اتحادیه فعالان چاقی (OAC) آگاهی خود را در مورد آگاهی از چاقی کودکان و ماه آگاهی از قلدری افزایش می دهد

اتحادیه فعالان چاقی (OAC) آگاهی خود را در مورد آگاهی از چاقی کودکان و ماه آگاهی از قلدری افزایش می دهد


تمپا ، فلوریدا – ماه سپتامبر ماه ملی آگاهی از چاقی کودکان است و ائتلاف اقدام چاقی (OAC) این ماه را برای شناسایی اضافه وزن و سوء استفاده در کودکانی که دارای اضافه وزن یا چاقی هستند ، اختصاص می دهد.

مطالعات نشان می دهد که حداقل 30 درصد از دختران دارای اضافه وزن و 24 درصد از پسران توسط همسالان مورد تمسخر قرار می گیرند. “بار کودکان و نوجوانان همچنان عامل مهمی برای نسل جوان ما است. ما می دانیم که آثار زورگویی می تواند در بزرگسالی با کودکان ادامه یابد. زمان آن رسیده است که او را کنار بگذارید و ادامه دهید.”

در طول ماه سپتامبر ، OAC بر جمع آوری بودجه برای آموزش ، مشاوره ، آگاهی و حمایت برای پایان دادن به بار و خشونت دوران کودکی تمرکز می کند. می توانید با اهدای کمک به OAC امروز در OBSityAction.org/Donate حمایت خود را از این امر مهم نشان دهید. همه کمک ها برای تبدیل جهان به مکانی بهتر برای کودکان دارای اضافه وزن یا چاق انجام می شود.

اتحادیه فعالیتهای چاقی (OAC) ، یک سازمان غیرانتفاعی قوی ملی با بیش از 75000 عضو ، متعهد است که از طریق آموزش ، مشاوره و حمایت از زندگی افراد مبتلا به چاقی را بهبود بخشد.

###

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *