ادغام «اسناد و داده‌های iCloud» اپل در ICloud Drive اکنون کامل شده است – باب خبر


در ماه مه گذشته، اپل اعلام کرد که خدمات iCloud Documents و Data را در ماه می ۲۰۲۲ در iCloud Drive ادغام خواهد کرد و این انتقال اکنون تکمیل شده است.

آیکلود درایو مک آیپد آیفون
همانطور که در یک سند پشتیبانی که امروز به‌روزرسانی شد، اشاره شد، کاربرانی که قبلاً برای همگام‌سازی فایل‌ها در دستگاه‌ها به اسناد و داده‌های iCloud اعتماد می‌کردند، باید iCloud Drive را برای دیدن فایل‌های خود روشن کنند.

iCloud Documents and Data، سرویس همگام‌سازی اسناد قدیمی ما، متوقف شده و iCloud Drive جایگزین آن شده است. اگر از اسناد و داده های iCloud استفاده کرده اید، حساب شما به iCloud Drive منتقل شده است.

اگر از خدمات iCloud Documents and Data استفاده کرده اید، باید iCloud Drive را روشن کنید تا فایل های خود را ببینید. وقتی به iCloud Drive تغییر می‌دهید، مقدار فضای ذخیره‌سازی که فایل‌های ذخیره‌شده شما در iCloud استفاده می‌کنند تغییر نمی‌کند.

سند پشتیبانی اپل دستورالعمل‌ها و حداقل سیستم مورد نیاز برای iCloud Drive را در دستگاه‌های iOS، Mac و در وب در iCloud.com ارائه می‌کند.

اکثریت قریب به اتفاق کاربران iCloud قبلاً iCloud Drive را فعال کرده‌اند، بنابراین هیچ تغییری را مشاهده نخواهند کرد. اما برای کاربرانی که قبل از معرفی iCloud Drive در سال ۲۰۱۴ حساب‌های iCloud داشتند و هرگز آن را فعال نکردند، شاید برای حفظ سازگاری با دستگاه‌های پیش از iOS 8 و پیش از OS X Yosemite که نمی‌توانستند از iCloud Drive پشتیبانی کنند، اکنون باید آن را روشن کنید تا دوباره به فایل های آنها دسترسی پیدا کنید.

سرویس اسناد و داده‌های iCloud قدیمی‌تر، داده‌های همگام‌سازی شده در فضای ابری را در پوشه‌های مخصوص یک برنامه خاص ذخیره می‌کرد و فقط اجازه دسترسی به داده‌های آن برنامه را می‌داد. با توجه به اینکه iCloud Drive یک سرویس همگام‌سازی کامل‌تر است، اکنون می‌توان به همه آن فایل‌ها از یک مکان دسترسی داشت: برنامه Files در iOS و iPadOS، بخش iCloud Drive Finder در macOS یا بخش iCloud Drive iCloud. com