آیدا مجبور شد 250000 گالن آب جوش را برای شش هفته ته نشین کند

آیدا مجبور شد 250000 گالن آب جوش را برای شش هفته ته نشین کند


پترسون ، ساکنین نیوجرسی و ساکنان نیوجرسی در برخی از مناطق کلیفتون و وودلند گاردن پس از آلوده شدن آب آشامیدنی بقایای طوفان ایدا ، ششمین هفته مشاوره با آب جوش خود را آغاز می کنند.

مقامات می گویند مخزن روباز ، که آب تمیز را برای حدود 250 هزار نفر در پترسون و جوامع اطراف تأمین می کند ، به دلیل رواناب آب باران آلوده شده است.

روبی کاپون ، کمیسر دره ماسه پاسایک ، گفت: “ما بسیار نزدیک جاده هستیم. لطفاً با ما صبور باشید. او امیدوار است هفته آینده نظافت را انجام دهد.

وزارت امور خارجه حفاظت از محیط زیست موظف است نمونه های اضافی آب را قبل از اینکه ساکنان بتوانند با خیال راحت دوباره از شیر آب استفاده کنند ، تأیید کند.

لندل جونز ، سخنگوی کمیسیون آب دره اقیانوس آرام ، گفت که کارکنان مشغول پاکسازی سیستم توزیع هستند و بیش از 3000 از بیش از 4000 هیدروژن قبلاً حذف شده است.

او گفت که این مخزن هزاران گالن گالن آب کثیف دارد که باید خارج شود و با آب تمیز جایگزین شود. “و آخرین مرحله حذف آب شیرین است.”

هنوز مشخص نیست که چه آلاینده هایی در آب وجود دارد ، اما جونز گفت که آب مخزن متلاطم است و ممکن است حاوی لاشه یا سایر مواد شیمیایی حیوانات اطراف باشد.

کمیسیون آب دره پاسایک دارای سه مخزن باز است اما تنها یک مخزن آلوده است. مقامات گفتند که دو مخزن دیگر در ارتفاعات بالاتر واقع شده اند و در صورت مصرف بیشتر آب در طول تابستان مورد استفاده قرار خواهند گرفت. او گفت که سیستم نمی تواند آب را به مخازن دیگر منتقل کند زیرا برخی از قسمت های سیستم قبلاً آلوده شده است.

او می گوید: “بهترین کاری که می توانیم برای اطمینان از سالم بودن آب مشتری انجام دهیم این بود که به مشاوره آب جوش برویم.” این فرمان در 2 سپتامبر صادر شد.

آقای کاپو گفت که آژانس باید مطمئن شود که برای طوفان های آینده ، از جمله پوشش مخازن ، آماده است. در سال 2009 ، مقامات ایالتی به کمیسیون آب دره عید فصح دستور دادند مخازن آن را مطابق قوانین فدرال بپوشانند. با این حال ، مخازن هنوز باز نشده است.

جونز اظهار امیدواری کرد که کمیسیون آب PASIC Valley بتواند حداقل هزینه تمیز کردن یا مقداری از آب بطری را که در مکانهای تعیین شده آنها رایگان ارائه شده است به آژانس مدیریت فوریت های اضطراری جبران کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *