ادامه گذرگاه‌های مرزی جنوبی برای مهاجران آمریکایی در ژوئن ۲۰۲۲… آیا کسی اهمیت می‌دهد؟ – ۲۰ خبرگزاری برتر


تعداد فزاینده‌ای از دستگیری‌های مهاجرتی در مرز جنوبی ایالات متحده رخ داده است زیرا جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا تحت فشار فزاینده‌ای به دلیل آنچه منتقدان می‌گویند سیاست‌های مهاجرتی ملایمی است که مردم را تشویق به تلاش برای ورود به ایالات متحده می‌کند. پیدا شده است

او مشتاق است تا عنوان ۴۲ را پایان دهد، سیاست کووید دوران ترامپ که منجر به اخراج مهاجران مستقیماً به مکزیک شده است، اما قاضی به رئیس جمهور دستور داده است که به اجرای آن ادامه دهد.

امسال، سال ۲۰۲۲ بدتر از سال ۲۰۲۱ است. آخرین اعداد گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده را برای ژوئن ۲۰۲۲، با چند سال گذشته مشاهده کنید و در اینجا بیشتر بدانید.

گذرگاه های مرزی ایالات متحده در ژوئن 2022

تعداد زیاد اخراج‌ها در طول همه‌گیری باعث شده است که مهاجران بیش از حد معمول تلاش‌های متعددی برای عبور از مرز انجام دهند، به این معنی که مجموع برخوردها تا حدودی تعداد افراد منحصر به فرد وارد شده به مرز را اغراق‌آمیز می‌کند. در اینجا گزارش گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده در ژوئن ۲۰۲۲ به تفصیل و گزیده ای در زیر آمده است.

  • تعداد افراد منحصر به فرد در سراسر کشور در ژوئن ۲۰۲۲، ۱۵۳۳۷۹ نفر بوده که نسبت به ماه قبل ۱۴ درصد کاهش داشته است.
  • در مجموع وجود داشت ۲۰۷.۴۱۶ برخورد در امتداد مرز زمینی جنوب غربی نیز در ماه ژوئن ۱۴ از این تعداد، ۲۶ درصد شامل افرادی بودند که در ۱۲ ماه گذشته حداقل یک بار برخورد داشتند، در مقایسه با میانگین نرخ مواجهه مجدد یک ساله. پانزدهم نسبت سال مالی ۲۰۱۴-۲۰۱۹.
  • بیش از دو سوم (۶۸ درصد) از تمام برخوردهای SWF بزرگسالان مجرد بودند، با ۱۴۰۱۹۷ قرار گرفتن در معرض در ژوئن، ۱۶ درصد کاهش نسبت به اردیبهشت.
  • ۹۲۲۷۴ برخوردها ۴۴ درصدی از کل برای رله ها تحت عنوان ۴۲ پردازش شد. ۱۱۵,۱۴۲ بازدید تحت عنوان ۸ پردازش شد.
    • ۷۸۱۳۰ رویارویی های تک بزرگسالان (۵۶ درصد از تمام برخوردهای بزرگسالان مجرد) برای رله عنوان ۴۲ پردازش شد، با ۶۲.۰۶۷ آدرس زیر ۸
    • ۱۴,۰۲۸ جلسات مربوط به اعضای خانواده۲۷ درصد تمام اعضای خانواده) برای اخراج طبق بخش ۴۲، با ۳۷۷۵۲ آدرس زیر ۸

کودکان بدون همراه

  • برخورد با کودکان بی سرپرست افزایش یافت ۴ درصد، با ۱۵۲۷۱ تصادف در ژوئن در مقابل ۱۴۶۷۸ تصادف در ماه می. در ماه ژوئن، میانگین تعداد کودکان بدون همراه در بازداشت CBP ۷۵۲ در روز نسبت به میانگین ۶۹۲ در روز اردیبهشت

اعضای خانواده

  • برخورد اعضای خانواده کاهش یافت ۱۳ درصد از ۵۹۵۳۴ در ماه مه به ۵۱۷۸۰ در ژوئن رسید که ۴۰ درصد نسبت به اوج خود کاهش داشت ۸۶۶۳۱ در آگوست ۲۰۲۱

در زیر نسخه مختصری از اینفوگرافیک برای ساکنان گذرگاه های مرزی ایالات متحده در ژوئن ۲۰۲۲ آمده است.

عبور جمعیت از مرز ایالات متحده ژوئن 2022

به طور نگران کننده ای، شش تن از بازداشت شدگان در فهرست های نظارتی تروریسم قرار داشتند و تعداد کل تروریست های مظنونی که در حال عبور از مرز دستگیر شدند به ۵۶ نفر در سال جاری رسید. علاوه بر مواردی که در مرز با آنها مواجه شدند، ۱۰۵۱۶۱ مهاجر ایالات متحده را ترک کردند. بیش از ۹۲۰۰۰ نفر از آنها تحت عنوان ۴۲ اخراج شدند. حدود ۸۰۰۰۰ مهاجر به ایالات متحده آزاد شدند.

این گزارش ماهانه پس از آن منتشر شد که تگزاس و میسوری علیه دولت بایدن شکایت کردند. CBP اکنون ملزم به ارائه اعداد برای برخورد و اخراج است.

چرا آنها حتی سعی داشتند این اطلاعات را پنهان کنند؟

پلیس می گوید که قاچاقچیان در طول سفر با مهاجران “بدتر از حیوانات” رفتار کردند و آنها را بدون آب و کولر رها کردند. تعدادی از بازماندگان پس از آسیب مغزی و خونریزی داخلی در وضعیت بحرانی قرار داشتند. بازرسان بر این باورند که مهاجران برای عبور ایمن به ایالات متحده حدود ۱۰۰۰۰ دلار به قاچاقچیان پرداخت کردند.

یکی از بدترین نمونه ها اخیراً با قاچاقچیان انسان در مرز اتفاق افتاده است. آخرین حادثه هولناکی که در آن ۵۳ مهاجر کشته شدند را به خاطر دارید؟ مهاجران در ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲ در یک تریلر متروکه در جاده ای در حومه سن آنتونیو پیدا می شوند. گزارش تصویری این مشکل را در زیر مشاهده کنید.

بنابراین وضعیت کابوس در مرز جنوبی ایالات متحده ادامه دارد. داستان فوق فقط یک داستان در میان داستانهای زیاد است. بسیاری از مهاجران امسال در گرمای شدید تابستان جان خود را از دست خواهند داد. دولت بایدن به سادگی اهمیتی نمی دهد. در عوض، بایدن با هدف اشتباه به دنبال سیاست ادامه می دهد: تغییر جمعیتی به آنچه دموکرات ها معتقدند یک مزیت انتخاباتی است. مطمئن نیستم که این استراتژی در درازمدت کارساز باشد یا خیر.

با این حال، بسیاری از مهاجران خواهند مرد و خزانه قاچاقچیان انسان در مرز را تغذیه خواهند کرد. نه تنها بایدن، دموکرات ها و رسانه های جریان اصلی اهمیتی نمی دهند. بسیاری از آمریکایی های بی تفاوت هم همینطور. فقط سرشان را برمی گردانند و به آن طرف نگاه می کنند.

برای حل این مشکل تنها یک سیاست جدی در زمینه مهاجرت و امنیت مرزی که نگرانی های همه طرف ها را در نظر بگیرد مورد نیاز است. در این حالت نفس خود را حبس نکنید.

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.