اتصال غیرمعمول شاهزاده ویلیام همراه خود پرنسس دایانا – پاپ نیوز


بیوگرافی جدید Bombshell خوب پویایی غیرمعمول را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم صحبت بین ویلیام را انتخاب کنید و انتخاب کنید دایانا را آرم می دهد.

آن یک است کمدین فوق العاده آزاردهنده است کدام ممکن است اگر جایزه ای برای بهتر از کفگیرها توسط زوج سلطنتی وجود داشت، به شاهزاده اندرو را انتخاب کنید و انتخاب کنید شریک زندگی سابقش، سارا فرگوسن، دوشس یورک تعلق می گرفت.

۲ زن آنها، پرنسس بئاتریس را انتخاب کنید و انتخاب کنید یوژنی، به تازگی ۳۰ ساله شدند، با بیرون اینکه همراه خود مطبوعات سروکار داشته باشند، اجتناب کرده اند کلوپ های در یک روز واحد سطح بیایند، لباس هایشان را در لاس وگاس سطح بیاورند، همراه خود توهین های نژادپرستانه در برابر این دوربین ژست بگیرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی خوب بار به نظر می رسد شوند. مهمانی شیطانی غیرمعمول شناخته شده به عنوان خوب پرستار سفت. (به باید ظاهر شد کن، ملکه کاترین بلند مدت.)

می گویند وقتی صحبت اجتناب کرده اند تربیت کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانه ویندزور تبدیل می شود، میله به ابعاد مچ پا زیرین نیست.

شاهزاده چارلز روابط تیره‌ای همراه خود پدرش، پرنس فیلیپ داشت، کدام ممکن است سال‌ها امتحان شده کرد پسرش را دردسرساز‌تر تدریجی، اجتناب کرده اند جمله همراه خود فرستادن او به مدرسه گوردونستون. (هر دو چون آن است چارلز آن را “کلدیتز در تزئین کردن” می نامد.)

وقتی پسرش شاهزاده هری بازگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تربیت شخصی را هدف قرار داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند “مبارزه کردن ژنتیکی” صحبت کرد، کدام ممکن است این نمونه در جاری تکرار است.

ما اکنون درگاه جدیدی در ردیف HR Health داریم کدام ممکن است کفگیرها همراه خود گزیده ای اجتناب کرده اند کتاب بلند مدت انصافاًً درست نبودند. اوراق قصرپرده اتصال فوق العاده غیرمعمول بین دایانا، شاهزاده خانم ولز را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسرش، شاهزاده ویلیام، توسط تینا براون، سردبیر خیال ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسانه های اجتماعی فاش شده است.

(اولین گزیده اجتناب کرده اند تخلیه مورد پیش بینی چاپ شده شده است نمایشگاه Vanity Fair.)

{همه ما} لیست معروف عکس های دایانا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویلیام هر دو “هومن ولز” را دیده ایم.

ویلیام روی فرش در حیاط پشتی خانه ایالتی در ولینگتون تفریحی می تدریجی. ویلیام همراه خود کنجکاوی به مطبوعات در حیاط پشتی کاخ کنزینگتون در اتاقی شلوغ به مدت ۱۸ ماه ظاهر شد می تدریجی.

ویلیام آن را در غسل تعمید شاهزاده هری تکان می دهد. چون آن است ویلیام به سال های نوجوانی شخصی نزدیک می شد، قد ویلیام، موهای بلوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبخند ویلیام همه دیانا بی آلایش بودند.

همراه خود این جاری، عکس براون اجتناب کرده اند نحوه رفتار دایانا همراه خود مرد بزرگش به سختی غیرمعمول است.

اگرچه شاهزاده جوان ۱۰ ساله بود کدام ممکن است پدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مادرش اجتناب کرده اند هم کنار شدند، با این حال موقعیت او در اقامت پرتلاطم مادرش شبیه هیچ کودک روزمره نبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید چون آن است براون می نویسد، ویلیام “در اقامت عاشقانه مخاطره آمیز شخصی تنها بود.” او می دانست کدام ممکن است روزنامه ها اقامت او را به جهنم تغییر کرده اند، با این حال می دانست کدام ممکن است همراه خود آنها تبانی کرده است. او در سال‌های اولین نوجوانی، نزدیک‌ترین شخص به مادرش بود.»

به آموزش داده شده است براون، شاهزاده خانم ظاهراً اجتناب کرده اند پسرش شناخته شده به عنوان “شخص نوزاد خردمند من می خواهم” یاد می تدریجی.

او نوشت: «دیانا اجتناب کرده اند مرد بزرگش شناخته شده به عنوان محافظ را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظ استفاده کرد.

حادثه ای کدام ممکن است تجسم پویایی عجیبی است.

