ابزارهای مفید اتوماسیون لینکدین برای سال ۲۰۲۲ – Big 24 News


آیا می دانستید که بر اساس آخرین داده های رسانه های اجتماعی، لینکدین ۸۰ درصد از کل نتایج رسانه های اجتماعی را تولید می کند؟ با این حال، چگونه از این پلتفرم عظیم بیشترین استفاده را می‌کنید؟

در این تلاش، ابزارهای اتوماسیون لینکدین می توانند مفید باشند. آنها می توانند به شما کمک کنند تا به یک برند معروف تبدیل شوید. آنها به شما کمک می کنند محتوا را در زمان مناسب برای افراد مناسب ارسال کنید، در معرض دید قرار بگیرید و پنجره هایی را برای مشتریان جدید باز کنید.

آنها یک روش ایمیل خاص را برای افزایش تعامل کاربر اتخاذ می کنند. لینکدین روشی محبوب برای تبلیغ کنندگان برای دستیابی به مخاطبان شخصی تر از مشتریان بالقوه است زیرا ایمیل ها می توانند بسیار محبوب باشند.

بهترین چیز در مورد راه حل های اتوماسیون لینکدین میزان کار هوشمندانه آنها در پس زمینه و سخت کوشی است.

بهترین ابزارهای اتوماسیون لینکدین

اختاپوس CRM:

Octopus CRM یک ابزار جامع اتوماسیون لینکدین است که به کسب و کارها و مشتریان احتمالی اجازه می دهد تا کیفیت فعالیت خود را بهبود بخشند. متقاضیان نه تنها می‌توانند دسترسی خود را به شرکت‌های بیشتری افزایش دهند و گزینه‌ها را مدیریت کنند، بلکه شرکت‌ها نیز از این ابزار برای گسترش فعالیت‌های خود و دسترسی بیشتر، با پشتیبانی قوی اتوماسیون استفاده می‌کنند.

با استفاده از این نرم افزار همه کاره، انجام تمام کارهای فروش و تولید سرنخ در خلبان خودکار آسان تر است و نتایج سریع را تضمین می کند. علاوه بر این، امکان تماس سریعتر با پایگاه کاربر هدف، ارائه اطلاعات بعدی و مشارکت محتوایی که کاربران بالقوه را به خریداران تبدیل می کند، وجود دارد.

بنابراین، می‌توانید از این ابزار اتوماسیون لینکدین به عنوان یک پلتفرم اختصاصی برای ایجاد لیست‌های فروش پویا و تبدیل فروش استفاده کنید. ویژگی های مختلف را بر اساس نیاز خود در این نرم افزار اضافه، ادغام و حذف کنید و هر کلاینت را برای دسترسی سریع در یک کنترل پنل اختصاصی ذخیره کنید.

فواید:

 • با نرم افزار اتوماسیون Octopus CRM به طور خودکار چندین پروفایل کاربری را جستجو و بازدید کنید.
 • درخواست های اتصال شخصی سازی شده را برای چندین کاربر LinkedIn ایجاد و ارسال کنید.
 • ایجاد و ارسال چندین اتصال سطح ۱ به گیرندگان انبوه.
 • از محدودیت هفتگی دعوت‌های لینکدین برای کاربران خودداری کنید و به راحتی چندین درخواست تماس از طریق ایمیل ارسال کنید.

موارد منفی:

 • مشاهده خودکار نمایه‌ها یا مهارت‌های راستی‌آزمایی برای کاربران طرح سطح پایه در دسترس نیست.
 • فقط کاربران طرح های نامحدود می توانند از مزایای کنترل فعالیت بهره مند شوند، اما این بسته نسبتاً گران است.

تراوش کردن:

Dripify، یکی از بهترین راه حل های اتوماسیون لینکدین، به طور کامل بر روی تاکتیک های تولید سرنخ با کیفیت بالا در پلت فرم لینکدین متمرکز شده است. این یک ابزار اتوماسیون چند منظوره با ادغام لینکدین است که بر بهبود توانایی تولید سرنخ بیشتر برای بخش‌های فروش متمرکز شده است. علاوه بر این، شرکت ها می توانند از این ابزار برای نظارت و خاتمه تراکنش ها حتی با خدمات خودکار استفاده کنند.

در واقع، Dripify دارای الگوریتم های خودکار قدرتمندی است که با پشتیبانی Cloud برای مدیریت و مدیریت تراکنش های مختلف کار می کنند. بنابراین، برای انجام تراکنش ها یا فعالیت ها نیازی به نگه داشتن رایانه یا لپ تاپ خود به صورت دستی ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک قیف فروش سفارشی با Dripify ایجاد کنید و الگوریتم های نرم افزار کار را انجام خواهند داد.

فواید:

 • کاربران می توانند با استفاده از این نرم افزار کمپین های قطره ای راه اندازی کنند.
 • تجزیه و تحلیل بینش بازار، ترافیک وب و پاسخ به چندین سرنخ ساده است.
 • شرکت ها می توانند از این ابزار برای مدیریت بهینه تیم استفاده کنند.
 • صادرات مستقیم مبتنی بر CSV با Dripify امکان پذیر است.

Helper 2 مرتبط شده است:

همانطور که از نام آن پیداست، Linked Helper می تواند به شما کمک کند تا لینکدین را خودکار کنید و در عین حال حضور شرکت خود را در سایت های اصلی شبکه های اجتماعی افزایش دهید. حتی اگر صدها اتصال دارید، می‌توانید سریعاً هر یک از آنها را توصیه کنید. به نوبه خود، بسیاری از ارتباطات شما از کسب و کار یا برند شما پشتیبانی می کنند.

در نتیجه با کمی تلاش، دید محصول یا کسب و کار خود را از طریق لینکدین افزایش خواهید داد. یکی دیگر از ویژگی های عالی Linked Helper که می توانید از آن برای حفظ ارتباط با همکاران خود در تمام فصل استفاده کنید، مکانیزم ارسال خودکار است.

فواید:

 • هنگامی که یک پیام متنی برای مخاطبین خود ارسال می کنید، امضای شما به طور خودکار اضافه می شود و حس حرفه ای و شخصی سازی را اضافه می کند.
 • با مدیریت لیست فوق العاده قدرتمند Linked Helper، می توانید مسیرهای تولید سرنخ هوشمند ایجاد کنید و از کمپین های همپوشانی اجتناب کنید.

موارد منفی:

 • Associated Assistant از نمادها پشتیبانی نمی کند. بنابراین، نمی توانید از آنها در متن خود استفاده کنید. علاوه بر این، کپی شما پاک نشده است.
 • این ابزار گاهی اوقات برای دریافت مخاطبین مشکل دارد. این مشکل فنی می تواند ابتکارات بازاریابی شما را از بین ببرد.

SocialPilot:

یکی دیگر از نرم افزارهای محبوب اتوماسیون لینکدین، SocialPilot، برای ارسال به پروفایل های شرکت و سایت های لینکدین استفاده شده است. نقطه قوت اصلی ما کمک به شما در ایجاد و اجرای یک برنامه بازاریابی جامع لینکدین است.

چه برای توسعه محتوا، سازماندهی و زمان‌بندی به‌روزرسانی‌های لینکدین، ردیابی اثربخشی آنها یا حتی حفظ تصویر آنلاین شرکت خود به کمک نیاز داشته باشید، SocialPilot از شما پشتیبانی می‌کند.

ممکن ها

نسخه ساده:

با استفاده از ویژگی‌های ارسال LinkedIn SocialPilot برای حساب‌های مختلف LinkedIn و همچنین صفحات، می‌توانید به‌روزرسانی‌ها را با گزینه‌های زمان‌بندی مختلف برنامه‌ریزی کنید.

سفارشی کردن پست ها:

با قرار دادن کلیپ ها، چرخ فلک ها، انیمیشن ها، اینفوگرافیک ها و موارد دیگر در مقاله لینکدین خود، محتوای خود را جذاب تر کنید.

برنامه ریزی به صورت عمده:

با ویژگی زمان‌بندی انبوه SocialPilot، می‌توانید حداکثر ۵۰۰ قطعه از محتوای LinkedIn را آپلود کنید و همه آنها را یک‌جا زمان‌بندی کنید.