای است. تقریبا هیچ کس چیزی در مورد زندگی شخصی کریتی سانون بالاتر از حرفه سینمایی او نمی داند، بنابراین بیایید این شکاف را پر کنیم.

امروز، ۲۷ جولای، تولد کریتی سانون است. او به عنوان یک بازیگر جوان، فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشت، اما اکنون نامی آشنا شده و بارها در رسانه ها از او نام برده می شود.

خواهر فاش می کند که کریتی سانون تا کنون با دو نفر قرار گذاشته است!

اخیرا، کریتی سانون و خواهرش نوپور برای مصاحبه ای نشستند و در آن جزئیات صمیمی از زندگی یکدیگر را فاش کردند. این دو خواهر در گفتگوی خود در مورد جدایی، روابط عاشقانه و غیره صحبت کردند. به گزارش نوپور، کریتی با دو مرد قرار گرفت و به مدت ۲.۵ سال با یکی از آنها رابطه داشت.

با این حال، کریتی اعتراف کرد که او یک “رومانتیک ناامید است، عاشق نامه است”، اما از نوشتن به سبک دهه ۷۰ و ۸۰ لذت نمی برد. پینکویلا با کریتی در مورد آنچه که در یک شریک بالقوه به دنبال آن است، مصاحبه کرد و او گفت: “در مورد شیمی بسیار سرزنده تر هستم و چک لیستی ندارم.”

وقتی نوپور وارد شد و گفت باید شخص مورد نظر را تایید کند، کریتی پاسخ داد: “من فکر می کنم این موضوع بی ربط است. هیچ راهی وجود ندارد که قبل از اینکه تصمیم بگیرم با این شخص باشم یا نه، منتظر بمانم تا ده نفر دیگر دعا کنند.”

لوکا چوپی بازیگر سینما در سخنانی گفت: وفاداری چیزی است که برای من ارزش قائل هستم و این روزها به ندرت پیدا می شود… متاسفانه در نسل امروز وفاداری مانند گذشته قوی نیست. هیچ دوستی بین من و هیچ یک از عاشقان سابقم وجود نداشت. اگر جدایی دوجانبه باشد، شاید بله. “همه چیز بستگی به نحوه انجام آن دارد.”

نوپور در مورد دعوای اخیر این دو که در آن به یکدیگر مشت زدند، گفت: «در آن لحظاتی که احساس تنهایی می کردم، به اتاقم عقب نشینی کردم و خود را از بقیه دنیا جدا کردم. وقتی وارد اتاق شدم، این زن (کریتی) را بالای سرم دیدم.» نوپور قصد دارد خواهرش را در بالیوود تعقیب کند. گزارش ها نشان می دهد که نوپور قبلاً برای تعدادی از دوره های مرتبط با بالیوود ثبت نام کرده است.

بیشتر بخوانید: اینسان با نها ملهان آشنا شوید که دوست دخترش در سال ۲۰۲۲ رابطه آنها را کشف کرد!

آیا کریتی سانون و کارتیک آریایی قرار دارند؟

کریتی سانون رسما به شایعات رابطه کارتیک آریان پرداخته است. این همبازی و بازیگر جذاب شهزاد در مورد یکدیگر گفتند. این موضوعی بود که کریتی سانون درباره آن صحبت می کرد. او اصرار داشت که رابطه کارتیک آریان با او چیزی بیش از یک فانتزی عمومی نیست.

به گفته کریتی سانون، او مطمئن نیست که آیا رسانه های اجتماعی برای جامعه خوب هستند یا بد. او به قول خودش ابهام خود را در این مورد ابراز کرد. به گفته کریتی سانون، وقتی شایعاتی در مورد رابطه اش با آجی دوگان می شنود، دیگر او را اذیت نمی کند.

به گفته او، زندگی او آنقدرها که تیترها آن را به تصویر می کشیدند شگفت انگیز نبود. گفته می شود که او در یک نقطه گفت: “امیدوارم زندگی من آنقدر که به نظر می رسد سرگرم کننده باشد.” او به دلیل شهرت بدش همیشه در کانون توجه بود و همین امر را به عنوان بخش مهمی از شغلش پذیرفت.

به گفته وی، کاربران شبکه های اجتماعی به هر عنوان نگاه دقیق تری داشتند. به گفته کریتی سانون، این شایعات بسیار زودگذر هستند و به سرعت ناپدید می شوند. و تا آنجا که به او مربوط می شود، قرار گرفتن در معرض خوب و بد محو می شود.

تاریخچه آشنایی کریتی سانون با سوزانث سینگ

کریتی سانون و سوشانت سینگ راجپوت مدت زیادی است که در یک رابطه عاشقانه هستند. علیرغم اینکه هیچ یک از آنها علناً آن را تأیید نکردند، بسیار واضح بود. این دو در پست های شبکه های اجتماعی خود از مجالسی که در آن شرکت می کردند جدایی ناپذیر به نظر می رسیدند. از سوی دیگر، گزارش های اخیر نشان می دهد که سوشانت و کریتی دوباره کنار هم نیستند.

طبق شایعات، سوشانت می خواهد روی کار تمرکز کند و توجه خود را به رابطه خود با بازیگر پارینتی چوپرا “باریلی کی بارفی” جلب نکند. در حالی که کریتی مشغول فیلمبرداری Housefull 4 در لندن است، سوسانته مشغول کار بر روی “Kizzy Aur Mani” در جمشدپور است.

بیشتر بخوانید: شرف با پسری به نام سیدانت آشنا شد: وضعیت رابطه آنها را دریابید!

حرفه کریتی سانون

کریتی سانون اولین بار در فیلم تلوگو “۱: Nenokkadine” با بازی ماهش بابو در سال ۲۰۱۴ زمانی که تنها ۱۷ سال داشت، بازی کرد. نقش بعدی او در سال ۲۰۱۴ در کمدی بالیوود Heropanti بود که برای آن جایزه فیلم فیر را برای بهترین اولین نقش اول زن دریافت کرد. در جبهه فیلم تلوگو، او در دوچای (۲۰۱۵) ظاهر شد. کریتی در فیلم پیشگامانه باریلی کی بارفی (۲۰۱۷) بازی کرد.

Heropanti، Dilwale (2015)، Luka Chuppi و Housefull 4 از جدیدترین فیلم‌های Kriti Sanon در باکس آفیس (۲۰۱۹) هستند. آخرین فیلم او Housefull 4 در مجموع ۱۹۴.۶۰ کرور INR در باکس آفیس جمع آوری کرد. “باچان پاندی” با بازی کریتی سانون در ۱۸ مارس ۲۰۲۲ اکران می شود. باچان و “اودبوروش” پروژه های آینده او هستند.

برای به روز رسانی های بیشتر اینجا را بررسی کنید: خبرنامه