آیا کسب و کار شما می تواند از قدرت چیزهای رایگان استفاده کند؟ – اخبار بزرگ ۲۴


اگر کسب و کار شما به دنبال یک زاویه رقابتی، راهی برای متمایز شدن از سایرین است، یا فقط دسترسی خود را افزایش می دهد، یکی از قدیمی ترین و مطمئن ترین روش های بازاریابی ممکن است برای شما مناسب باشد: فرم رایگان. اساسا، دریافت یک هدیه رایگان، ارائه نمونه رایگان به مشتریان جدید، یا فقط ارائه یک بخش دائمی از یک سرویس به صورت رایگان، می تواند فروش، نرخ حفظ مشتری و تصویر تجاری شما را تا حد زیادی افزایش دهد.

نمونه‌های جدید و قدرتمند زیادی از استفاده از چیزهای رایگان برای تبلیغ یک کسب‌وکار وجود دارد، اما درک تأثیرات کلیدی که هدایا را به عنوان یک گزینه بازاریابی قدرتمند فعال می‌کنند نیز مهم است. به این ترتیب، می توانید ببینید که چگونه برای شما کار می کند، و همچنین چگونه می توانید قدرت چیزهای رایگان را بهبود بخشید.

کالاها و خدمات رایگان در محل کار

اگر می‌خواهید نمونه‌ای از بخشی را که اغلب به صورت نمونه رایگان ارائه می‌شود، بیاورید، احتمالاً بیشتر اوقات به غذا و نوشیدنی فکر می‌کنید. این یک رویه رایج برای سوپرمارکت ها و برندهای فردی است که نمونه های رایگان محصولات جدید خود را برای افزایش آگاهی و افزایش فروش ارائه می دهند. با این حال، اگر شخصی به یک سوپرمارکت بیاید و از یک نمونه رایگان لذت ببرد، احتمالاً کمی دیرتر محصول را از قفسه تحویل خواهد گرفت.

این روش به فضای آنلاین نیز گسترش یافته است، جایی که برندهای تحویل غذا مانند Simply Cook اولین مجموعه رایگان خود را ارائه می دهند که فقط هزینه کمی برای هزینه پست دریافت می کند. شما باید چهار دستور غذا را از طیف کامل آنها انتخاب کنید تا تجربه کاملی از نحوه استفاده از خدمات اشتراک در هر سفارش داشته باشید. این یک راه بسیار ساده برای مشاهده کل سرویس است.

در برخی از بخش ها، ارائه خدمات اولیه به صورت رایگان تقریبا غیرممکن است، زیرا تجارت بر اساس همان خدمات است. با این حال، برخی راه هایی برای ارائه خدمات مکمل به صورت رایگان پیدا کرده اند. این کاری است که Trussle، کارگزار وام مسکن آنلاین، با خدمات اصلی وام خود انجام داده است. همانطور که بسیاری از صاحبان خانه می توانند تأیید کنند، روند پیدا کردن، درخواست، و بنابراین خرید یک خانه می تواند بسیار پیچیده و طولانی باشد، البته نه طاقت فرسا. Trussle متوجه این موضوع شد و تصمیم گرفت با ارائه خدمات اولیه وام مسکن خود، با چک های اعتباری امتیازی برای ۱۸ وام دهنده، به صورت رایگان، و همچنین اطمینان از دریافت پاسخ مشتریان در عرض چند روز، شکاف بازار را پر کند.

آیا کسب و کار شما می تواند از قدرت چیزهای رایگان استفاده کند؟

نحوه ارائه اقلام رایگان

یکی از اصلی‌ترین راه‌هایی که نمونه‌های رایگان، خدمات رایگان و کالاهای کاملاً رایگان کار می‌کنند، ایجاد انگیزه مشترک قوی در افراد است. در این پست Shopify توضیح داده شده است که رفتار متقابل توسط افرادی انجام می شود که در صورت ابراز مهربانی یا مهربانی مایل به تبادل کالا هستند. این را می توان به طور مرتب در افرادی مشاهده کرد که برای ادامه استفاده از همان مارک یا خرید درست آن چیزی را به صورت رایگان دریافت می کنند.

با این حال، آنها می گویند، چیزهای رایگان باید مورد قدردانی قرار گیرند و دارای یک ارتباط قوی با نام تجاری باشند، چه از طریق بسته بندی یا منحصراً در وب سایت برند پیدا شوند. به این ترتیب، برای انجام عمل متقابل، مشتری باید دوباره با برند درگیر شود و آن را قابل اعتمادتر نشان دهد. می‌توانید این را کاملاً در بازی‌های موبایل مشاهده کنید، با بازی‌های شروع رایگان که بیشترین سود را دارند – به‌ویژه زمانی که روش‌هایی را برای ارائه اقلام ممتاز به صورت رایگان با هم ترکیب می‌کنید.

وقتی مشتریان کلمه “رایگان” را می بینند، بلافاصله به سمت آن جذب می شوند و اگر به خوبی انجام شود، دریافت یک نمونه رایگان یا استراتژی خدمات رایگان می تواند تجارت شما را به پیش ببرد.