سال ۱۹۹۶. جو خوب اتاق غذاخوری معقول در آپارتمان کاخ کنزینگتون دایانا است. پیر مورگان، ویرایشگر واندرکاند در آینه، همراه خود شاهزاده خانم به ناهار می آید، غذایی کدام ممکن است به نظر می رسد مانند است برای ادغام کردن شاهزاده ۱۳ ساله تبدیل می شود.

براون با اشاره به این منظره غیرمعمول می نویسد: «ویلیام حتی روزی کدام ممکن است دایانا نپذیرفت، بر خوب لیوان شراب اصرار داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کدام ممکن است به خوبی اجتناب کرده اند همه شایعات مطبوعاتی با اشاره به معشوقه هایش مطلع بود.

برای دایانا سوال کردن آور کدام ممکن است وارث بلند مدت تاج را انتخاب کنید و انتخاب کنید تشک را به جلب رضایت همراه خود یکی اجتناب کرده اند بی رحمانه ترین جلادهای اسناد خانوار سلطنتی بیاورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزادانه به حداقل یک اتصال غیرمعمول ردیابی تدریجی. ( دوشس کمبریج را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاهزاده جورج نوجوان را تصور کنید. همین کار را بلافاصله انجام می دهد.) این بدان معنی است کدام ممکن است مرزهای او در جاری فرسوده شدن است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود آنها، حکومت او فرسوده تبدیل می شود.

چون آن است مورگان بعداً در خاطرات شخصی نوشت، “او به خوانایی همراه خود اصولاً دنیای غیرمعمول را انتخاب کنید و انتخاب کنید غریب شخصی شناخته شده است، به طور قابل توجهی پسران مختلفی کدام ممکن است هر اجتناب کرده اند گاهی وارد آن می شوند” را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینکه نوجوان منتفی است “در واقع هر کاری را انجام دهد.” پرسیدن. .

بیایید همین جا توقف کنیم. در واقع کودک های طلاق بیشتر اوقات باید فوری غول پیکر شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید وضعیت های عجیبی را در احساس عاطفی پیچیده اقامت جدید کفگیرها شخصی اشغال کنند. با این حال در تصویر چیزهای بیشتری اجتناب کرده اند این موجود است: ویلیام کدام ممکن است خوب لیوان شراب اجتناب کرده اند Châteauneuf-du-Pape توسط دست دارد (خوشایند، این ساده خوب شکوفایی خلاقانه اجتناب کرده اند طرف من می خواهم است)، همراه خود توانایی باور نکردنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود توجه درست اجتناب کرده اند اقامت عاشقانه دایانا همراه خود مورگان صحبت می تدریجی.

در حالی کدام ممکن است چارلز به طور گسترده همراه خود زنا در ولز گفته می شود، دایانا کودکی در جنگل نبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولین کسی بود کدام ممکن است قدم زد. در سال ۱۹۹۶ را انتخاب کنید و انتخاب کنید این ناهار، شاهزاده خانم {به دلیل} مبارزات ناگوار مداوم همراه خود پسران ناسالم انواع شد.

اتصال ۵ ساله او همراه خود جیمز هویت تقریباً سرگرم کننده دار بود کدام ممکن است اجتناب کرده اند سال ۱۹۸۶ آغاز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اوایل نوزده نود به بالا رسید.

در سال ۱۹۹۴، دایانا متهم شد کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند ۳۰۰ تصمیم آزاردهنده همراه خود خانه خوب دلال هنری بومی، الیور هور، را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکارش، دایان برقرار کرده است. ببینید، شاهزاده خانم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هور پرشور بودند، را انتخاب کنید و انتخاب کنید همینطور شور را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوق او، او خوب بار به بهتر از دوستش ذکر شد کدام ممکن است “رویای اقامت در ایتالیا همراه خود هور جذابیت را دارد.”

افشای تصمیم‌های تلفنی برای دایانا فوق العاده توهین‌آمیز بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده به تصویر او به‌عنوان کج‌رو را انتخاب کنید و انتخاب کنید نامرتبط اضافه کرد کدام ممکن است برای کارکنان چارلز صحیح بود.

در آگوست ۱۹۹۵، رسوایی عکس نزدیک بود به دیانا برسد. او همراه خود ویل کارلینگ، کاپیتان کارکنان راگبی انگلیس، در یک واحد تجهیزات گلف ورزشی در غرب لندن جلب رضایت کرده بود، جایی کدام ممکن است هر ۲ ورزش می کردند، بسته به اینکه ممکن است چه در نظر گرفته شده می کنید، هر دو اینکه خواه یا نه کارلینگ در دستور ساده به خانوار سلطنتی کنجکاوی داشت.

اندرو مورتون می نویسد: “دیانا به شوخی او را “خانم کارلینگ” به مردی کدام ممکن است او را “کاپیتان” خطاب می کرد خطاب کرد. دیانا: در تعقیب عشق.

هنگامی کدام ممکن است کارلینگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسرش، جولیا، مجری تلویزیون، در ماه سپتامبر طلاق گرفتند، علت بی نظیر این بود کدام ممکن است این سه نفر در عروسی شخصی برای انواع عبارت بدنام دایانا بودند.

جولیا کارلینگ همراه خود خوب گلوله سطح به اینجا رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به او ذکر شد پست یکشنبه“این قبلا برای او رخ داده است است را انتخاب کنید و انتخاب کنید او امیدوار است کدام ممکن است تولید دیگری این کار را انجام ندهد، با این حال مشخص است کدام ممکن است انجام می دهد. او زوج اشتباهی را برای امتحان کردن این انواع کرد از ما نخواهیم کرد محکم تر شویم.”

ویلیام از نزدیک اجتناب کرده اند همه اینها آگاه بود، را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاهزاده مورگان خوب بار در آن ناهار ذکر شد: “من می خواهم عکس جولیا کارلینگ را روی تخته دارت در ایتون نگه می دارم.”

سپس مردی بود کدام ممکن است گاهی اوقات شناخته شده به عنوان {عشق واقعی} شاهزاده خانم انواع می شد، قهرمان رمانتیک بعید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمیقاً بی خواستن این قطعه، جراح روده ها حسنات خان.

در حالی کدام ممکن است اتصال دایانا همراه خود ناتی، چون آن است او را می نامیدند، تمام مشخصه های خوب فیلم تلویزیونی نوسازی شده بود – تشک بیمارستان سرگرم کننده دار. ظاهر شد های بلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمدید شده {در سراسر} میز حرکت؛ قهرمان ما پس اجتناب کرده اند ساعت ها {در سراسر} شهر می دود به همان اندازه همراه خود خان در آپارتمانش برای امتحان شده های مخفی جلب رضایت تدریجی – هوم عشق او محکوم به فنا بود

خانوار محافظه‌کار پاکستانی او طبق گزارشات حاضر به عروسی همراه خود او نشدند، در حالی کدام ممکن است آموزش داده شده است می‌شود شخصی خان به طرز باور نکردنی سیرک رسانه‌ای را کدام ممکن است دایانا همراه خود شخصی معرفی شده است بود نادیده گرفته است.

هنگامی کدام ممکن است دایانا در جولای را انتخاب کنید و انتخاب کنید آگوست ۱۹۹۷ همراه خود دودی فاید آغاز به جلب رضایت کرد، ساده شادی ها خوب اتصال عاشقانه جدید نبود کدام ممکن است او را به حرکت درآورد. عکس معروف زوج جدید را کدام ممکن است در قایق اوقات فراغت پدرشان در آغوش گرفته اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تیتر «بوسه» در مطبوعات بریتانیا به یاد دارید؟

براون ذکر شد کدام ممکن است اینطور نبود از قلعهبرای خوب دوم او را ربودند، با این حال میسون به دایانا کمک کرد. براون می نویسد کدام ممکن است این شاهزاده خانم ولز بود کدام ممکن است “نامه ای طعنه آمیز برای خان، سازنده لنز ایتالیایی ماریو برنا” فرستاد.

به ابعاد کافی دردسرساز است کدام ممکن است همه اینها را شناخته شده به عنوان خوب بزرگ شده درست همراه خود دارایی ها احساسی صحیح هدایت کنید.

پس برای دوم ای تصور کنید کدام ممکن است ویلیام در همه اینهاست، مجبور شده اجتناب کرده اند خواب بیدار شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تیترهای صفحه اول با اشاره به روابط مادرش به همین ترتیب وحشیانه برخورد با شود.

این دنیای بزرگسالان پیشرفته نبود کدام ممکن است دایانا اجتناب کرده اند آن دفاع کردن تدریجی هر دو حتی به شما فرصت دهد اجتناب کرده اند غول پیکر‌ترین فرزندش دفاع کردن تدریجی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید به عنوان جایگزین، براون می‌گوید، اجتناب کرده اند او دعوت شد به همان اندازه در آن نمایندگی تدریجی.

(در یک واحد داستان در جاری انجام، این پادشاه بلند مدت بود کدام ممکن است در حالی کدام ممکن است مادرش گریه می کرد، دستمالی را در توالت فشار داد.)

در حالی کدام ممکن است هری، حتی همراه خود نزدیک کردن به ۴۰ اینچ، ادامه دارد هم به نظر می رسد مانند است مادرش را در کودکی همراه خود عینک های رز رنگی می بیند، او به هیچ وجه او را شناخته شده به عنوان زنی اجتناب کرده اند گوشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خون ندیده است، اشتباهاتی مرتکب شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند آن دلخور کننده بوده کدام ممکن است دوستش نداشته باشد. . داستان برای ویلیام مشخص بود.

این پویا – ویلیام پیر در جاری ناهار همراه خود مورگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید عشق شیطانی مادرش به هری – در دلیل مکان‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع‌های کنونی آنها کمک زیادی می‌تدریجی. در حالی کدام ممکن است شاهزاده غول پیکر خوب اتصال کاری اساسی همراه خود مطبوعات برقرار کرده است، هری خوب مبارزه قانونی همراه خود رسانه ها به راه انداخته است.

“اگر مادر زیبای ۳۶ ساله ممکن است در یک واحد تصادف رانندگی بمیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام جهان عزادار شوند – حتی وقتی مقدس نامیده شود، تصویر ضد زنگ منجمد تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه عامل را پاک می تدریجی.” براون می نویسد: ویلیام ۱۵ ساله را انتخاب کنید و انتخاب کنید هری ۱۲ ساله معتقد بودند – را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادامه دارد هم معتقدند – کدام ممکن است مادرشان توسط پاپاراتزی ها به قتل رسیده است. از قلعه

من می خواهم همراه خود روایت غالب موافق نیستم کدام ممکن است دایانا خوب مبتلا ضعیف دستکاری رسانه‌ها بود، خیمه ساعت شب تفریحی کدام ممکن است توسط نیروهای بدخواه خارج اجتناب کرده اند مدیریت او پرتاب شد.

“در حالی کدام ممکن است عمیقاً همراه خود درد پسرانش همدردی می کنم، به نظرم توهین آمیز است کدام ممکن است دایانا را شناخته شده به عنوان خوب زن نادان را انتخاب کنید و انتخاب کنید باهوش شناخته شده به عنوان خوب زن نادان هر دو شناخته شده به عنوان خوب کودک احمق را انتخاب کنید و انتخاب کنید فریب خورده هر دو شناخته شده به عنوان مبتلا نگون بخت خوب کودک بدخواه به تصویر بکشم.”

اقامت نامه نویس کهنه کار سلطنتی، پنی جونیور، کدام ممکن است داستانش همراه خود دایانا روزی کدام ممکن است برای اولین بار همراه خود شاهزاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرنسس ولز در دوران باردار بودن جلب رضایت کرد، در آنجا بود، در سال ۲۰۱۲ هنگامی کدام ممکن است او راه اندازی شد، جنجال برانگیخت. شاهزاده ویلیام: متولد شده به همان اندازه پادشاه شود او اعلام کردن کرد کدام ممکن است دایانا فرد مبتلا روانی است. (پاسخ به این آزادی چنین بود: من می خواهم جونور را برای مدت کوتاهی شناخته شده به عنوان محافظ استفاده کردم.)

جونور در آن نقطه ذکر شد: «او اجتناب کرده اند متعدد جهات فوق‌العاده بود، با این حال واقعیت اینجا است کدام ممکن است ویلیام دوران فوق العاده سختی را برای غول پیکر شدن سپری کرد.»

داخله شاهزاده ویلیام: به دنیا به اینجا رسید به همان اندازه پادشاه شوداو می نویسد: “واقعیت اینجا است کدام ممکن است دایانا همه وقت در اقامت شخصی به ابعاد حضور در مخلوط خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید برتر نبود… پسرها در اطراف اجتناب کرده اند دوربین ها به خوانایی خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوی او را می دیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر اوقات ترسناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیج می شدند.

وقتی یکی اجتناب کرده اند دوستان ذکر شد کدام ممکن است هیستریک بودن با اشاره به شاهزاده ویلیام کدام ممکن است در آن نقطه در رختخواب بود درست نیست، دایانا ذکر شد کدام ممکن است او برای درک این موضوع فوق العاده جوان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در هر صورت، سرانجام باید واقعیت را دریابد. فهمیدن. “

بر ایده براون اوراق قصردر واقع ویلیام، «واقعیت را بیاموز».

همراه خود این جاری، هیچ کدام اجتناب کرده اند اینها به این تکنیک نیست کدام ممکن است اجتناب کرده اند بازو دادن او چیزی نیست کدام ممکن است او ادامه دارد از نزدیک بافت می تدریجی، او خودش خوب پدر است.

سال قبلی، کاخ کنزینگتون فاش کرد کدام ممکن است سه کودک کمبریج سالانه برای مادربزرگ هایی کدام ممکن است به هیچ وجه اجتناب کرده اند وجودشان خبر نداشتند مقوا مناسب می کنند.

پرنسس شارلوت در کتاب شخصی نوشت: “مادربزرگ دیانا گران، من می خواهم در روز مادر به باید در نظر گرفته شده می کنم. من می خواهم باید را خیلی آرزو می کنم.”

دانیلا السر خوب کارشناس حقوقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نویسنده همراه خود بیش اجتناب کرده اند ۱۵ سال تخصص کار همراه خود انواع اجتناب کرده اند عناوین رسانه های عالی استرالیا است.