آینده جزیره کوچک و فضای سبز نیویورک

آینده جزیره کوچک و فضای سبز نیویورک


هنگامی که Little Island در ماه مه در پارک رودخانه هادسون افتتاح شد ، به عنوان هدیه ای برای شهر در نظر گرفته شد ، تلفیقی از معماری و طبیعت که فوراً نماینده ساکنان و گردشگران نیویورک در هنگام بیرون آمدن از قفل های زمستانی بود. جزیره کوچک علاوه بر اینکه به عنوان جدیدترین و مورد انتظارترین پارک شهر عمل می کند ، بر طراحی ، دسترسی و پایداری آن تأثیر می گذارد که بر کل شهر تأثیر می گذارد.

برنامه کارهای عمومی پرات برای کشف معنای New Island برای نیویورک و در زمینه های معماری و معماری منظر پرات ارائه می دهد یک مکالمه مجازی و رایگان بین معماران پشت باغ برگزار می کند: مت کش و متیوس نیلسن از استودیو هیترویک ، کالج معماران Signy Nielsen & Pratt ؛ و همچنین تریش شانتینی ، مدیر اجرایی Little Island و رابرت هاموند ، بنیانگذار و مدیر اجرایی Highline. نیویورک تایمز منتقد معماری ، مایکل کیملمن ، مجری برنامه خواهد بود.

بحثی که در قلب برنامه جدید کارشناسی ارشد پرت در معماری منظر انجام می شود ، در مورد ویژگی های منحصر به فرد جزیره کوچک ، روند برنامه ریزی مشارکتی که در ایجاد آن و نقش فضای سبز مشترک به طور کلی بحث کرده است ، بحث خواهد کرد. وقتی ما از نظر اجتماعی و طبیعی محیط را از نظر برابری ، دسترسی و پایداری تجدید نظر می کنیم ، چگونه جزیره کوچک می تواند الگویی برای یک شهر احیا شده باشد؟

گفتگوی از پیش ضبط شده سه شنبه 19 اکتبر ساعت 18:30 به صورت آنلاین پخش می شود و برای عموم آزاد و رایگان است. اینجا ثبت نام کنید.

بنیاد خیریه TD از Pratt Presents پشتیبانی می کند.

این پست یک همکاری حمایتی بین کارکنان پرات و Gothamist است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *