ابی چتفیلد راز یک رابطه موفق را فاش می کند


کنراد بین ابی چتفیلد

اینستاگرام

این زوج همچنین رابطه باز دارند، به این معنی که می توانند با افراد خارج از رابطه بخوابند.

من هرگز توسط کسی صدمه یا تهدید نشده ام [I’m in a relationship with] ابی توضیح داد که با شخص دیگری خوابیده است.

“تقصیر من است. هرگز برای تک همسری اینقدر ارزش قائل نبودم.”

با این حال، برنامه شلوغ ابی به این معنی است که کنراد بیشتر اوقات با افراد دیگر می خوابد. ابی همچنین اعتراف کرد که “زندگی شبانه را رها کرده است” زیرا اغلب توسط بسیاری از طرفداران کمین می شود.

او به مجله گفت: «من قانون پنج را دارم و سپس به خانه می روم.

تماشا کنید: ابی چتفیلد می گوید که در رابطه ای که ادامه دارد آزاد است

کنراد و ابی سال گذشته پس از معرفی یک دوست مشترک به بایرون بی، قرار ملاقات را آغاز کردند.

بحث برانگیز، این زوج در حال رقصیدن و بوسیدن در یک بار محلی در منطقه در حالی که کنراد هنوز در فصل ۲۰۲۱ بود دیده شدند. مدرک کارشناسی.

پس از رفع گرد و غبار، به نظر می رسید که این زوج به یک رابطه عاشقانه شکوفا شده اند و کنراد برای بودن با ابی به سیدنی سفر کرد.

آبه چتفیلد کنراد بین

اینستاگرام

از زمان راه اندازی به شهرت در مدرک کارشناسی در سال ۲۰۱۹، ابی با ویرایش سریال و ایجاد یک حرفه رسانه ای شگفت انگیز، وضعیت شرور خود را تغییر داد.

میزبان شب های داغ با ابی چتفیلداو یک برنامه رادیویی شبانه، دو قسمت از پادکست خود را منتشر می کند. آن خیلی زیاد است، هر هفته. او در حال حاضر در هیئت داوران نیز حضور دارد خواننده نقابداراو اخیراً یک برچسب مد راه اندازی کرده و یک پایلوت تلویزیونی منتشر کرده است. ابی چت.

او قبلا میزبان بود مهمانی بعد از روز ولنتاین در جزیره در کانال نه، و همچنین تعدادی از معاملات و همکاری‌های برندینگ که با علایق او مطابقت دارند – از جمله راه‌اندازی ویبراتور با برند سلامت جنسی Vush.

آیا می خواهید داستان عشق خود را داشته باشید؟ برای یک زمان خاص، از ۲۰ درصد تخفیف اشتراک eHarmony خود لذت ببرید! پیشنهاد در ۳۱ اوت ۲۰۲۲ به پایان می رسد.

بنر هماهنگی