آیا Rust یک بازی رایگان است؟ – بیگ ۲۴ خبر


Rust یک بازی بقا است که به طور فزاینده ای محبوب است که در Steam در دسترس است و به طور متوسط ​​هر روز حدود ۸۰۰۰۰ بازیکن آنلاین دارد. چه چیزی باعث محبوبیت این بازی شده است و آیا Rust یک بازی رایگان است یا پولی؟ این را در مقاله ما بخوانید!

رست چیست؟

زنگ یک بازی بقا برای کامپیوتر است که در سال ۲۰۱۳ آغاز به کار کرد به عنوان بتا و در ادامه ۸ فوریه ۲۰۱۸ به عنوان یک بازی کامل. این بازی پس از انتشار امتیاز بسیار بالایی دریافت کرد و در حال حاضر تعداد زیادی بازیکن داشت که امروزه به بازی Rust ادامه می دهند.

این بقا دارای یک حالت چند نفره در دسترس است که در آن می‌توانیم روی سرورهای رسمی، انجمن یا سرورهای اصلاح‌شده اضافی بازی کنیم. در طول گیم پلی می توانید بچسبید و بسازید متحدین با بازیکنان دیگر یا فقط برده و تسلط داشتن آنها این عنوان همچنین به شما امکان جمع آوری آیتم ها را می دهد، زیرا پوسته های زیادی برای آیتم های مختلف در بازی وجود دارد که ارزش و همچنین مقدار مشخصی در بازار دارند. فروش از پوست های زنگ زده در سایت های مختلف نیز موجود است. این سیستم درست مانند Counter-Strike: Global Offensive در Steam یکپارچه شده است.

آیا Rust رایگان است؟

Rust یک بازی رایگان نیست، هزینه جاری در Steam است ۳۹.۹۹ دلار. با گذشت زمان و با دریافت به‌روزرسانی‌های بازی، قیمت آن بالاتر رفته است و راه فعلی برای ارزان‌تر شدن آن از طریق شکار مقرون‌به‌صرفه و فروش Steam است.

در پلتفرم Steam امکان خرید باندل Rust + DLC با قیمت ۷۴.۶۵ دلار نیز وجود دارد که شامل:

  • نسخه کامل بازی Rust
  • Rust – Instruments Pack
  • بسته زنگ زدگی – آفتاب سوختگی
  • Rust – بسته لوازم صوتی
  • موسیقی متن زنگ

با خرید این مجموعه حدود ۱۰ درصد صرفه جویی در هزینه شما می شود، با این حال، اکثریت قریب به اتفاق گیمرها فقط بازی Rust را بدون این بسته های اضافی در کتابخانه بازی خود دارند.

آیا پوسته هایی در Rust مانند CSGO وجود دارد؟

بله، پوسته‌های آرایشی سلاح در Rust موجود است که دقیقاً مانند Counter-Strike: Global Offensive عمل می‌کنند. آنها ظاهر آیتم های شما را تغییر می دهند، اما هیچ یک از ویژگی های آنها را بهبود نمی بخشند، بنابراین به خاطر داشته باشید که پوسته ها در Rust فقط یک تغییر آرایشی.

یک فروشگاه رسمی Rust Item در بازی وجود دارد، اما می‌توانید پوسته‌ها را در بازار جامعه Steam، از سایر بازیکنان و در سایت‌های مختلفی که فروش پوسته‌های Rust را ارائه می‌دهند، خریداری کنید. اکثر بازارهای پوستی CS: GO نیز اقلامی از این بازی حمل می کنند.

چگونه می توانم پوست های زنگ زده را دریافت کنم؟

گرفتن پوسته در Rust iاز چند طریق امکان پذیر است:

  1. در حین بازی Rust، هر از چند گاهی موارد تصادفی دریافت خواهید کرد (حتی لازم نیست وارد سرور شوید، فقط بازی را باز کنید)
  2. می‌توانید حساب‌های Rust و Twitch خود را پیوند دهید تا هنگام تماشای یوتیوب‌برهای شریک Facepunch، افت پوست دریافت کنید.
  3. در هدایایی در سرویس‌های مختلف مانند توییتر شرکت کنید، جایی که یوتیوب‌برها و استریمرها اغلب مواردی را در Rust برای فعالیت خود هدیه می‌دهند.

خلاصه

اگر می خواهید Rust را بازی کنید، متأسفانه باید مقداری پول از کیف پول خود خارج کنید زیرا این بازی است هرگز رایگان نبوده و احتمالاً نخواهد بود. با این حال، رتبه بندی کاربران بسیار خوب است و بازیکنان زیادی در Rust وجود دارند که به این معنی است که این بازی بقا واقعاً خوب است و احتمالاً یکی از بهترین های موجود در حال حاضر است.