ادعای انحراف: دره به بسکتبالیست های عصبانی نیجریه ای می گوید که وقتی شما باید بدهکار باشید من وزیر نبودم

ادعای انحراف: دره به بسکتبالیست های عصبانی نیجریه ای می گوید که وقتی شما باید بدهکار باشید من وزیر نبودموزیر ورزش و توسعه جوانان نیجریه ، ساندای دایر ، پاداش و کمک هزینه ای را که دولت فدرال به تیم بسکتبال این کشور ، دی تیگرس بدهکار است ، دریافت کرده است.

او این را در ویدئویی که در صفحه رسمی فیس بوک وزارت فدرال ورزش و جوانان در نیجریه بارگذاری شده است ، بیان کرد.

این ویدئو با عنوان “پاسخ وزیر محترم Sunday Dyer @hmsundaydare به بسکتبالیست ها این است که دولت می گوید عدم بازپرداخت وجوه را پس می دهد و برای صبر درخواست می کند. اسناد را نشان می دهد. ”

اعضای De Tigris عصبانی خود را در یک ویدئوی ویروسی ابراز کرده اند که ادعا می کند فدراسیون بسکتبال نیجریه به آنها پاداش و پاداش می دهد.

بسکتبالیست های زن همچنین تهدید کردند در صورت عدم پرداخت همه پیشنهادات برجسته ، تماس های آینده نماینده نیجریه را برای مقدماتی جام جهانی 2022 تحریم خواهند کرد.

در این ویدئو ، ایفی ایبکوهه قهرمان دی تایگر همچنین مبلغ 100،000 دلار کمک سه تیم نیجریه ای به تیم را برای آماده سازی برای المپیک 2020 توکیو ذکر کرده است.

در پاسخ ، دایر توضیح داد که دولت تمام تلاش خود را برای پرداخت کمک هزینه پرداخت می کند.

وی همچنین تصریح کرد که هیچ وجهی واگذار نشده است.

وی گفت: “این یک تعهد است ، قربانی برای ورزشکاران و زنان ورزشکار نیجریه. من به عنوان وزیر نیز به شما اطمینان می دهم که از آنها حمایت می کنم.

توزیع منابع من بر اساس فاکتورهای مهم خاصی در یک سیستم کار می کنم. آنچه ما انجام داده ایم این است که فایل ها تحت فشار قرار گرفته و مستند شوند. مراحل در حال انجام است.

“من درد را به اشتراک می گذارم. این کمک هزینه هایی است که من از سال 2017 زمانی که من حتی وزیر نبودم دریافت می کردم.

این موضوعی است که دولت سعی کرده است به صورت توسعه ای به آن بپردازد. من می دانم که بخشی از این پول پرداخت شده است.

“من درد را درک می کنم و می خواهم گزارش دهم که وزارت جاز هرگز روی سوئیچ نخوابیده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *