اجرای یک روزه تمام آهنگ های بیتلز از حافظه در Boxgrove – باب نیوز


آهنگ های خاطره بیتلز در روز شنبه، ۲ ژوئیه، ساعت ۹:۳۰ صبح در St Mary’s & St Blaise, Boxgrove خواهد بود – هر آهنگی که توسط The Beatles در یکی از آلبوم های آنها ضبط، ساخته و منتشر شده است. دیوید مردم را دعوت می کند که بیایند و در هر جایی گوش دهند (ورود رایگان). انتظار می رود حدود ساعت ۵ بعد از ظهر به پایان برسد.

در طول ۳۰ سال گذشته، من کارهای هنری زیادی را برای جمع آوری پول برای امور خیریه انجام داده ام – از جمله اپراهای عهد جدید، گیلبرت و سالیوان، و مونولوگ های Talking Heads اثر آلن بنت. من تصمیم گرفتم که زمان یک چالش جدید فرا رسیده است و فکر کردم آهنگ های بیتلز عالی خواهد بود. آنها آهنگ های به یاد ماندنی زیادی نوشته اند که در میان مردم طنین انداز شده است و در طول مدتی که با هم هستند نزدیک به ۲۰۰ آهنگ ساخته، ضبط و منتشر کرده اند. این یک کار حافظه عالی ایجاد کرد – چیزی که چالش برانگیز اما قابل کنترل بود و کسانی که خاطرات خوبی از بیتلز در دوران اوج خود داشتند از آن لذت می بردند.

ثبت نام به خبرنامه روزانه SussexWorld Today

در طول اولین قرنطینه کووید، من به مرور زمان کار کردم. سه آهنگ اولم را در ۱ اکتبر ۲۰۲۰ یاد گرفتم، و سپس، هر هفته، سه آهنگ را از روی قلب یاد می‌گرفتم که در کریسمس ۲۰۲۱ به پایان می‌رسد.

ثابت شده است که این بسیار سرگرم کننده، ادغام و راهی عالی برای قرنطینه است. من از بسیاری از استراحت های مجاز ورزشگاه برای قدم زدن در پیاده روها و پیاده روهای یوپتون استفاده کردم و آهنگ هایی را که یاد گرفتم بارها و بارها اجرا کردم. طبیعتاً یادآور آثار کلاسیکی مانند هی جود، هلپ، لیدی مدونا، شب سخت، خورشید به اینجا می‌آید، بگذار آن باشد و زیردریایی زرد، سرگرم کننده بود. اما من همچنین از یادگیری در مورد برخی از جواهرات پنهان آنها مانند جولیا، ویل من، رانندگی با ماشین من، افسر مالیات، بهره مندی از آقای کیت و ادامه داستان بنگالو بیل لذت بردم. بعضی ها هستند که اعتراف می کنم کمتر از بقیه دوستشان دارم، اما سعی می کنم وقتی آنها را روشن می کنم به من نشان ندهم! بزرگترین چالش حفظ نکردن آهنگ ها به دلیل تسلط بر ریتم های غیر معمول و سازگاری با پیانیست بود. بیشتر توسط دیوید راسل، نوازنده با استعداد محلی، و جانت ریوز، یکی از اعضای گروه کر Boxgrove Priory، برای Connoisseur’s Corner همراهی خواهم کرد، هرچند که من برخی را بدون همراهی خواهم خواند.

یک بخش بازنشستگی بین Boxgrove Priory و Sussex Snowdrop Trust وجود خواهد داشت که از خانواده‌های کودکان محلی مبتلا به بیماری‌های تهدید کننده زندگی حمایت می‌کند. می توانید از طریق صفحه Just Giving من www.justgiving.com/fundraising/DAVID-BATHURST2 کمک مالی کنید.